[Q/A] Pitanja i Odgovori o clanovima na PDF Astrologija
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: [Q/A] Pitanja i Odgovori o clanovima na PDF Astrologija

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano [Q/A] Pitanja i Odgovori o clanovima na PDF Astrologija

Ovo je neobavezna tema namenjena za drustveni segment.

Nadam se da ova tema moze posluziti da ljudi mogu da pitaju druge cime se bave i sta rade u zivotu, za one koje to interesuje. Sta vole, sta ne vole i slicno, bez da moraju da se pravdaju drugima oko bilo cega.

Smatram da ova tema moze da bude preglednija od recimo Kafane u kojoj se pise o svacemu, ova bi bila striktno o ljudima koji posecuju PDF Astrologija, a zele da kazu par reci o sebi bez obzira da li veruju ili ne veruju u bilo koji oblik ezoterije, odnosno da posluzi korisnicima da vec pitaju par pitanja o nekoj drugoj osobi ukoliko zele da nauce nesto vise o njima.

Ovo bi takodje pomoglo novim clanovima da se relativno predstave, ali i da upoznaju starije korisnike, kako bi se sto pre uhvatili u vremenu. : )

Ovo je drustvena tema namenjena za sve korisnike foruma, normalno.

Ovde ljudi mogu o sebi da pricaju par reci, cime se trenutno bave, cime su se bavili, kakva su zivotna iskustva imali i slicno tome. Ovde drugi mogu da uz postovanje pitaju druge o njihovim hobijima, znanju, edukaciji i sl.

Zamolio bih ucesnike teme da tokom postavljanja pitanja drugim korisnicima drze odredjenu dozu odstojanja, da pitanja ne budu isuvise licna vec striktno informativnog karaktera jer cilj teme je da stvorimo nesto bolju sliku jedni o drugima.

Pitanja poput "Sta volis da pijes" ili "Koje ti je omiljeno jelo" su sasvim pristojna, dok su pitanja tipa "Sta si danas kupio/la" i "da li ti se svidja onaj mladic/devojka" su vec zabadanje nosa u tudja posla.

Svako zadrzava pravo da uopste ne odgovori na necije postavljeno pitanje ukoliko to ne zeli.

Jos jednom vas molim, budite ljubazni i uljudni prilikom postavljanja pitanja korisnicima, a korisnici koji zele da pisu o sebi treba da znaju da sve sto o sebi napisu to rade na svoju ruku, sto znaci da su licno odgovorni za sve sto licno i napisu.

---------------------------------------
    ((((▓(▓(▓(▅-_(([█[■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■▅■

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano Re: [Q/A] Pitanja i Odgovori o clanovima na PDF Astrologija

Ja cu prvi da kazem nesto o sebi i da probijem led

Filmofil sam, obozavam sarmu, pijem i cajeve, a i kafu, imam pet kucnih ljubimaca i bavio sam se astrologijom profesionalno dugi niz godina. Na PDF Astrologija sam od 2006. godine i ovo mi je drugi nalog po redu. Bavim se grafickim dizajnom. Tip licnosti : INTJ. Obozavam strateske igre. Mrzim boraniju.

Moj pseudonim se cita "NJUZ".

-----------------------------------------

Ako neko zeli da me nesto pita, tu sam, pitajte.

Primećen član SalomooN (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Pa ti samo za hranu radis Nisam znao da si dizajner, strava Koje strateske igre igras?
    Mada stecem utisak da sam gejming nekako prerastao, kao da me ne radi vise.
    It's the hottest fire that makes the hardest steel

Moderator Luda Srpska Druzina (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1018

Koje ljubimce ako pitanje nije previse intimno?
    Middle World Worker

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Sve vrste strateskih igara RTS/TACT, pocev od Settlers-a, CIV-a, ROTK, WC2-WC3, ukljucujuci i gomilu retro naslova poput TalonSoft East Front, General Lee's Civil War, Red Alert 1;2 (3 ne). C&C Generals, AoEmpires, AoMythology, Eador, HoMM, sve do city buildera poput SimCity, svih Sierra Cezar, Faraon, Zevs, Emperor, traffic managera i nedavno fantasticnog Cities Skylines za koji sam napravio nekoliko modova (ali necu reci kojih )

- - - - - - -

Da, volim zivotinje puno : )

------------

@SalomooN : Sta ti volis da klopas?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Luda Srpska Druzina Pogledaj poruku
    Koje ljubimce ako pitanje nije previse intimno?
    Macke, pse i papagaja trenutno. NIsu svi moji, ali ja ih pazim.

