"Štrajkbreher" Ševarlić se rastao s Dverima
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: "Štrajkbreher" Ševarlić se rastao s Dverima

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    470

Podrazumevano "Štrajkbreher" Ševarlić se rastao s Dverima

Profesor Miladin Ševarlić obavestio je danas novinare da je posle razgovora sa šefom i zamenikom šefa poslaničke grupe Dveri odlučio da svoje delovanje nastavi kao samostalni poslanik u Narodnoj skupštini.

Ranije danas, Dveri su saopštile da Ševarlić nije prihvatio odluku o bojkotu parlamenta i da zbog dalje ne može da deluje u okviru tog kluba.

Profesor Poljoprivrednog fakulteta u Beogradu u penziji, Ševarlić, je do sada kao nestranačka ličnost bio u poslaničkom klubu Dveri, na čijoj je listi i biran u parlament.

"Od danas sam nestranački, ali samostalni poslanik na osnovu dogovora koji sam postigao sa predsednikom poslaničkog kluba Dveri na razgovoru u ponedeljak i danas sa njegovim zemenikom posle čega sam predao moj potpis u arhivu Narodne skupštine", rekao je Ševarlić novinarima.

Kaže da je to učinio da ne bi remetio jedinstvo bojkota plenuma u Dverima dodajući da nema nikakvog govora o isključenju.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Lesandar nije na forumu
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    470

Podrazumevano Re: "Štrajkbreher" Ševarlić se rastao s Dverima

Nakon poklonjenja Skotu, pade jedna domaćinska spska glava.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    https://www.kurir.rs/vesti/politika/...sora-sevarlica

Baš me zanima kako to da baš NIKADA ne kažete nešto iz svoje glave već isključivo kopirate samo ono što vam se servira preko botovske mreže

Reci mi, ako smeš da daješ svoje mišljenje bez dozvole bot mastera, zar vas nije sramota kad vas provale iz prve da ste botovi

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    724

Citat Original postavio ssmpmd Pogledaj poruku

Baš me zanima kako to da baš NIKADA ne kažete nešto iz svoje glave već isključivo kopirate samo ono što vam se servira preko botovske mreže

Reci mi, ako smeš da daješ svoje mišljenje bez dozvole bot mastera, zar vas nije sramota kad vas provale iz prve da ste botovi
    Да се не мајемо споредним стварима. Чињеница је да је Бошкић растерао све паметне људе из покрета, странке. Узевши то у обзир и да улази у коалицију са идеолошки различитим странкама можемо закључити да је још једна национална опција пукла а да није ни постала актуелна.

Lesandar nije na forumu
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    470

Ти не верујеш да је Бошкић отерао Шеварлића и да је избацио све националне захтеве како би се додворио финансијеру?

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Ти не верујеш да је Бошкић отерао Шеварлића и да је избацио све националне захтеве како би се додворио финансијеру?
    Boškić je govedo i to je činjenica a ti nemoj da ponavljaš kao papagaj botovske parole nego diskutuj normalno i zastupaj svoje stavove i svoje mišljenje.

Da li će neko normalan, sa IQ većim od broja cipela, u SNS-u shvatiti da su botovi i njihovi komentari apsolutno kontraproduktivni.
    Zar zaista ne možete skupiti 100 normalnih i prosečno pismenih da napišu različite komentare da se ne vidi s kilometra da su bedni i nepismeni sendvičari u pitanju

Lesandar nije na forumu
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    470

Boškić je govedo i to je činjenica a ti nemoj da ponavljaš kao papagaj botovske parole nego diskutuj normalno i zastupaj svoje stavove i svoje mišljenje.

Da li će neko normalan, sa IQ većim od broja cipela, u SNS-u shvatiti da su botovi i njihovi komentari apsolutno kontraproduktivni.
    Zar zaista ne možete skupiti 100 normalnih i prosečno pismenih da napišu različite komentare da se ne vidi s kilometra da su bedni i nepismeni sendvičari u pitanju
    Наравно, али то није продуктивно, овако се на бућку улове "академски" ботови инструисани да народ називају крезубим сендвичарима. После их препустиш Лаву Пајкићу.

