Predsednik Srbije jasnim argumentima razobličio lidera lažne države

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854

Aleksandar Vučić, Johanes Han i Hašim Tači

Tači: Kosovo će ukinuti takse na srpsku robu i nastaviti dijalog sa Beogradom kada Srbija prestane da blokira članstvo Kosova u međunarodnim organizacijama, kao što su Unesko i Interpol.

- EVO, pokažite mi gde to tačno piše da Srbija treba da dozvoli Kosovu ulazak u međunarodne institucije.
To je danas, tokom "duela" u okviru konferencije o bezbednosti u Minhenu, predsednik Aleksandar Vučić zatražio od Hašima Tačija, nudeći mu primerak Briselskog sporazuma kao "ispomoć". Umesto odgovora, nastao je - muk. I to najbolje ilustruje kako je prvi čovek Srbije pred očima sveta razobličio lidera lažne države navodeći argumente pred kojima je Tači bio nemoćan, a tzv. predsednik Kosova nije mogao da uzme sporazum u ruke, već je samo oborio pogled.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:777801-Vucic-Tacija-porazio-u-duelu
******************************************
Лажна држава Косово за Председника има барона Минхаузена Тачија. Лагано се откривају све лажи непостојеће државе Косово.
Сада треба очекивати ,,ОДМАЗДУ'' шиптарскох јуришника и за то се благовремено спремити.

 

Aleksandar Vučić, Johanes Han i Hašim Tači

Tači: Kosovo će ukinuti takse na srpsku robu i nastaviti dijalog sa Beogradom kada Srbija prestane da blokira članstvo Kosova u međunarodnim organizacijama, kao što su Unesko i Interpol.

- EVO, pokažite mi gde to tačno piše da Srbija treba da dozvoli Kosovu ulazak u međunarodne institucije.
To je danas, tokom "duela" u okviru konferencije o bezbednosti u Minhenu, predsednik Aleksandar Vučić zatražio od Hašima Tačija, nudeći mu primerak Briselskog sporazuma kao "ispomoć". Umesto odgovora, nastao je - muk. I to najbolje ilustruje kako je prvi čovek Srbije pred očima sveta razobličio lidera lažne države navodeći argumente pred kojima je Tači bio nemoćan, a tzv. predsednik Kosova nije mogao da uzme sporazum u ruke, već je samo oborio pogled.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:777801-Vucic-Tacija-porazio-u-duelu
******************************************
Лажна држава Косово за Председника има барона Минхаузена Тачија. Лагано се откривају све лажи непостојеће државе Косово.
Сада треба очекивати ,,ОДМАЗДУ'' шиптарскох јуришника и за то се благовремено спремити.


Mislis siptarskih jurisnika sa foruma, ......od svih jurisnika oni su najvredniji i najlojalniji siptarski vojnici.
 

Mislis siptarskih jurisnika sa foruma, ......od svih jurisnika oni su najvredniji i najlojalniji siptarski vojnici.

Ko, jel ovi sa srpske liste iz Mitrovice sto glume velike patriote dok podizu ruku i glasaju za Haradinaja u skupstini u Pristini?

Daj molim te, ja sam ocigledno glupav, daj imena tih likova nabroji neka, da vidimo i mi ostali, ko su ti izdajnici koji saradjuju sa Siptarima

- - - - - - - - - -

Deder prosvetli nas, kazi svom debelom svabi u germaniji da moras da spasis Srbiju jednim istinitim odgovorom

Ovo ti je prilika da budes patriota i stanes na branik Otadzbine, umesto da se meskoljis u debelom crevu
 
Ма мислио сам на злочинце ОВК.
А у праву си, има их и на Форуму и баш се ,,здушно'' боре за шиптарску ствар.

Al interesantno je kako smo svi bili "zadovoljni" sa zutarama i njihovim "umecima" 12 godina i kako nikom nije palo na pamet da ih rusi na ulici,......."nepismeni, krezavi i nekullturni" nacionalisti su bili toliko "agresivni i ratohuskaski" da su mirno sacekli redovne izbore da bi pobedili,.....a ovi "kulturni, nacitani i miroljubivi", zeljni su krvi i rata na koji svaki dan pozivaju. Se.em im se na diplome i pamet, i na onoga koji im ih je dao.
 
Не видим само како је разобличио.
Прича се своди на таксе, и тако занемарује главни проблем. Агресија на државу и стварање "државе" која није призната од највећих светских сила.
Шта се ту има преговарати?
 
