pravda za oral

anal ili oral?

  • analni sex

  • oralni sex


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
U poslednjih pet godina,oralni sex,ulazi na velika vrata u nas seksualni zivot. Dugo vremena u srbiji se o oralnom seksu,govorilo tiho,sa tajanstvenim znacenjem reci.
Obzirom da je narod u srbiji,u zaista dubokoj zaostalosti po svim pitanjima,tako je i oralni sex,bio neka vrsta zabranjene strasti,koja nije za "nas",tek donekle
i tek nedavno,ljudi koji su "toboze' raskinuli prijateljstvo,sa svojim boljsevickim osecanjima.No mora se priznati,i nasi lekari,nasa medicina ,kojoj je seksologija uza
specijalnost,dugo i pre dugo vremena,nisu shvatili lepotu,znacaj i korisnost oralnog sexa.Prednosti oralnog sexa su mnogostruke.Ono sto je veoma prakticno je i to,
sto mlade devojke,za koje je jos rano da imaju neke ozbiljnije ljubavne veze (srednja skola,studenti) mogu nesmetano da uzivaju u svim carima sexa,ne strepeci da
ce izgubiti devicnjak.ili na nesrecu,ostati u drugom stanju.Druga pogodnost je i u tom,sto oralni seks,moze da se vodi nebrojeno puta,sto je narocito pogodno i za
muskarce,jer ne gube snagu kao kod klasicnog sexa.:heart:
 
Ovo si prekopiro neki tekst tamo negde sa kraja osamdesetih ili da: prvo treba da se ubiješ, onda da se tako mrtav raskomadaš i spališ pa pepo po najvećem vetru raspeš po nekoj mrtvoj bari.
 
bode mi stalno oči ona tema o analu, kao anal je najpopularniji.. e pa ne može.. aj da glasamo i da vidimo da li je popularniji anal ili oral..
glasajte u skladu sa vašim afinitetima i imajte na umu da je anketa javna i da će svi znati kakvi su vam afiniteti.. :heart:

Ma kakvi anal najpopularniji. Ja sam u svom životu sreo samo jednu koja to voli, a bio sam sa njih dosta. Oral je divna stvar, naročito obostrani. :)
 
Aj malo da se našalim sa bratom Dlugijem. :D Ovako nekako:

Puno puta sam svraćao u poslastičarnicu, i samo jednom sam naručio žito sa šlagom, sigurno to ljudi ne vole da jedu.

Da,ali nije u svakoj poslasticarnici zito sa slagom dobro.Negde naricis njega,negde sampitu,a negde samo limunadu... ))
I da,izgleda da smo mi stariji ovde najposteniji,priznamo kako je i sta je.Ostali se izgleda foliraju da su fini,ne bi li se ogrebali za neku snosku na forumu ?
 
Da,ali nije u svakoj poslasticarnici zito sa slagom dobro.Negde naricis njega,negde sampitu,a negde samo limunadu... ))
I da,izgleda da smo mi stariji ovde najposteniji,priznamo kako je i sta je.Ostali se izgleda foliraju da su fini,ne bi li se ogrebali za neku snosku na forumu ?
Stidljiv je ovaj narod, pa se ne otvara, drze intimu daleko od suda javnosti. :)
 

Back
Top