Moderator Bole__Ser (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1269

SKot je to demantovao, zapravo američka ambasada je demantovala bilo kakvu umešanost u proteste-

Zato je Jelena Milić dala punu podršku Aleksadnru Vučiću
    "Слобода се ниједном молбом добила није. Ни говором. Слобода се осваја." Цар Душан Силни

Ističe se HEFESTOS 1 (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Громовик Pogledaj poruku
    Да се не мајемо споредним стварима. Чињеница је да је Бошкић растерао све паметне људе из покрета, странке. Узевши то у обзир и да улази у коалицију са идеолошки различитим странкама можемо закључити да је још једна национална опција пукла а да није ни постала актуелна.
    Ма, није он никад ни био нека озбиљна национална опција, са својим превазиђеним и конфузним идејама.
    Провинцијалац са пуно самопоуздања, али без покрића у познавању политичке технологије и без и мало личне мудрости.
    Без увреде ни на кога, па ни на Бошка лично.
    Ја не сумњам у његове добре намере, али то не да није довољно, него је се показало и као опасно расипање енергије народа...
    Ко на мене удари- у старту се заебо!

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Наравно, али то није продуктивно, овако се на бућку улове "академски" ботови инструисани да народ називају крезубим сендвичарима. После их препустиш Лаву Пајкићу.
    Da, da, znam kako je efikasno...

Ne znam koje si godište ali mi stariji smo sve ovo već videli i medijski mrak, ulične proteste, pištaljke i šerpe, TV Bastilju, Komrakova i Goricu Gajević, mitinge podrške, pisma podrške, gnušanje nad snagama mraka i bezumlja, soroševe plaćenike, jednom rečju sve ovo je "deja vu". Znamo kako se to završilo i znamo da će se opet desiti isto.

Interesuje me na čemu ti baziraš ideju da bi ovoga puta moglo biti drugačije.

Poznat
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa kad je nešto očigledno...o čemu je zapravo ova tvoja tirada.

Treba ljudi ovde da fantaziraju da ne bi ti mislio da su oni sns ili botovi

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    724

Citat Original postavio HEFESTOS 1 Pogledaj poruku
    Ма, није он никад ни био нека озбиљна национална опција, са својим превазиђеним и конфузним идејама.
    Провинцијалац са пуно самопоуздања, али без покрића у познавању политичке технологије и без и мало личне мудрости.
    Ја не сумњам у његове добре намере, али то не да није довољно, него је се показало и као опасно расипање енергије народа...
    Оваквом програму ништа не фали, само нема ко да га спроведе.

Брига о породици
    Економска решења
    Ван ЕУ и у савез са Русијом
    Образовање и наука
    Културна политика
    Здрави стилови живота
    За Србе широм света
    Жена ће спасити Србију

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio Nataša Rostova Pogledaj poruku
    Pa kad je nešto očigledno...o čemu je zapravo ova tvoja tirada.

Treba ljudi ovde da fantaziraju da ne bi ti mislio da su oni sns ili botovi
    Tebi ni crtanje ne pomaže ali OK

Problem je u tome što svi botovi kao papagaji ponavljaju kako je "posle sastanka Obradovića i Skota odletela jedna domaćinska srpska glava" i niko da pokuša da to malo prepriča i kaže drugačije, kad pročitaš istu rečenicu 20 puta smuči ti se na život. Niko od njih nema pojma ni ko je dotični "domačin" i kako je završio kod Boškića na listi, bitno je da se ponavlja ista servirana matrica

Primećen član
    Učlanjen
    25.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    12

zamisli naslove po svetu U Srbiji pobedio covek koji gaji simpatije prema fasistima iz drugog svetskog rata

ko da nemamo dovoljno zlocinaca na grbaci jos treba da pricaju kako Srbija slavi fasizam

Poznat
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Tebi ni crtanje ne pomaže ali OK

