[Q/A] Pitanja i Odgovori o clanovima na PDF Astrologija

ajde...
volim horore
ne volim čaj
volim da budem sama
ne volim pokazivanje emocija na javnim mestima (sex se ne računa)
volim životinje više nego ljude
ne volim slabe ljuded, naročito muškarce...
ne znam za granice, najčešće svesno
ne umem da volim, tj pokažem sem nesvesno
stidim se komplimenata
ne volim praznike i poklone
mogu da živim na pasulju i krompiru
mrzim ljude koji mljackaju... ali baš mrzim.
u životu sam volela samo zagora.
 
Salim se... Fini ste svi.
Ja sam dosla na ovaj forum pre godinu dana i jace. Dosla sam prilicno nadrndana i onda su me uhvatili u masinu pa sam se napinjala i svadjala i izvinjavam se zbog toga. Ovo je moje prvo iskustvo foruma.
Devedeseto sam godiste. Poslednjih mesec dana sam pomerila sat, radim nocu, budim se u pola tri, pa gulim od tri do sedam ujutru. I am an English teacher :) Studiram, sa zakasnjenjem, arhitekturu. Volim jezike i tehnologiju. Uzivam u prirodi. Isla sam na koncerte jedan period i pisala za muzicki portal. Sad mi je to dosadno. Napisem tu i tamo ponesto. Kad sam bila mladja/mala govorila sam majci "ja cu da budem pisac" i ona je rekla "Molim?! Kao onaj Cira alkoholicar?" :D
Istina je da nisam bez greha. I da imam problem sa cigaretama i uslejmam se nekad, ali droge ne konzumiram niti cu. Daleko od toga da sam alkoholicar, ali sam svesna da imam zicku.
Volim svu hranu ovog sveta s tim da forsiram zdravo. Bila vegeterijanac jedno leto.
Psiholoski profil mi je kompleksan.
Psihoterapeut mi je rekao da sam zanimljiv clucaj i kompleksna licnost. Takva mi je i natalna karta, i to je tako. Malo sam anksiozna, malo sam agresivna, imam psihosomatsku reakciju na stres, odnosno proliv pred ispit, i mnooogo sam emotivna. To su njegove neke analize. Inace je covek radio sa ljudima na Kosovu koji su ratovali, i baas je dobar lik, posvecen.
Nemam partnera, a volela bih da imam veliku porodicu. I tu me mnogo smaraju, posto sam zena na pragu tridesetih. :) I ja se nekad smorim, ali sta ces... Znam da vas to interesuje najvise :D
Bob Dylan, Jim Morrison, Leonard Cohen, njih sam naajvise slusala, a uopste se ne vezujem ni za kakav tip muzike, osim sto sam lyrics tip, obracam vise paznju na reci. A sto se te inovativne muzike tice, ne umem da se snadjem, nekad bih volela nesto egzoticno. Tako da LSD preporuci nesto :D
Isla sam na Drum 'n' Bass, to dosadilo, ragamafin, rege... eto :D Trens mi je eventualno bio zanimljiv jednom ili dvaput.
Sta ne znate jos? :D

Lepo, lepo. Sto se muzike tice ja bih tebi preporucio neku laganu muziku, od Azerbejdzana pa dalje na istok jer je opustajuca i umirujuca:)
 
Salim se... Fini ste svi.
Ja sam dosla na ovaj forum pre godinu dana i jace. Dosla sam prilicno nadrndana i onda su me uhvatili u masinu pa sam se napinjala i svadjala i izvinjavam se zbog toga. Ovo je moje prvo iskustvo foruma.
Devedeseto sam godiste. Poslednjih mesec dana sam pomerila sat, radim nocu, budim se u pola tri, pa gulim od tri do sedam ujutru. I am an English teacher :) Studiram, sa zakasnjenjem, arhitekturu. Volim jezike i tehnologiju. Uzivam u prirodi. Isla sam na koncerte jedan period i pisala za muzicki portal. Sad mi je to dosadno. Napisem tu i tamo ponesto. Kad sam bila mladja/mala govorila sam majci "ja cu da budem pisac" i ona je rekla "Molim?! Kao onaj Cira alkoholicar?" :D
Istina je da nisam bez greha. I da imam problem sa cigaretama i uslejmam se nekad, ali droge ne konzumiram niti cu. Daleko od toga da sam alkoholicar, ali sam svesna da imam zicku.
Volim svu hranu ovog sveta s tim da forsiram zdravo. Bila vegeterijanac jedno leto.
Psiholoski profil mi je kompleksan.
Psihoterapeut mi je rekao da sam zanimljiv clucaj i kompleksna licnost. Takva mi je i natalna karta, i to je tako. Malo sam anksiozna, malo sam agresivna, imam psihosomatsku reakciju na stres, odnosno proliv pred ispit, i mnooogo sam emotivna. To su njegove neke analize. Inace je covek radio sa ljudima na Kosovu koji su ratovali, i baas je dobar lik, posvecen.
Nemam partnera, a volela bih da imam veliku porodicu. I tu me mnogo smaraju, posto sam zena na pragu tridesetih. :) I ja se nekad smorim, ali sta ces... Znam da vas to interesuje najvise :D
Bob Dylan, Jim Morrison, Leonard Cohen, njih sam naajvise slusala, a uopste se ne vezujem ni za kakav tip muzike, osim sto sam lyrics tip, obracam vise paznju na reci. A sto se te inovativne muzike tice, ne umem da se snadjem, nekad bih volela nesto egzoticno. Tako da LSD preporuci nesto :D
Isla sam na Drum 'n' Bass, to dosadilo, ragamafin, rege... eto :D Trens mi je eventualno bio zanimljiv jednom ili dvaput.
Sta ne znate jos? :D

Svasta uvideh za sebe kroz ovaj tvoj post.
Droge ne konzumiras? Svi ih konzumiramo, sve sto nama nije neophodno a zavisimo od toga je droga.
I ja beh jedno leto vege, tj ribu sam jeo par puta nedeljno, meso nisam. Posle jedinog Exita na kom sam bio do sada.
Bas lep dan, protracen, nikog za nesto lepo kroz lep dan, sestrica mrzi, neko tamo ne moze, neko tamo daleko, neko tamo nije zainteresovan, i ostadoh i ja sam... Ja sam ni tu ni tamo sa samocom, nisam iskljuciv u 99% pojmova.

- - - - - - - - - -

ajde...
volim horore
ne volim čaj
volim da budem sama
ne volim pokazivanje emocija na javnim mestima (sex se ne računa)
volim životinje više nego ljude
ne volim slabe ljuded, naročito muškarce...
ne znam za granice, najčešće svesno
ne umem da volim, tj pokažem sem nesvesno
stidim se komplimenata
ne volim praznike i poklone
mogu da živim na pasulju i krompiru
mrzim ljude koji mljackaju... ali baš mrzim.
u životu sam volela samo zagora.

Hehe Zagora.. Duha sa sekirom...
I ja ne podnosim mljackanje, al nekad moram..

10563152_836133733065911_704105399899928.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top