sutra je dan zaljubljenih

kao neko ko nikad nije imao devojku ni imao "dejt", svaki dan zaljubljenih mi je tortura jer mi je podsetnik koliki sam luzer i promašaj, i šta sam sve propustio u svom jadnom životu koji je samo jedan i koji nema reprizu

a vi kako te

ma jok sutra je Sv Trifun u Narodu poznat kao "zarezolj." Zareze se vinograd a posle gozba u kolibi , ladan spricer ,dogdivstine ,lagane price,smeh i doskocice
 
qqYIAeD_d.jpg


- - - - - - - - - -

mXP72M0_d.jpg


- - - - - - - - - -

Ustedio si sebi kinte a i zivaca odi na trcanje procitaj neku knjigu uci jezik

an9OQYE_460swp.webp
 
Ljubav ne treba da bude komercijala.
Ako meni draga curica moze da isplete kiku mogu i ja njoj da uzvratim slicnom merom.

Naravno da ljubav nije komercijala.
Govorim o proslavljanju, ne kontam to zvocanje, svi su u fazonu kao da moraju na kopanje, a ne da se pokloni mali znak paznje.
I upravo to, znak paznje moze biti i ispletena kika, ne moraju obavezno da se trose pare. Doduse, ja samo srce uvazavam kao poklon :p
 
Naravno da ljubav nije komercijala.
Govorim o proslavljanju, ne kontam to zvocanje, svi su u fazonu kao da moraju na kopanje, a ne da se pokloni mali znak paznje.
I upravo to, znak paznje moze biti i ispletena kika, ne moraju obavezno da se trose pare. Doduse, ja samo srce uvazavam kao poklon :p


Meni je bilo lepo i na kopanju :) bar dokne krene kisa [emoji38]
Vecina je zaboravila ili ne zna sta je ljubav, zivot i stvari se posmatraju kroz novac i na svemu se trazi cena.
Da li vise vredi buket ruza ili jedna uzgajena i pazljivo odabrana za dragu osobu?

tala, dobro došla na forum!
samo, gde zaluta u ovo poslednje zbirište nas forever alone tipova....

eh, devojčice...
reci nam, imaš li dečka? jesi li dobila nešto za dan zaljubljenih?


Begaj mek, spominje kiku :smeker:
 
tala, dobro došla na forum!
samo, gde zaluta u ovo poslednje zbirište nas forever alone tipova....

eh, devojčice...
reci nam, imaš li dečka? jesi li dobila nešto za dan zaljubljenih?

Hvala na dobrodoslici, nema na ulazu nikakvo upozorenje :lol:

Drugo, za tebe nisam nikakva devojcica. Niti cu ovde da iznosim desavanja iz mog zivota, osim pogleda na / misljenja o nekim stvarima, sto je valjda i poenta, ili sam pogresno shvatila temu?

- - - - - - - - - -

Meni je bilo lepo i na kopanju :) bar dokne krene kisa [emoji38]
Vecina je zaboravila ili ne zna sta je ljubav, zivot i stvari se posmatraju kroz novac i na svemu se trazi cena.
Da li vise vredi buket ruza ili jedna uzgajena i pazljivo odabrana za dragu osobu?

Neko ume da uziva u kopanju i kad kisa pada :D
Sta je kome vrednije je individualno, neko uziva u cvecu, a neko u elektro sokovima.

Nah, mozemo zakomlikovati i do zore ovde filozofirati, a mozemo jednostavno pustiti da nas obuzima osecaj :zaljubljena:
 
kao neko ko nikad nije imao devojku ni imao "dejt", svaki dan zaljubljenih mi je tortura jer mi je podsetnik koliki sam luzer i promašaj, i šta sam sve propustio u svom jadnom životu koji je samo jedan i koji nema reprizu

a vi kako te

Dan zaljubljenih kao i mnogi drugi orjentisani su ka profitiranju. Mislite da je nekom stalo do zaljubljenosti kad se u danasnje vreme maksimalno radi na tome da se smanji natalitet, populacija generalno. Ljubav je u deficitu i po strani jer para nema tako da su ljudi okupirani nametnutim krizama i tezinom zivota koja im stvara dodatni pritisak po svim osnovama, a pijadestal zauzimaju amoral, foliraza i materijalizam. Ko nema u glavi, najebo je. Kakav crni dan zaljubljenih, dizanje euforije ni zbog cega
 
Hvala na dobrodoslici, nema na ulazu nikakvo upozorenje :lol:

Drugo, za tebe nisam nikakva devojcica. Niti cu ovde da iznosim desavanja iz mog zivota, osim pogleda na / misljenja o nekim stvarima, sto je valjda i poenta, ili sam pogresno shvatila temu?

- - - - - - - - - -



Neko ume da uziva u kopanju i kad kisa pada :D
Sta je kome vrednije je individualno, neko uziva u cvecu, a neko u elektro sokovima.

Nah, mozemo zakomlikovati i do zore ovde filozofirati, a mozemo jednostavno pustiti da nas obuzima osecaj :zaljubljena:

:zag: :cmok:
 
kao neko ko nikad nije imao devojku ni imao "dejt", svaki dan zaljubljenih mi je tortura jer mi je podsetnik koliki sam luzer i promašaj, i šta sam sve propustio u svom jadnom životu koji je samo jedan i koji nema reprizu

a vi kako te

Jeste, u pravu si.Ali osim sto si konstatovao cinjenicu, sta si uradio da to promjenis?
Muka mi je od vaseg kukumakanja...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisu to preporuke za prave muškarce već zbirka prigovora koje žene koriste da šutnu muškarca. U fazonu "nije do mene, nego si ti debeo, zapušten, loše frizure, krivih zuba i nikakav, a ja sam fina i dobra duša".

Zaobići i prepustiti debelom ćelavom liku s punim novčanikom. Ona jedino takvog i želi
 

Back
Top