Posle prevare...

Aj mozda nije tema ali da ti ispricam anegdotu bas o tome...
Sedimo nas cetvorica,moj dugogodisnji drugar,i dvojica kolega,znamo se cirka godinu.Izolovani skoro od sveta,tuga.
Prilazi cura na koju je jedan balio i danju i nocu,pozdravlja se sa svima i seda meni u krilo (mi se vec 8 meseci vidjali).Neko je zove,odlazi a ova trojica PA TI SI SA NJOM a cutis?
A ovaj koji me zna dugo,samo pogleda,i kaze,sad znam gde nestajes nocu...
Poenta-meni lepo sa njom,do tada nismo hteli da pokazujemo da smo zajedno,mali krug ljudi,oboje putujemo cesto...da ti ne pricam.
Neko drugi bi cim se obuce posle seksa rasirio bilbord....Zivim svoj zivot da bi meni bilo lepo,a ne da bi komsiluk bio zadovoljan))))

Razumem. Imam identičan životni koncept :ok:
 
Nisam siguran da je lakše. Samo je drugačije. Ja bih crko da gledam devojku koju sam povredio, a da mi ona tako slomljena dozvoljava da joj priđem jer ona mene neće da povredi.

Lijepo to zvuci, mozda si mlad ili zaljubljen :)

Prevaru najcesce zelis da sakrijes jer znas da si nekog povredio a kad se sazna ne zelis da ulazis u detalje jer tad postaje bolno za oboje. Kad prevaris, ego ulazi usamoodbranu i tezis zaboravu, gledas da popravis situaciju. Izvices pouku i ides dalje, Bez obzira kako se ta veza zavsi.

Kad te prevari, trazis razlog, dajes sebi krivicu, preispitujes sebe i nju/njega. Treba tu dosta vremena da se dobije realna perspektiva.

Ovo vazi za ozbiljne veze a ima i drugih varijanti. Kad sam bila mladja, mogla sam biti u dvije veze paralelno jer je bilo zabavno, nisam se puno osvrtala na moral. Isto tako me ne bi emotivno dotaklo ako bi on bio sa nekom drugom. Mladost, ludost valjda. :mrgreen:
 
Tesko dokazati prevaru jbg...ma jednom se zivi..gledat sebe,a ne čačkati po partneru i uhoditi i pratiti ga..ruzno je...niko nije savrsen ni musko ni zensko...sredinom sto bi Merlin otpevao i bit ce srece...
 
Tesko je coveku dokazati da je moguce biti iskren na sve moguce nacine. I da samim tim nikada nece imati potrebu da vara. Mozes i da volis i da imas vise zena istovremeno, ako tako osecas, otvoreno, najotvorenije, ako se one slazu sa tobom, ali da varas... a istovremeno volis osobu sa kojom si, e to mi nikako ne ide u glavu.
 
Ja sam zlopamtilo, nema sanse da predjem preko takvih stvari. Ne fer je da se dogovorimo da bude monogamija pa da svrlja, mozda se i meni svrljalo pa sam se suzdrzavala.


Svi varaju, vernost je mit!:rtfm:

To je u Svetom pismu lepo docarano: kada je razjareni narod hteo da kamenuje gresnici Mariju Magdralenu, Isus je stao pred nju i reako narodu: "Neka kamen baci onaj koji nikada u zivotu nije sagresio!" .....I svi su se povukli korak nazad.....
 

Back
Top