Bjelogrlić na meti tabloida

Poruka
21.521
Bjelogrlić na meti tabloida

bjelogrlic.jpg


Glumac Dragan Bjelogrlić našao se ovih dana na meti tabloida, koji su ga optužili za navodne nečasne radnje, piše Danas.

Kako navodi list, Bjelogrlić je prošao baš kao i Nikola Kojo, koji je na naslovnicama tih medija izašao zbog svog angažovanja oko organizacije protesta „Jedan od pet miliona“ i aktivnom učešću u njima. Iako se Bjelogrlić nije aktivno uključio u proteste niti govorio na skupovima u gradovima, on je 6. februara u Danasu na pitanje da prokomentariše izjavu Nikole Koja da će, ako propadnu protesti, otići iz zemlje, rekao: „Verujem da ćemo se svi zajedno izboriti da do toga ne dođe. Ako ne uspemo, neka rezerviše još mesta u kupeu“.

Tu izjavu su preneli mnogi internet portali, pa se u jednom tabloidu pojavila storija o tome kako je Bjelogrlić navodno prevario jednog svog prijatelja.

„Dovoljno je bilo da izrazim svoj politički stav „rezervacijom mesta u Kojinom kupeu“, pa da krene osvetnička kampanja protiv mene. Priznajem, očekivao sam“, izjavio je za Danas Dragan Bjelogrlić.

Međutim, kako objašnjava, nije verovao da će kreatori ove kampanje biti tako perfidni.

„Priznajem i da nisam očekivao da sredstva kojima se koriste mogu biti ovako gnusna i besramna, pa ne mogu ni da pretpostavim šta mi se sledeće sprema. Delimično zadovoljenje sam našao van suda, ostavkom novinarke kojoj je sramni zadatak dodeljen“, kaže Dragan Bjelogrlić.

Naime, novinarka koja je pisala ovaj tekst obavestila je poznatog glumca da je dala otkaz zbog novinarskog zadatka koji joj je poveren.

(Danas, N1)

https://www.krstarica.com/zivot/kul...m&utm_medium=thumbs&utm_campaign=thumbs_house
 
Бјелу не дирајте!

јесте гробар ал је човек,
сећам се пре пар година кад је неког усташу преваспитавао у Далмацији јер га је померао на националној основи

+

Хоћу да видим 2 Сезону Сенке над Балканом
 
брате...у поређењу са Сенкама,за мене..дупло голо
А да не говоримо о .Баранди и о том Бјелином фантастичном остварењу..

Лик је Врх од продуцента,режисера..шта год. :)

Сенке су занимљиве али фантазија, ово је скоро реална радња.


:lol:
 
Zato sto su ti rekli da pljuje Ruse.

Ne. Nego zato sto je puna nelogicnosti i propusta. Slicno kao i Juzni vetar.

Ideologiju, propagandu i mentalnu uskost, ostavljam tebi.

- - - - - - - - - -

Сенке су занимљиве али фантазија, ово је скоро реална радња.


:lol:

Ni Ubice nisu nista specijalno. Serija po mom ukusu su Koreni.
 
Smejem se, u kupeu, voz kasni ali uvek stigne(skoro uvek)....odzvonilo je ovima, max 1-2 godina...a onda racuni...
Vreme je za cetvrto(crveni, zuti, crni...) politicko doba, za Srbe, pa makar glumci da su.

Zivot i vozovi...trebao bih da ih mrzim, a ja ih volim...
 
Poslednja izmena:
ni ja, lik je sranje od glumca...senke su mi genijalne u svakom pogledu...

Атрактивно остварење мада се ја помало губим у обиљу ликова и података.
Ко ту кога и зашто, шта ја знам...Бућкуриш који треба да буде као да га је радио тј написао српски Ден Браун.

- - - - - - - - - -

Серија о Лази Костићу ми је врх у сваком погледу, рецимо.
 
Evo covek vam je ovde objasnio oko Senki, Nemanjica i ostalih sranya sto srbi snimaju.

http://standard.rs/2019/02/15/duboka-drzava-i-silovanje-istorije-u-srpskom-filmu/

Свиђа ми се реч "источник", као у фрази "исмевање њених источника". Баш су готивни ти русизми, некако продуховљено звуче.

Што се исмевања источника на ширем плану тиче, пак, могли смо да видимо исмевање источника у разним серијама о краљу Артуру, или краљу Хенрију Осмом, или рецимо и о конкретној краљици. Претпостављам, макар, да је исмевање источника у питању, јер се не снимају серије и филмови који те људе издижу на пиједестал већ их сексуализују или шта већ. Српске серије, које ја, да будем искрен, не гледам, вероватно покушавају исто - приступ лаке забаве - али су ограничени средствима (малим) и талентом (ништавним).

Не падају ми на памет серије за којима се овде вапије, серије где се историјске личности митологизују зарад унапред утврђених потреба националног поноса и буђења. Тако нешто се можда снима у неком Узбекистану.
 
Не знам, не могу озбиљно да посматрам серију у којој игра Вук Костић.

Stvar ukusa, meni je gotivan od male nocne muzike do ove serije. A serija ima poruku da ko kontroliše biu, db, ciu, mi5 da sa malo napora kontroliše državu. Moc, ubijanje, droga i prostitucija su propratne pojave. Uspešno su po mom mišljenju ekranizovali društveni problem. Nerešiv, verovatno.
 
U bas cemo mnogo propustiti. Prosecna serija.

A da je rekao da je AV svetac,ili da je ucestvovao u onom debilnom klipu protiv demonstracija,bio bi za tebe minimum De NIro?
Bote,sedi1.

Убице мог оца, добра серија.
Не знам, не могу озбиљно да посматрам серију у којој игра Вук Костић.

Ja sam Ubice probao da gledam nekoliko puta.I nisam mogao,poriv za povracanjem je bio jaci.
Serija nije lose smisljena,ali podela glumaca je ne nula,nego -5
Vuk koji mi je u Apsolutnih 100 bio cak i prosecan,gotivan,toliko lose glumi da je to neverovatno,tesko je gledati.
U klasi je sa Bikovicem i jos ponekim mladjim glumcima koji su sam Bog zna zasto dobijali neke uloge....


Свиђа ми се реч "источник", као у фрази "исмевање њених источника". Баш су готивни ти русизми, некако продуховљено звуче.

Istocnik je koliko se secam Slovenska rec,koja se u Ruskom zadrzala a kod nas skoro iscezla.



Stvar ukusa, meni je gotivan od male nocne muzike do ove serije. A serija ima poruku da ko kontroliše biu, db, ciu, mi5 da sa malo napora kontroliše državu. Moc, ubijanje, droga i prostitucija su propratne pojave. Uspešno su po mom mišljenju ekranizovali društveni problem. Nerešiv, verovatno.


Opet kazem,serija je dobro zamisljena,ali da ima glumaca u njoj,bila bi odlicna.
Vuk u njoj glumi kao da su dovukli nekog od nas,onako bez pripreme,iz kreveta ili kancelarije.
Ocaj za glumca koji bi trebao da je zavrsio FDU....
 
Opet kazem,serija je dobro zamisljena,ali da ima glumaca u njoj,bila bi odlicna.
Vuk u njoj glumi kao da su dovukli nekog od nas,onako bez pripreme,iz kreveta ili kancelarije.
Ocaj za glumca koji bi trebao da je zavrsio FDU....

Дете глумца (пок. Михајла Пљаке Костића, пет пута талентованијег и шармантнијег). Крај приче.
 

Back
Top