@LSD : Da li kao sto ti ime kaze, najvise uzivas u Psihodeliji po pitanju muzike? Ili gresim?

Aktivan član 4thman (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Filmofil i showfil sam, veoma volim palacinke, pijem i cajeve, najcesce kamilicu, kafu ne pijem.
    Imamo psa i donedavno macku, 99% posto pasa i macaka me vole.
    Bavio sam se profesionalno snimanjem(kamerom) dugi niz godina i nameravam da nastavim, opet negde na okeanu.
    Na forumu sam od 13.10.2008. Jos uvek nisam Jedi Master.
    Pre ovog foruma bio sam aktivan clan SOL foruma, kad je gprs bio u modi. Imao sam i neki svoj mali forum posle toga.
    Tip licnosti : Analiticar. Volim drustvene igre, a i video igre ponekad.
    Takodje mrzim odnosno ne volim boraniju. (zbog boranije i manje vise odradih sablonski odgovor iako to skoro pa nikad ne radim).
    Ne volim kuvani kupus. Preferiram morske plodove ili piletinu. Volim sir, mleko. Sir. U kineskom sam pacov.

Sta bih jos mogao da dodam?
    Rodjen sam u avgustu, odmah posle svetog Ilije, i nisam mnogo ezoterican iako me zanima tema. Drugi rodj mi je na dan zena.
    Volim nevreme, volim karipsko more, volim nutellu iako ne bih trebao bas, ne volim eurocream, iako cu ga pojesti ponekad.
    Retko kad u bilo cemu preterujem, znam granice. Retko kad pijem alkohol. Volim sve od Zove.

Imam dve misije u zivotu... treca dolazi nakon jedne od tih dve, odnosno postaje prva.
    Poslednji put ažurirao/la 4thman : 13.02.2019. u 19:29
    ...kako čitaš, tako razumeš...

Moderator Luda Srpska Druzina (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1018

Citat Original postavio N3Wz Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

Macke, pse i papagaja trenutno. NIsu svi moji, ali ja ih pazim.

@LSD : Da li kao sto ti ime kaze, najvise uzivas u Psihodeliji po pitanju muzike? Ili gresim?
    Pazis pazis, mislim jedne od drugih ili se dobro slazu?

Takoreci da,evo vec 22 godine, svakodnevno, mada volim da cujem i druge egzoticne i neobicne zvukove.
    Middle World Worker

Primećen član DiscoScience (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    18

Citat Original postavio Luda Srpska Druzina Pogledaj poruku
    Takoreci da,evo vec 22 godine, svakodnevno, mada volim da cujem i druge egzoticne i neobicne zvukove.
    Naravno vodolija

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio 4thman Pogledaj poruku
    Filmofil i showfil sam, veoma volim palacinke, pijem i cajeve, najcesce kamilicu, kafu ne pijem.
    Imamo psa i donedavno macku, 99% posto pasa i macaka me vole.
    Bavio sam se profesionalno snimanjem(kamerom) dugi niz godina i nameravam da nastavim, opet negde na okeanu.
    Na forumu sam od 13.10.2008. Jos uvek nisam Jedi Master.
    Pre ovog foruma bio sam aktivan clan SOL foruma, kad je gprs bio u modi. Imao sam i neki svoj mali forum posle toga.
    Tip licnosti : Analiticar. Volim drustvene igre, a i video igre ponekad.
    Takodje mrzim odnosno ne volim boraniju. (zbog boranije i manje vise odradih sablonski odgovor iako to skoro pa nikad ne radim).
    Ne volim kuvani kupus. Preferiram morske plodove ili piletinu. Volim sir, mleko. Sir. U kineskom sam pacov.

Sta bih jos mogao da dodam?
    Rodjen sam u avgustu, odmah posle svetog Ilije, i nisam mnogo ezoterican iako me zanima tema. Drugi rodj mi je na dan zena.
    Volim nevreme, volim karipsko more, volim nutellu iako ne bih trebao bas, ne volim eurocream, iako cu ga pojesti ponekad.
    Retko kad u bilo cemu preterujem, znam granice. Retko kad pijem alkohol. Volim sve od Zove.

Imam dve misije u zivotu... treca dolazi nakon jedne od tih dve, odnosno postaje prva.
    Hahaha, hvala za podelu ovog fantasticnog posta

Učlanjen
    01.12.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Age of mitology igra moje mladosti, kako divan svet ... Ja sam ona generacija što je odrasla na CS 1.3 pa 1.6, Warcraft & dota1 kasnije...dota 2...

