Pirsing i tetovaza u seksu

Vatrena_devojka

Domaćin
Banovan
Poruka
3.470
Trendovi su u usponu. Tetoviranje svega i svacega na svim mogucim i nemogucim mestima na telu kao i kacenje metala.
Od "Mile JNA" sa sirenom pored, otvorenih rana, zmajeva, ikona Svetog svakoga, slika pokojne majke na ledjima, preminulog psa na sisi, kao i pirsinga na jeziku, bradavicama, pupku, polnim organima oba pola i sve ostalo...
Malopre sam videla sliku,ne znam koliko pirsinga na penisu,glavicu,jajima..i razmisljam kako je njemu moguc seks
Šta vama prija? Sta vec imate? Sta vas odbija?
 
E ljudi što pirsing na klići ometa svaku poštenu akciju, nije normalno.
A ja pitao jednu koji će joj to djavo, ona kaže jači joj orgazam. Kako jači kad ne možeš ništa normalno da uradiš osim da mlatiš po njemu?

Mante se ljudi pirsingovanja genitalija, moj drugarski savet. Umesto toga nadjite odgovarajućeg partnera/ku s kim možete lepo da se krešete
 
Nemam nikakve tetovaže i pirsinge, ali nemam ništa protiv diskretne tetovaže ili par njih, neke umeju da budu seksi. Isto važi za pirsinge, s tim što me pirsing na jeziku pali neviđeno. Uff...

A pirsing na klitorisu?
I jel ne smeta na jeziku tokom ljubljenja...ili na primet orala?

- - - - - - - - - -

E ljudi što pirsing na klići ometa svaku poštenu akciju, nije normalno.
A ja pitao jednu koji će joj to djavo, ona kaže jači joj orgazam. Kako jači kad ne možeš ništa normalno da uradiš osim da mlatiš po njemu?

Mante se ljudi pirsingovanja genitalija, moj drugarski savet. Umesto toga nadjite odgovarajućeg partnera/ku s kim možete lepo da se krešete

Ja mislim da to moze samo da boli...ali ne znam zato i pitam
 
A pirsing na klitorisu?
I jel ne smeta na jeziku tokom ljubljenja...ili na primet orala?

Nemam ništa protiv ni pirsinga na klitu ili na bradavicama. Sve dok to nije preterano... tipa da ima pirsing i na nosu i na ustima i na bradavicama i u pupku i na klitu itd. Jedan, dva i dosta jbt.

I jel ne smeta na jeziku tokom ljubljenja...ili na primet orala?

Kakvi crni smeta :mrgreen:
 
A sta ako ima istetoviran muski polni organ, sta cemo sa tim?:cool::lol:

Mislis zena da ima istetoviran penis?
Sta,ono kao za uspomenu? :lol:

- - - - - - - - - -

Nemam ništa protiv ni pirsinga na klitu ili na bradavicama. Sve dok to nije preterano... tipa da ima pirsing i na nosu i na ustima i na bradavicama i u pupku i na klitu itd. Jedan, dva i dosta jbt.



Kakvi crni smeta :mrgreen:

Pa pitam... :)
Ja sam stekla utisak da boli,cak ni usi probusene nemam...
Jos kad sam videla onu sliku zivot mi se smucio
 
ne volim te po polnim organima, bradavicama jeziku, ne volim kad visi iz sred nosa naježim se malo ali otkud znam, možda će ih biti nekad više u blizini
nekako zamisli povuku ga za nos

- - - - - - - - - -

By the way, pirsing se koristio u drevnim Africkim plemenima. radi samospoznaje i razlikovanja jer nisu imali kulturu zivljenja, obrazovanje da bi se kao individue razlikovali jedni od drugih.

i u ratu je sin jedinac imao jednu minđušu da neprijatelj kao zna da je jedinac :roll: al ne znam jel kod grka
 
никад нисам капирала кад неко има алкице на брадавицама, замисли случајно закачиш па јбт ево ја сад кад помислим хоћу да се упишким, камо ли да имам стварно

- - - - - - - - - -

ал штипаљкице жемо :руменко:
 
ne sviđa mi se, bušiš bradavicu :conufsed:
ne volim ni kad razvuku uvo pa uguraju one krugove
hm al nisam bila simpatična s ovima što su pirsing-strejt

- - - - - - - - - -

ko zna možda mi se promeni ukus... brr al nekako se naježim kad viidm te malo ekstremne, brate uši i dosta :evil:
 
ne volim te po polnim organima, bradavicama jeziku, ne volim kad visi iz sred nosa naježim se malo ali otkud znam, možda će ih biti nekad više u blizini
nekako zamisli povuku ga za nos

- - - - - - - - - -



i u ratu je sin jedinac imao jednu minđušu da neprijatelj kao zna da je jedinac :roll: al ne znam jel kod grka

U Srba su sinovi jedinci nosili mindjušu u levom uvu, da djavo pomisli da je žensko i da ga ostavi na miru. Mislim da je i kralj Petar I Karadjordjević imao.
 

Back
Top