Sta je za tebe uzivanje

Ja nisam bas inventivna, mi uzivamo klasicno :)-uvalimo se medju jastuke, nesto pijuckamo i pustimo neki film, ili ja nesto citam, pa se on uvali meni u krilo i drema, ili obrnuto, on nesto gleda na TV-u, a ja mu uvalim stopala na masiranje, ili spremim neku super klopu, zapalim sceve, i uzivamo klopajuci. IPAK, najbitnije je sa kim uzivas, sa nekim osobama uzivam samim tim sto su u istoj prostoriji sa mnom, nista mi vise nije potrebno, sem da me pogleda sa vremena, na vreme...
 
Forumka:
kako najvise volite da provodite vreme sa svojim dragim\dragom kada ste sami u vasem toplom domu a da to nije sex (to se uvek podrazumeva :D ) ?

Uh, pa ima hiljadu nacina...zagrljeni gledamo film, pricamo, citamo istu knjigu i komentarisemo, napravimo romanticno vece sa klopom gde hranimo jedno drugo, igramo poker :razz: , mazimo se uz svece i neku dobru muziku i tako zagrljeni zaspimo, spremamo klopu zajedno, tucemo se jastucima, plesemo, kad ja odem na net, on igra neke strateske igre i pucacine, smejemo se, smejemo se, ..ufff...ma ima mnooogo toga :)
 

Back
Top