Da li volite da jedete neuobicajene komade zivotinjskog tkiva?

veruj mi ja sam to video ... maltene, kome na slavi pripada cast da pojede jagnjece oci... a ono ko kuvana jaja, frajer secka i zaliva rakijom...

verujem..ljudi jedu ..i one kobasice krvavice sto se prave od svinjske krvi ..jedu crevo gde se nalazio izmet od zivotinje itd

ja ne moguuuuuu :)
 
Posto su me lincovali bez razloga sad mozes da otvoris ovakvu temu.
Zahvaljujuci meni.
Na kraju se pokazalo kome je to normalna hrana ali ih je bilo sramota da pisu o tome.Da ne prodju kao ja.
Sad je tema slobodna i da se pise o przenim skakavcima ako ih neko konzumira.(To je sa drugog kraja sveta cini mi se a opet ljudi normalno konzumiraju tamo.)

Nini objasni da se oci spremljene zivotinje jedu.Ona ne veruje i ne verujem da ce ikada verovati u to.

Hrana koje ima u nasoj zemlji nije "neuobicajena".Moze neko da je jede ili ne.

Neuobicajeni su morski plodovi npr.
 
Nini objasni da se oci spremljene zivotinje jedu.Ona ne veruje i ne verujem da ce ikada verovati u to.



Neuobicajeni su morski plodovi npr.

Nema potrebe da mi ista objasnjava..znam da ljudi jedu sve i svasta pa i oci zivotinja... ..i Ti si pisala da ih jedes ali meni je to neprihvatljivo

Morski plodovi nisu neuobicajeni i sa ovih prostora su
 
Nema potrebe da mi ista objasnjava..znam da ljudi jedu sve i svasta pa i oci zivotinja... ..i Ti si pisala da ih jedes ali meni je to neprihvatljivo

Morski plodovi nisu neuobicajeni i sa ovih prostora su

Postoji tvoj citat gde tvrdis da se ne jedu i da ne znas nikog ko ih jede.Nisi napisala da ti nije prihvatljivo vec ovo navedeno.Ne mogu da ga nadjem gde je citat te ce izgledati kao da lazem iako si ga napisala.
Naravno i normalno jer je to obicna hrana.

U Srbiji nema mora - jesu neuobicajeni.Ako si ti nostalgicar koji smatra da je sve nekadasnje "ovaj prostor" gresis jer to ne postoji a ako si iz Hrvatske,Crne Gore,Grcke to nije Srbija i samim tim nije "ovaj prostor" vec inostranstvo.
 
Tacno, oci zivotinja se po meni ne jedu i ne znam nikoga ko ih jede ali to ne znaci da ih ljudi ne jedu..kao sto ih ti jedes , niti životinjske oci mogu biti normalna hrana,vec spadaju u bizarnu hranu o kojoj imas i emisiju na 24kitchen..ljudi jedu sve i svasta
i jedno je prostor Afrike na primer i prostor na Balkanskom poluostrvu gde ima more ali i reke i jezera i svih morskih i recnih plodova koji se jedu, a nisu oci zivotinja ili crvi i slicno
 
U Srbiji nema mora - jesu neuobicajeni.Ako si ti nostalgicar koji smatra da je sve nekadasnje "ovaj prostor" gresis jer to ne postoji a ako si iz Hrvatske,Crne Gore,Grcke to nije Srbija i samim tim nije "ovaj prostor" vec inostranstvo.

kao i banane, a i krompir je stigao u 18. veku tek ... uostalom i morska riba
a postojala je nekad razmena robe primorje - kopno verovatno ako ništa ulje i riba, lignje možda teže
 

Back
Top