Problem je u tome što svi botovi kao papagaji ponavljaju kako je "posle sastanka Obradovića i Skota odletela jedna domaćinska srpska glava" i niko da pokuša da to malo prepriča i kaže drugačije, kad pročitaš istu rečenicu 20 puta smuči ti se na život. Niko od njih nema pojma ni ko je dotični "domačin" i kako je završio kod Boškića na listi, bitno je da se ponavlja ista servirana matrica
    Nisam baš primetila da se toliko jediš kada se ovde plasiraju oveštale frazetine tipa "izgubljeno je Kosovo", "prihvatiti realnost" i slične podmetačine USA propagande

Mene Dveri niti ta ekipa ne zanima, samo sam negde načula da se sastao sa Skotom, a kada sam ovo pročitla zaključila sam zašto je profesor napustio Dveri, čak ne bi ni komentarisala , jasno kao dan , da ti nisi uleteo sa ovo tiradom.

Da nije Boškić rekao NE Skotu pa se Ševarlić naljutio? Mada ovde kod nas su sva čuda moguća .Ovde te ubede da je belo crna , vrlo brzo.

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    601

Nisam baš primetila da se toliko jediš kada se ovde plasiraju oveštale frazetine tipa "izgubljeno je Kosovo", "prihvatiti realnost" i slične podmetačine USA propagande

Mene Dveri niti ta ekipa ne zanima, samo sam negde načula da se sastao sa Skotom, a kada sam ovo pročitla zaključila sam zašto je profesor napustio Dveri, čak ne bi ni komentarisala , jasno kao dan , da ti nisi uleteo sa ovo tiradom.

Da nije Boškić rekao NE Skotu pa se Ševarlić naljutio? Mada ovde kod nas su sva čuda moguća .Ovde te ubede da je belo crna , vrlo brzo.
    A možda se nisu razišli zbog Skota?Jesi li razmišljala u tom pravcu.To što si "načula" za Skota govori da si pod ozbiljnim uticajem režimskih medija,jer o skotovoj pomoći su pisali isključivo Informer,Alo,Srpski Telegraf,te su se oglašavali Pink,Hepi i Šešelj.A vesti iz takvih izvora treba u startu odbaciti,ako hoćeš da sačuvaš mentalno zdravlje i ako hoćeš da budeš ozbiljan sagovornik bilo kome
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Zanimljivo, a ko plasira te fraze, vlast ili ova nazovi opozicija

Primećen član
    Učlanjen
    25.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    12

pa kako je Bosko ljubitelj Ljotica
    .........sve je moguce

Lesandar nije na forumu
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    470

Da, da, znam kako je efikasno...

Ne znam koje si godište ali mi stariji smo sve ovo već videli i medijski mrak, ulične proteste, pištaljke i šerpe, TV Bastilju, Komrakova i Goricu Gajević, mitinge podrške, pisma podrške, gnušanje nad snagama mraka i bezumlja, soroševe plaćenike, jednom rečju sve ovo je "deja vu". Znamo kako se to završilo i znamo da će se opet desiti isto.

Interesuje me na čemu ti baziraš ideju da bi ovoga puta moglo biti drugačije.
    На енергији, наиме септичка јама има више енергије него ови протести.

Poznat
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tenkre Pogledaj poruku
    A možda se nisu razišli zbog Skota?Jesi li razmišljala u tom pravcu.To što si "načula" za Skota govori da si pod ozbiljnim uticajem režimskih medija,jer o skotovoj pomoći su pisali isključivo Informer,Alo,Srpski Telegraf,te su se oglašavali Pink,Hepi i Šešelj.A vesti iz takvih izvora treba u startu odbaciti,ako hoćeš da sačuvaš mentalno zdravlje i ako hoćeš da budeš ozbiljan sagovornik bilo kome
    Aman ljudi može li iko imati svoje mišljenje a da mu vi ne zalepite etiketu. Kakav je to način?

Čim vam se nešto ne dopada eto vas da kao vi kao sa visine kažete šta je pametno.