------------------------------

Haha, jako zanimljivo pitanje.
    U principu po svojoj pravoj prirodi ja sam mesojed, ono clan-blood
    Međutim kako sam pre nekih par godina krenuo da pratim svoj nindža put stigao sam I do dela sa ishranom. I to je bilo putavanje za sebe.
    Batalio sam pljeskavice, girose I te premasne nekvalitetne/neproverene proizvode sa ulice. (junk food) majoneze, kečape itd itd...
    Malo po malo, malo po malo...krenuo sam da uživam u povrću I sada mi je povrće totalno ludilo. Ali stvarno
    Krompir, pečurke(+bonus čorbe), sve lukove, salate (sve vrste odlično spremam, barem meni ), šargarepe žive mmmm, pirinač, buranija, grašak...itd itd
    E onda sam počeo još više da se tripujem da dodajem neke ''magic garden biljke'' kao što su brokoli, prokelj, patlidžan, artičoke, tikvice(dobro njih sam I pre jeo)...
    Što se tiče mesa gledam da bude pršuta ili neka proverena piletina, ne bih one antibiotik varijante. Ribu naravno(hvala onda za odlične predloge).
    Spremam pizzu, testa, hlebove....Slatkiše obožavam kao I voće. Badem, lešnik I ostalo tamanim. Mlečni proizvodi-Neograničene količine
    Ne jedem pasulj, lubenicu I dinju već XX godina.

Veoma poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    297

Волим књиге, стрипове и филмове, играм онлајн шах и решавам тактичке проблеме ( тако ми креће дан ). Не волим компјутерске игре, нити кафу. Радим један досадан административни посао од куће и надам се бољем. Немам кућне љубимце нити ме занимају. Што се езотерије тиче, као што Н3В зна, занимам се за тарот. Поред тога и за снове који су ми врло изражајни. Верујем у карму и реинкарнацију. Један сам од најстаријих активних чланова форума, практично метузалем. Што се тиче јунговског типа личности, не сећам се тачно скраћенице, али знам да почиње са Е. Регистровао сам се до сада у животу на десетинама форума, а пишем на 4-5. Трудим се да уносим што мање меса, а што више поврћа и воћа. Слаткиши су ми слабост, иако знам да бели шећер не ваља. Омиљени алтернативац-езотерик ми је Веља Абрамовић. Слушам "меку" музику попут џеза, соула, попа. Путовања волим, али ме финансије ограничавају. Отворен за упознавања занимљивих људи. Разне ствари ме као Близанца занимају, али ни за једну нисам стручњак.
    Poslednji put ažurirao/la Truman : 14.02.2019. u 03:12
    There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
    Sri Ramana Maharshi

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    430

ja sam o sebi vec toliko toga rekla da svako moze da sklopi kockice i napravi koliko toliko realnu sliku... msm, za ono shto bi eventualno zanimalo nekog odavde...
    ono shto mene zanima po pitanju drugih ovde jeste njihovo godishte, volim da imam tu neku predstavu, jel neko bash klinac ili je neshto stariji i gde zivi, i naravno koliko ozbiljno se bavi astrologijom...

Aktivan član jagodinko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Mnogo sam volela da se upisujem u spomenare, pogotovo onaj deo o simpatiji nisam umela da popunim, jer bih imala 10 zaljubiski odjednom - moja Ve u blizancici
    Omiljena boja mi je plava. U sportu sam celog zivota. Najcesce pitanje koje mi ljudi postavljaju je https://www.youtube.com/watch?v=vyEHX74Wg5Y ? Ne izlazim iz helanki. Palim se na jakne, u istoj meri kao tipicna zena na cipele. Zivotinje naravno mnogo volim i pomazem, ali sam u izvesnoj kontradiktorna po pitanju etickog odnosa prema njima, jer jos uvek konzumiram mlecne proizvode i nosim dva sirogojno dzempera. Najveci porok mi je sir sa plesnima. Zamuckujem na slova T i P, a slovo R izgovaram hrapavo, francuski Omiljeni film mi je Gospodinu s ljubavlju, a zaljubiska u glumca Liam Neeson.
    Zdravom je i voda slatka bolesnom nije ni med

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio SalomooN Pogledaj poruku
    Age of mitology igra moje mladosti, kako divan svet ... Ja sam ona generacija što je odrasla na CS 1.3 pa 1.6, Warcraft & dota1 kasnije...dota 2...