Cak je i dobrodosli poceo da botuje. Uslov Srbije za nastavak "dijaloga" je ukidanje taksi,kaze Vucic,ali o Trepci nema ni reci.Verovatno je Taci pruzio Briselski Vucicu i upitao" Gde pise u Briselskom da Trepca nece biti jedno ? .

Glooposti i lazi nikad ne prolaze kao argumenti i da ih 1000 puta ponovite.
Ni ti nekad nisi botovao za najveci olos u srpskoj istoriji, pa sad eto to radis.

- - - - - - - - - -

Не видим само како је разобличио.
Прича се своди на таксе, и тако занемарује главни проблем. Агресија на државу и стварање "државе" која није призната од највећих светских сила.
Шта се ту има преговарати?

Da bi Srbija vratila Kosovo u roku od odmah kako vi to navodno zelite, mada vam do Kosova ni nije stalo,.....Vucic bi morao vojno da napadne siptare. Ja bih to zelela, al je malo neizvodljivo, a pitanje je sta vi uopste hocete?
 
Poslednja izmena:
Vama je jasno da su to sa "izdajnici i veleizdajnici" klevete za koje se odgovara. Uz to dolazi - govor mrznje, pozivanje na gradjanski rat i krvoprolice, nasilje i ubistva, rusenje drzave,....Sve vi to znate, samo ste se mnogo zaneli.........
Postoji briselski sporazum kojeg se siptari ne pridrzavaju, u njemu nema nikakve izdaje, zahteva se formiranje srpskih opstina koje siptari ne ispunjavaju. Sta je tu izdaja?
Postoji i rezolucija 1244, koju ni zuti nisu sproveli,.....pa sto nisu ako je to tako lako.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Vama je jasno da su to sa "izdajnici i veleizdajnici" klevete za koje se odgovara. Uz to dolazi - govor mrznje, pozivanje na gradjanski rat i krvoprolice, nasilje i ubistva, rusenje drzave,....Sve vi to znate, samo ste se mnogo zaneli.........
Postoji briselski sporazum kojeg se siptari ne pridrzavaju, u njemu nema nikakve izdaje, zahteva se formiranje srpskih opstina koje siptari ne ispunjavaju. Sta je tu izdaja?
Postoji i rezolucija 1244, koju ni zuti nisu sproveli,.....pa sto nisu ako je to tako lako.

Да л' си ти чо'ек реалан!? Кад кажеш за неког да је лопов и не докажеш, то је клевета. Шест година је ова гарнитура на власти, докле ће се стара власт кривити за нашу пропаст? Искрено, желим да живим у уверењу да је гмаз као нпр Чанак рушио СаваМалу, убио Оливера Ивановића, поклонио Вулину паре за стан, дао Малом оне страћаре по Бугарској и све их Вучко санкционисао. Уместо санкционисања Мали је министар финансија, Воолин је министар одбране, Радојевић се штити као бели медвед. Јасно би било да је кад је дошао на власт није украо пензије и плате. Где су ти новци? Јасно би било да је прекинуо све разговоре и испоштовао само ту резолуцију 1244. Нико није рекао да је лако, ал' ако свемогућем Алеку није лако како би било другим "лоповима" лако!?
 
Vama je jasno da su to sa "izdajnici i veleizdajnici" klevete za koje se odgovara. Uz to dolazi - govor mrznje, pozivanje na gradjanski rat i krvoprolice, nasilje i ubistva, rusenje drzave,....Sve vi to znate, samo ste se mnogo zaneli.........
Postoji briselski sporazum kojeg se siptari ne pridrzavaju, u njemu nema nikakve izdaje, zahteva se formiranje srpskih opstina koje siptari ne ispunjavaju. Sta je tu izdaja?
Postoji i rezolucija 1244, koju ni zuti nisu sproveli,.....pa sto nisu ako je to tako lako.

Barbara,jesi li to ti? :eek:
 
Значи тај исти председник Србије ладно признаје да је све дао, а да није добио ништа заузврат, и још се тиме хвали.

И свима нама треба да је сатисфакција неки тамо дуела са Тачијем, дакле дао си север КиМ, интегрисао га у Републику Косово, препустио си им све тамо, узимао сад аи Трепчу, и Брезовицу доле, али ето рекао си Тачију то у ТВ дуелу.