Ne čitam sns propagandu jer mi se gadi, a kako stvari stoje još više ćete mi se gaditi vi koji ste im opozicija

Sramota kakvo vi jednoumlje propagirate i to onako bez imalo blama .. bitno je zalepiti etiketi i tako ste sigurni da će vasgazda pomaziti. Iš bre

Učlanjen
    25.12.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    55

Оваквом програму ништа не фали, само нема ко да га спроведе.

Брига о породици
    Економска решења
    Ван ЕУ и у савез са Русијом
    Образовање и наука
    Културна политика
    Здрави стилови живота
    За Србе широм света
    Жена ће спасити Србију
    Јесте, и мир у свету и љубав према животињама...
    Заиста, уз најбољу вољу не могу да замислим Обрадовића као премијера који би ово спровео у праксу и средио стање.
    Увели би нам санкције у року од одмах, а ни војну интервенцију не бих искључио.
    Барем теби не морам да објашњавам са ким имамо посла.

Poznat
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zanimljivo, a ko plasira te fraze, vlast ili ova nazovi opozicija
    Ko govori o vlasti ovde. Tema je prof Ševarlić i Dveri i Boško O.

Da vlast govori ono što bi USA želela da čuje .

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    724

Јесте, и мир у свету и љубав према животињама...
    Заиста, уз најбољу вољу не могу да замислим Обрадовића као премијера који би ово спровео у праксу и средио стање.
    Увели би нам санкције у року од одмах, а ни војну интервенцију не бих искључио.
    Барем теби не морам да објашњавам са ким имамо посла.
    Ок, тешко је помислити на нешто друго кад нас доје читав век са западом. Зато и не водимо своју политику него дође Монтгомери и донесе папирче.

Učlanjen
    25.12.2018.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio arco Pogledaj poruku
    zamisli naslove po svetu U Srbiji pobedio covek koji gaji simpatije prema fasistima iz drugog svetskog rata

ko da nemamo dovoljno zlocinaca na grbaci jos treba da pricaju kako Srbija slavi fasizam
    Не могу да замислим, из више разлога; прво- шансе да се Обрадовић дохвати неке позиције реалне власти сматрам минималним, он просто нема капацитете за то. Дриго- није он никакав фашиста; то му жути лепе етикету да га дисциплинују и прилагоде својим потребама, а он за сада "гута" ту кнедлу, али неће још дуго; он ће први да напусти ту "жуту подморницу", јер се и онако гуши од грађанистичког задаха...
    Он је десничар, а жути либерали себе доживљавају као некакву левицу (што везе са мозгом нема); слизали су се у нужди и оскудици, али, као и сваки брак из интереса у који не уђе новац....

- - - - - - - - - -

Ок, тешко је помислити на нешто друго кад нас доје читав век са западом. Зато и не водимо своју политику него дође Монтгомери и донесе папирче.
    Дакле- то је редослед, који је битан, све остало је лакши део посла.

Primećen član
    Učlanjen
    25.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    12

Не могу да замислим, из више разлога; прво- шансе да се Обрадовић дохвати неке позиције реалне власти сматрам минималним, он просто нема капацитете за то. Дриго- није он никакав фашиста; то му жути лепе етикету да га дисциплинују и прилагоде својим потребама, а он за сада "гута" ту кнедлу, али неће још дуго;
    ja sam slusala jedan intervju gde bogami gaji neku simpatiju prema fasistckim saborcima (ma kako ih on zvao)

ali je uvijao odgovor bilo mu neprijatno skoro kao Hasanbegovicu kad prica o ustashama

Slične teme

1. Odgovora: 267
    Poslednja poruka: 01.04.2014., 16:10
  2. DSS I SRS ODBILE PATRIOTSKI BLOK SA DVERIMA
    Autor NOCNO VREBALO u forumu Politika
    Odgovora: 2445
    Poslednja poruka: 29.03.2014., 15:04
  3. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 08.01.2013., 16:11
  4. U Srbiji se najbolje zivelo, kad je spoljni dug strahovito rastao.!
    Autor Serdar Scepan Radojevic u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.04.2011., 13:50
  5. Da je limun kiseo, krastavac bi na drvetu rastao
    Autor RomaniaFan u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.02.2011., 23:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku