РЕКЛАМА РТС ИЗАЗВАЛА ХАОС - ЗОВУ ТЕ ДЕМОН СРБИЈЕ: Да ли је ово је позив на рушење Вуч

Генијално монтирано и порука је више него јасна! Али, једна ласта не чини пролеће; да би ваљано испратио Балканско пролеће у Србији, а које је на Балкану почело свргавањем ВМРО-вца Груевског, РТС мора још много тога да уради!
 
чему се они надају, да ће неко ставити пентаграм на капу и пуцати на Србе...

прошло је то време другови, нема више 6. личке 1. далматинске 1. кордунашке и 2. црногорске бригаде, нема више ни капичића и њему сличних...

нема више ни пентаграма у Београду, скинуо га Ђинђић..

али оно што вас највише боли - нема више марка месића и хрватских партизана преобучених усташа..
 
Poslednja izmena:
A šta jedu komunisti? :think:


...

Kacamak iz bakraca.

- - - - - - - - - -

ЏУКЕЛО шиптарска, то су српски филмови и српска ствар! ШТА ИМАШ ти са том "поруком" осим СРБОМРЖЊЕ?
ЧИБЕ говедо! :hahaha:

- - - - - - - - - -



ШИПТАР "комшо" се нада да ће некако Срби запуцати на Србе и да ће потећи бар мало српске крви улицама.

Pa kazu oni u insertu lepo, ljudi mi mora da se borimo?

I kaze-zna Srbin da bez oruzja nema slobode,
 
Генијално монтирано и порука је више него јасна! Али, једна ласта не чини пролеће; да би ваљано испратио Балканско пролеће у Србији, а које је на Балкану почело свргавањем ВМРО-вца Груевског, РТС мора још много тога да уради!

Jasta bas prolece...eno stigao i CIA ISIS u Makedoniju...
Covece Vucic = Zaev = NATO !

...
 
Bućka.

bucka%20tehnika.jpg
 
Стари филмови из давно прошлог времена на које се нико нормалан не пали, прохујало с вихором...

propagandni-plakat-srpskih-komunista-830x0.jpg


:per:

Filmovi su odlicni , posto ih nisi gledao trebalo bi.

Posebno Timocku bunu.
 
чему се они надају, да ће неко ставити пентаграм на капу и пуцати на Србе...

прошло је то време другови, нема више 6. личке 1. далматинске 1. кордунашке и 2. црногорске бригаде, нема више ни капичића и њему сличних...

нема више ни пентаграма у Београду, скинуо га Ђинђић..

али оно што вас највише боли - нема више марка месића и хрватских партизана преобучених усташа..
Kako nema , unuka Ante Brnabića partizana sa Krka kojoj vi sendvičare tapšete po Srbiji ,uskoro će i postati srećni otac nekog malog Domagoja , pa ćete morati i čestitke da šaljete. :mrgreen:
 
Ouu, evo da ne poverujes - ali reci cu:

SVAKA CAST RTS-u!!! Odnosno onom ko je ovo montirao.

Trebalo mi je 5 sekundi da ukapiram - nisam nesto naklonjen glumcima i uopste tom svetu, kod nas definitivno, ali ovo je doslo iz te kuhinje. Eto, i nasa populacija filmskih radnika se bacila u ilegalu protiv okupatora Srbije.

Pohvalno, izvan mojih ocekivanja. Ponavljam, nisam im sklon, tako da ova pohvala vredi i vise nego sto zvuci.

Nisi im naklonjen, kao sto nisam ni ja. Cela ta RTS menazerija, te "pevacice", sav taj nafurani psihopatski sljam je tu da uzima bilo kakvu lovku bez narocitog rada. Da uzima hleba bez motike. Oni ce da uzimaju po par soma evara za nedelju rada, a moj jako dobar drugar, BGD ETF eng., vrlo iskusan, ne moze da nadje posao 3 godine, i jos kada nadje, placeju ga 10x manje nego na Zapadu: oko soma evra mesecno za krvav rad! :eek:

Zato ih i ne volis, niti ja, niti nijedan posten covek. Ko njih moze da voli??? E pa ti NIKADA emigrirati iz Srbije nece! :smeker:

_nobody_
 
РТС је суштински под контролом странаца, и страни фактор је одлучио да мало нервира Вучића, али не и да га обори.И даље ће РТС претежно подржавати Вучића, пунити 1/2 Дневника његовим активностима.Мало ће припуштати и опозицију и џарати Вучића и стављати му до знања ко је прави газда у Србији .

Но, они уопште немају намеру да Вучића заиста и оборе, бар не још неколико година док Вучић не заврши посао са КиМ.
 

Back
Top