Шта је бре ово, сумрак памети?
 
Vama je jasno da su to sa "izdajnici i veleizdajnici" klevete za koje se odgovara. Uz to dolazi - govor mrznje, pozivanje na gradjanski rat i krvoprolice, nasilje i ubistva, rusenje drzave,....Sve vi to znate, samo ste se mnogo zaneli.........
Postoji briselski sporazum kojeg se siptari ne pridrzavaju, u njemu nema nikakve izdaje, zahteva se formiranje srpskih opstina koje siptari ne ispunjavaju. Sta je tu izdaja?
Postoji i rezolucija 1244, koju ni zuti nisu sproveli,.....pa sto nisu ako je to tako lako.

Бриселски споразум није нешто што постоји ван времена и простора, већ нешто што је испреговарао Александар Вучић (ономад кад је причао да побеђујемо са 5:0). Због бриселског споразума је повукао целу државу Србију са КиМ, мада је пре бриселског споразума, чак и у време жутих, доле било пуно српских институција, укључујући и јаке полицијске снаге изнад Ибра (које су биле у цивилу). Шиптари пре Александра Вучића изнад Ибра нису смели један каменчић да баце, а данас се шетају по северу Косова како им се прохте, захваљујући лично и персонално АЛЕКСАНДРУ ВУЧИЋУ. Предао је целу државу Србију на Косову коју је затекао маја 2012. године, а за узврат није добио НИШТА. И на овом догађају са Тачијем је кукако како је Србија све испунила из Бриселског споразума (повукла државу са Косова), а Шиптари једну једину ствар нису испунили (мада је Шизоје причао да их је победио 5:0), а то је формирање Заједнице општина са српском већином (Вучић лаже кад каже да се то зове Заједница српских општина, у Бриселском споразуму пише "Заједница општина са српском већином"). Чак ни ту једну обавезу Шиптари нису испунили јер у њиховом лажном Уставу пише да то не може да се дозволи, и док Шиптари поштују свој лажни Устав, дотле Александар Вучић не поштује прави Устав Србије.

- - - - - - - - - -

Значи тај исти председник Србије ладно признаје да је све дао, а да није добио ништа заузврат, и још се тиме хвали.

И свима нама треба да је сатисфакција неки тамо дуела са Тачијем, дакле дао си север КиМ, интегрисао га у Републику Косово, препустио си им све тамо, узимао сад аи Трепчу, и Брезовицу доле, али ето рекао си Тачију то у ТВ дуелу.

Шта је бре ово, сумрак памети?

Да. Ово је сумрак памети. Али у овој земљи од ове власти и од првог човека ове власти доживљавамо свакодневно толико сумрака памети, да је ово само још један у низу сумрака памети, а толико их је много да је и сумрак памети девалвирао.
 
Бриселски споразум није нешто што постоји ван времена и простора, већ нешто што је испреговарао Александар Вучић (ономад кад је причао да побеђујемо са 5:0). Због бриселског споразума је повукао целу државу Србију са КиМ, мада је пре бриселског споразума, чак и у време жутих, доле било пуно српских институција, укључујући и јаке полицијске снаге изнад Ибра (које су биле у цивилу). Шиптари пре Александра Вучића изнад Ибра нису смели један каменчић да баце, а данас се шетају по северу Косова како им се прохте, захваљујући лично и персонално АЛЕКСАНДРУ ВУЧИЋУ. Предао је целу државу Србију на Косову коју је затекао маја 2012. године, а за узврат није добио НИШТА. И на овом догађају са Тачијем је кукако како је Србија све испунила из Бриселског споразума (повукла државу са Косова), а Шиптари једну једину ствар нису испунили (мада је Шизоје причао да их је победио 5:0), а то је формирање Заједнице општина са српском већином (Вучић лаже кад каже да се то зове Заједница српских општина, у Бриселском споразуму пише "Заједница општина са српском већином"). Чак ни ту једну обавезу Шиптари нису испунили јер у њиховом лажном Уставу пише да то не може да се дозволи, и док Шиптари поштују свој лажни Устав, дотле Александар Вучић не поштује прави Устав Србије.
- - - - - - - - - -
quote_icon.png
Оригинал поставио ccaterpillar

Значи тај исти председник Србије ладно признаје да је све дао, а да није добио ништа заузврат, и још се тиме хвали.