------------------------------

Haha, jako zanimljivo pitanje.
    U principu po svojoj pravoj prirodi ja sam mesojed, ono clan-blood
    Međutim kako sam pre nekih par godina krenuo da pratim svoj nindža put stigao sam I do dela sa ishranom. I to je bilo putavanje za sebe.
    Batalio sam pljeskavice, girose I te premasne nekvalitetne/neproverene proizvode sa ulice. (junk food) majoneze, kečape itd itd...
    Malo po malo, malo po malo...krenuo sam da uživam u povrću I sada mi je povrće totalno ludilo. Ali stvarno
    Krompir, pečurke(+bonus čorbe), sve lukove, salate (sve vrste odlično spremam, barem meni ), šargarepe žive mmmm, pirinač, buranija, grašak...itd itd
    E onda sam počeo još više da se tripujem da dodajem neke ''magic garden biljke'' kao što su brokoli, prokelj, patlidžan, artičoke, tikvice(dobro njih sam I pre jeo)...
    Što se tiče mesa gledam da bude pršuta ili neka proverena piletina, ne bih one antibiotik varijante. Ribu naravno(hvala onda za odlične predloge).
    Spremam pizzu, testa, hlebove....Slatkiše obožavam kao I voće. Badem, lešnik I ostalo tamanim. Mlečni proizvodi-Neograničene količine
    Ne jedem pasulj, lubenicu I dinju već XX godina.
    Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku SalomooN

Ovo ti je super combo! Hvala za post.

Koja je fora sa lubenicom/dinjom? Obicno ljudi ne jedu ili jedno, ili drugo, retko kada vidim da neko nece niti jedno, a ni drugo

Učlanjen
    01.12.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Hvala Lubenica me je oduvek podsecala na bljuzgu sa shecerom i bojom za kolace , a dinja sta znam, ne svidja mi se mira...budi onaj bljak osecaj.

Ističe se N3Wz (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

@SalomooN : Haha, dobar si.

Ja volim lubenicu, recimo, i ananas dinju. Ali kada se ohlade bas.
    Zanimljivo mi bi da si to pomenuo, ovde prosli put na PDF-u (ili je bilo na Kuvanju) se povela neka zesca polemika oko toga kako se gledaju lubenice/dinje u kontekstu seksa

-----------------

- Obozavam mango. (Mesec u Vagi???)
    - Poznajem istoriju Evrope dovoljno dobro i cesto volim da pricam o istoj. (Sunce/Saturn/VI)
    - Kada nesto naucim, odradim ili obrnem triput, u stanju sam da potpuno izgubim interesovanje jer mi nije vise izazovno. (Mars Skorpija)
    - Volim da resavam probleme ma koje vrste. Smatram da uvek postoji resenje za bilo koji problem, i to nekoliko resenja. (Sunce Strelac/Merkur Strelac)
    - Radim po cetiri stvari odjednom veoma cesto. (Asc Blizanci)
    - Ne podnosim kada stvari nisu ravne ili kada kuce nemaju jednak broj prozora, vrata, stabala i slicno. (Mesec u Vagi).
    - Skoro nikada ne odbijam da nekome oko necega pomognem cak i ukoliko ide meni na stetu. (MC Ribe)
    - Volim tradicionalnu kuhinju (Venera u Jarcu)
    - Obozavam Star Wars, X-Files, Anime, starije crtace tipa Tom & Jerry, D&D, Madjionicarske trikove (Cardistry) i sl.
    - Trenutno mi je totalna opsesija serija "The Magicians".
    - Jedno vreme sam preprodavao motore.
    - Imao sam dobrog prijatelja koji je poginuo dok je vozio motor.

Za sad, dosta od mene. : )

Iskusan EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    209

Lubenicu obožavam, tu polemiku smo vodili svojevremeno u kafani

Učlanjen
    01.12.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

- ''The Magicians'' gledao cim se pojavila dobra
    - Motori pruzaju najbolji osecaj na svetu ali uvek postoji ogroman rizik, od brendova najvise Ducati, Hondu & KTM (mada moze i neki GSX-R da se provuce)
    - Obozavam AlfaRomeo & Rover i dosta se dobro razumem u mehaniku, generalno sam petrol head

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    430

i ja volim lubenice, a i dinje...
    hm, interesantno je ovo za mc u ribama, ne deshava mi se bash chesto ali umem i ja da preteram u tom pravcu koliko god da se pazim tih medvedjih usluga...

Slične teme

1. Numerologija - pitanja i odgovori
    Autor u forumu Ostalo
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 15.12.2012., 11:47
  2. OSNOVNO O LAVOVIMA PITANJA I ODGOVORI
    Autor kuvar u forumu Astrologija
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 03.04.2007., 12:40
  3. Kratka pitanja i odgovori
    Autor Marauder u forumu Fudbal
    Odgovora: 22