Роми против Вучића; формиран ромски савез. XI протест 1од5милиона 16. фебруара 2019.

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.669
Romska partija Srđana Šajna (RP) i Jekhutno ćidimos čaćimasko (JĆČ) Dejana Matića formirali su novi opozicioni savez pod nazivom Romi Srbije. RS je donela odluku da se priključi protestima širom Srbije koji se odvijaju pod sloganom 1 od 5 miliona.

protest-2-678x381.jpg


https://www.danas.rs/politika/novi-savez-romi-srbije-podrzao-proteste-1-od-5-miliona/

Karta protesta:

1od5mil.jpg
 
Znao sam da će ovi da se pobune zbog nečega,pre ili kasnije.Uskoorčili su se u poslednje vreme....No,nisam očekivao da će da udare na čoveka koji ih hrani brašnom i uljem još od radikalskih dana :lol:

uvek bili nezasiti... neki dan ja u busu par roma se vozi u busu... ulazi kontrola... trkeljisu, jebu penzionere... studente... dodju kod njih mi smo socijalni (ma sta to znacilo) ... doaze kod mene- rekoh i ja sam socijalni ko i oni... kontrolor oborio pogled i sta ce...
 
Аааааааааахаха............ још су само Цигани фалили овим тзв.протестима - ПИТАМ СЕ КОЛИКО ЛОВЕ ЈЕ УЛОЖЕНО ШИРОМ СРБИЈЕ... ???

Sigurno u promilima u poređenju sa kampanjom režima za budućnost Srbije, koja je tek evo otpočela i već potrošila milione evra.
 
Sigurno u promilima u poređenju sa kampanjom režima za budućnost Srbije, koja je tek evo otpočela i već potrošila milione evra.

Слушај, не браним власт - али зар ти се не чини да си почео мало да претерујеш!!!
 
Слушај, не браним власт - али зар ти се не чини да си почео мало да претерујеш!!!

Mito, da li si čuo za kampanju za budućnost Srbije? Možda ti je to promaklo?

https://forum.krstarica.com/showthr...-četvrtak-započinjem-kampanju-obići-ću-Srbiju

Igor Avžner:
Po mojoj proceni - ja sam sagledavao koji su sve elementi - od organizacije, preko bine, zakupa svih rasvetnih tela i ozvučenja i ostalog, ja mislim da ispod milion i po evra to ne može da košta, u startu. Što se tiče ostalih troškova, tu je prevoz statista koji idu iz jednog mesta u drugo, zatim angažman ljudi koji su zaposleni po javnim službama - sve to košta poreske obveznike. To plaćamo mi iz svog džepa.

Ko finansira tačno kampanju režima, teško da ćemo saznati pre sredine 2020. godine, a možda čak ni tada...u to ne ulazim, ali porazgovarah sa par ljudi koje poznajem i koji se bave marketingom i rekoše mi da ova procena verovatno nije daleko od istine.
 
Gotov je.... ne gine mu repriza Srebrenice.:hahaha:

Pogledajte prilog 532501

rema pisanju Krika bivši pripadnici Odseka za tajno praćenje MUP-a Milan Dumanović i Mladen Trbović, podneli su, 2016. godine, krivičnu prijavu zbog zloupotrebe položaja i trgovine uticajem protiv Dijane Hrkalović i još nekoliko zaposlenih u MUP-u.


Njih dvojica su izneli detalje policijske akcije prilikom posete tadašnjeg premijera Srbije Aleksandra Vučića komemorativnom skupu u Srebrenici jula 2015. godine. Prema njihovim tvrdnjama ta policijska akcija je izvedena nezakonito.


Više javno tužilaštvo u Beogradu je u septembru 2016. godine odbacilo njihovu prijavu tvrdeći da nema dokaza da su izvršena pomenuta krivična dela.


Mesec dana kasnije Dumanović i Trbović su tvrdnje iz krivične prijave ponovili pred kamerama "Al Džazire“, nakon čega su uhapšeni zbog odavanja službene tajne i izazivanja štetnih posledica po MUP.

Suđenje je u toku, a kao jedan od svedoka trebalo bi da se pojavi i Dijana Hrkalović.
 
:lol: Не бих рекао да претерано пратиш шта се догађа.

ма да, двераши су већина а они су познати националисти, како сам њих заборавио, ццц... :lol:

код мене сви који су били у дсс прешли у двери кад је то било актуелно, остало пар црногораца у дсс.. :lol:

--------------------

али ова провала са циганима је чак и за леве грађанисте превише, весна пешић се упувала од задовољства :lol:
 
Mito, da li si čuo za kampanju za budućnost Srbije? Možda ti je to promaklo?

https://forum.krstarica.com/showthr...-četvrtak-započinjem-kampanju-obići-ću-Srbiju

То није "КАМПАЊА" јбт - то спада у редовне послове председника - стварно не знам шта вам је ког ђавола......... лично имам милион примедби на власт - али ипак се не треба глупирати..........
 
То није "КАМПАЊА" јбт - то спада у редовне послове председника - стварно не знам шта вам је ког ђавола......... лично имам милион примедби на власт - али ипак се не треба глупирати..........

Gresis... po ustavu Srbije premijer ima jaca ovlascenja.

https://www.predsednik.rs/lat/dokumenta/zakon-o-predsedniku

za merkelovu svi znate ali za li iko ime nemackog predsednika? bez gugla.
 
Poslednja izmena:
То није "КАМПАЊА" јбт - то спада у редовне послове председника - стварно не знам шта вам је ког ђавола......... лично имам милион примедби на власт - али ипак се не треба глупирати..........

Gde nije kampanja?Pa ide AV po gradovima i vuče autobusima pristalice?Kao za vreme predizbornih mitinga.A to košta.Takođe,zaposleni u JP moraju da dođu da pozdrave AV u gradu u koji dolazi.To automatki znači da to JP stoji i ne radi par sati.I to košta
 
Gresis... po ustavu Srbije premijer ima jaca ovlascenja.

https://www.predsednik.rs/lat/dokumenta/zakon-o-predsedniku

za merkelovu svi znate ali za li iko ime nemackog predsednika? bez gugla.
Ma Nemci sami sada slucajno znaju ko im je predsednik jer je lik do juce bio ministar inostranih poslova, pre
toga veliki funkcioner u SPD-u ( cak i kandidat za kancelara), ali prethodnika nisu poznavali jer i nije bio iz politike.
Putin ili Tramp nemaju veze sa predsednikom, samo sa premijer(k)om. Putin poznaje Stajnmajera, ali za Trampa cisto sumnjam.

- - - - - - - - - -

Cak je i polupismen Nikolic znao sta je i kakva je duznost predsednika.
 

Back
Top