И свима нама треба да је сатисфакција неки тамо дуела са Тачијем, дакле дао си север КиМ, интегрисао га у Републику Косово, препустио си им све тамо, узимао сад аи Трепчу, и Брезовицу доле, али ето рекао си Тачију то у ТВ дуелу.

Шта је бре ово, сумрак памети?


Да. Ово је сумрак памети. Али у овој земљи од ове власти и од првог човека ове власти доживљавамо свакодневно толико сумрака памети, да је ово само још један у низу сумрака памети, а толико их је много да је и сумрак памети девалвирао.

Србија никада није оскудевала у издајицама!
 
Слушао сам изјаву малог алека на енглеском и пажњу ми је привукла конструкција његове реченице типична за самовољу једног аутократе.

Дословно је рекао "I will do OUR best" што се преводи са "урадићу све што је у нашој моћи" Значи ЈА ћу урадити оно што је у НАШОЈ (државној) моћи.

Ако је председник републике, изабран како сам воли да каже на демократски начин, онда је требао да говори у име државе на чијем је челу, не да оваквом изјавом себе ставља изнад ње што стално ради и што је типично за диктатора.
 

Aleksandar Vučić, Johanes Han i Hašim Tači

Tači: Kosovo će ukinuti takse na srpsku robu i nastaviti dijalog sa Beogradom kada Srbija prestane da blokira članstvo Kosova u međunarodnim organizacijama, kao što su Unesko i Interpol.

- EVO, pokažite mi gde to tačno piše da Srbija treba da dozvoli Kosovu ulazak u međunarodne institucije.
To je danas, tokom "duela" u okviru konferencije o bezbednosti u Minhenu, predsednik Aleksandar Vučić zatražio od Hašima Tačija, nudeći mu primerak Briselskog sporazuma kao "ispomoć". Umesto odgovora, nastao je - muk. I to najbolje ilustruje kako je prvi čovek Srbije pred očima sveta razobličio lidera lažne države navodeći argumente pred kojima je Tači bio nemoćan, a tzv. predsednik Kosova nije mogao da uzme sporazum u ruke, već je samo oborio pogled.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:777801-Vucic-Tacija-porazio-u-duelu
******************************************
Лажна држава Косово за Председника има барона Минхаузена Тачија. Лагано се откривају све лажи непостојеће државе Косово.
Сада треба очекивати ,,ОДМАЗДУ'' шиптарскох јуришника и за то се благовремено спремити.


A preskocio si ovaj deo:

Вучић са Тачијем у Минхену: Желимо да наставимо дијалог и даћемо све од себе да постигнемо компромис; Тачи: Вучић не схвата да сам ја председник независног Косова ; Хан: Постићи споразум пре краја мандата Европске комисије
http://www.nspm.rs/hronika/vucic-sa...azum-pre-kraja-mandata-evropske-komisije.html
Када кажемо да ћемо нешто урадити, урадићемо. Отишао сам у Северну Митровицу (после потписивања Бриселског споразума), извиждао ме је сопствени народ, готово да су ме физички напали, али имао сам храбрости да кажем да је мир постао најважнији за Србе. Нешто што може све да угрози је наш однос с Приштином. Најважнији како ћемо развијати српско-албанске односе", казао је он.


Dakle tu je fakticki rekao da je on vec priznao Kosovo i da je u to ubedjivao Srbe sa Kosova...koji su ga ka ošatro hteli rastrgnuti...


Takodje si preskocio jos jedan deo gde Vucic najavljuje priznanje Kosova:


Vučić: Ako treba nekog kriviti, to smo Tači i ja
https://www.danas.rs/politika/vucic-ako-treba-nekog-kriviti-to-smo-taci-i-ja/
„Ako treba nekog kriviti, to smo Tači i ja. Nas dvojica pravimo okruženje. Mi se trudimo da smanjimo očekivanja naše javnosti, a oni rade sve da bi pojačali očekivanja.


Dakle tu pred svojim EU gazdama Vučić je otvoreno rekao šta on ustvari svo vreme radi = KUVA ŽABU (tj Srbe...) !
Svesno i defetisticki umanjujuci zelju naroda za ocuvanjem Kosova.
I onda ce mu kaoTači dati par kilometara šume i ovaj ce to predstaviti kao nenadje.bivu pobedu...i priznace Kosovo...i to ce kukavica kakav jeste dati da to potpise LGBT Brnabicka...koja je samo za svrhu potpisa i dovedena sa gej parade....




...
 

Back
Top