Kapetan Dragan: NISAM VAM JA BORIS TADIĆ, NEĆU DA SE IZVINJAVAM!

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
NISAM VAM JA BORIS TADIĆ, NEĆU DA SE IZVINJAVAM! Kapetan Dragan pisao hrvatskom Ustavnom sudu

Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan, koji je osuđen na 13 i po godina robije zbog navodnih ratnih zločina nad civilima i ratnim zarobljenicima u Hrvatskoj, tvrdi da je zatočen u zatvoru koji neodoljivo podseća na nacistički logor
Vasiljković se nalazi u zatvoru u Lepoglavi i odslužio je dve trećine kazne, ali još nije pušten na uslovnu slobodu. Zbog toga je podneo ustavnu tužbu, uz koju je napisao i pismo u kom ističe da mu je suđeno u montiranom postupku.

Pre nego što ovaj predmet ode pred neke poštene i časne sudije van Hrvatske, rešio sam da ipak napišem tužbu jer ste ovim nacističkim procesom dali svakom, pa čak i umerenom i objektivnom Srbinu poput mene, dovoljno materijala da vam utera dug za narednih 300 godina. Sve vas u tzv. hrvatskom pravosuđu doživljavam, bez ijednog izuzetka, kao kukavičke zločince protiv čovečnosti, koji umesto 'srbosjeka' vaših predaka (nož korišćen u vaša 24 industrijska pogona za ubijanje srpske dece) koriste zloupotrebu zakona i poklonjenog poverenja kao oružje za zastrašivanje i progon Srba u providno montiranim nacističkim procesima - napisao je Vasiljković.

Prema njegovim rečima, sramno je to što nije pušten na uslovnu slobodu usled 'nepokazivanja kajanja'!?!

- Zašto bih se kajao za vaše zločine? Zar vam ličim na Borisa Tadića, pa da se izvinjavam za vaša nedela i zločine kao on? Stvarno ste naivni. Nisam siguran da li očekujete da se mi Srbi kajemo za vaše nebrojene izdaje, zločine koje su počinili vaši roditelji u Jasenovcu i za industrijske pogone za ubijanje nedužne srpske dece, žena i nedužnih ljudi. Da li za 24 hrvatska koncentraciona logora smrti ili za katoličke zločine koje su vaši dedovi počinili u Magdenburgu, Hajdelbergu i gde god im se pružila prilika da učine zlodelo, kao sada vama u ovom zločinačkom montiranom procesu? - stoji u Kepovom pismu.
 
tako je Kep :ok:

43447803_2189652381358309_3495910788315480064_n.jpg


zna sa kakvim gownima ima posla
 
Poslednja izmena:
Sve dok vi ne postujete svog kralja, nema od vas nista.
Sve je to suplja prica kolega.
Bolji tretman u Srbiji imaju kojekakve belosvetske izbeglice nego ratni vojni invalidi koji su krvarili za tu zemlju.
Све док ви не поштујете народ, народ не поштује вашег краља, и зато сте на 0,57.

:hvala:
 
A ovom moze :
"On je 2010. godine Miladin Kovačević osuđen na dve godine i tri meseca zatvora. Posle prebijanja mladog Amerikanca, Kovačević je pobegao u Srbiju uz ilegalnu pomoć srpskog konzulata u Njujorku, a država Srbija je za njegov "beg u slobodu" iz budžeta izdvojila čak 900.000 dolara, jer je napustio SAD sa duplim dokumentima."



Да је пребио старог американца не би морао да се склони у Србију?
 
A ovom moze :
"On je 2010. godine Miladin Kovačević osuđen na dve godine i tri meseca zatvora. Posle prebijanja mladog Amerikanca, Kovačević je pobegao u Srbiju uz ilegalnu pomoć srpskog konzulata u Njujorku, a država Srbija je za njegov "beg u slobodu" iz budžeta izdvojila čak 900.000 dolara, jer je napustio SAD sa duplim dokumentima."



Postoji bitna razlika, Miladin Kovačević je pobegao u Srbiju, a Kep je 2005. otišao iz Srbije nadajući se da će Australija da mu sudi i da ga neće izručiti Hrvatskoj. Istina je da je kupio dosta vremena koje mu se računalo kao pritvor.
 
Poslednja izmena:

Back
Top