Sta me odbija kod Saveza za Srbiju

Poruka
21.521
Bosko Obradovic i Stamatovic. Zasto?

Pa sa Djilasom i Borkom Stefanovicem znas na cemu si. Otvoreni srbofobi, da ne upotrebim neku tezu rec, tipa drugosrbijanci.

Sa Jeremicem i Lutovcem si isto na cistom. Znas da su umereni desnicari i nacionalisti, znaci ne sad neka Velika Srbija i turbo nacionalizam, ali umereni i evroskepticni rodoljubi.

A Bosko i Stamatovic se predstavljaju kao ultra nacionalisti, kao Aleksandar Vucic svojevremeno.

Njihove ideje je nemoguce sprovesti u delo. To su sarlatani i prevaranti. Neozbiljni politicari.

Ja sam siguran da bi Bosko Obradovic sutra kao premijer Srbije, na keca potpisao nezavisno Kosovo. On je isti psiholoski profil kao Vucic.

Stamatovic vidim uziva neku reputaciju zdravog srpskog domacina, a zapravo je unistio Zlatibor.

Iskreno se nadam da ce Jeremic i Djilas po preuzimanju vlasti odstraniti Dveri i Zdravu Srbiju. Takvim prevarantima koji su spremni na sve nikako nije mesto u vlasti, jer jednog takvog vec imamo na celu drzave!
 
Poslednja izmena:
јеремић и лутовац јесу националисти, јеремић муслимански а лутовац црногорски националиста

бошко и стамат су провокатори

а ђилас и борко су истрошени црвени кадар
 
Bosko Obradovic i Stamatovic. Zasto?

Pa sa Djilasom i Borkom Stefanovicem znas na cemu si. Otvoreni srbofobi, da ne upotrebim neku tezu rec, tipa drugosrbijanci.

Sa Jeremicem i Lutovcem si isto na cistom. Znas da su umereni desnicari i nacionalisti, znaci ne sad neka Velika Srbija i turbo nacionalizam, ali umereni i evroskepticni rodoljubi.

A Bosko i Stamatovic se predstavljaju kao ultra nacionalisti, kao Aleksandar Vucic svojevremeno.

Njihove ideje je nemoguce sprovesti u delo. To su sarlatani i prevaranti. Neozbiljni politicari.

Ja sam siguran da bi Bosko Obradovic sutra kao premijer Srbije, na keca potpisao nezavisno Kosovo. On je isti psiholoski profil kao Vucic.

Stamatovic vidim uziva neku reputaciju zdravog srpskog domacina, a zapravo je unistio Zlatibor.

Iskreno se nadam da ce Jeremic i Djilas po preuzimanju vlasti odstraniti Dveri i Zdravu Srbiju. Takvim prevarantima koji su spremni na sve nikako nije mesto u vlasti, jer jednog takvog vec imamo na celu drzave!

jeremic?

pa eno lepo je pricao pred obrezanima na televiziji neki dan... sigurno nisi gledao...

prodano gov.no jeremic


sta me odbija kod saveza?

ZUTA BAGRA LOPOVSKA IZDAJNICKA ,vec vidjena...

to je ona zut bagra koju smo mnogo brzo zaboravili...podsetimo se cede praska vesne pesic, batica nosatog, PAJTICA LOPINGERA, zivkovica djilasa dinkica....

sta me odbija ?

svi oni, pocrkali da Bog da...
 
jeremic?

pa eno lepo je pricao pred obrezanima na televiziji neki dan... sigurno nisi gledao...

prodano gov.no jeremic


sta me odbija kod saveza?

ZUTA BAGRA LOPOVSKA IZDAJNICKA ,vec vidjena...

to je ona zut bagra koju smo mnogo brzo zaboravili...podsetimo se cede praska vesne pesic, batica nosatog, PAJTICA LOPINGERA, zivkovica djilasa dinkica....

sta me odbija ?

svi oni, pocrkali da Bog da...

Ali od svih tih koje si nabrojao jedini je Djilas u Savezu za Srbiju. :rtfm:
 
Ali od svih tih koje si nabrojao jedini je Djilas u Savezu za Srbiju. :rtfm:

dobro, dovoljno on je kolovodja.

a ja ne zaboravljam sotire ni potez boska obradovica kada je za korist svoje guz.ice i prelaska cenzusa uhvatio za ruku CEDU PRASKA ,koji j direktno u duelu sa dodikom pred milionima rekao da je srpska genocidna!!!

A ON GA HVATA ZA RUKICE... ako mu to prastate onda oprostite i vucku sto iso da ga tapse PO RAMENIMA najveci ZLIKOVAC srpski klinton...


time je dokazao da zarad sopstevne guz.ice je ustanju sa djavolom da se udruzi...stoga, bosko poserem ti se u ruku!!!
 
dobro, dovoljno on je kolovodja.

a ja ne zaboravljam sotire ni potez boska obradovica kada je za korist svoje guz.ice i prelaska cenzusa uhvatio za ruku CEDU PRASKA ,koji j direktno u duelu sa dodikom pred milionima rekao da je srpska genocidna!!!

A ON GA HVATA ZA RUKICE... ako mu to prastate onda oprostite i vucku sto iso da ga tapse PO RAMENIMA najveci ZLIKOVAC srpski klinton...


time je dokazao da zarad sopstevne guz.ice je ustanju sa djavolom da se udruzi...stoga, bosko poserem ti se u ruku!!!

Naravno. Ja upravo o tome i pricam, da je Bosko najveci prevarant i lazov u srpskoj opoziciji. Cak smatram da bi Savezu za Srbiju bilo bolje i bez njega, jer ima dosta glasaca koje on i njegove Dveri odbijaju. Na primer za umerenog Jeremica bi glasali, ali kada vide ovog divljaka i cirkuzanta sve im se smuci.

A sto se tice Djilasa, ja ga ne volim, ali smatram da bi on na Vucicevom mestu radio manje zlo po srpski narod i Srbiju. To je moj licni dojam. Mozda gresim, ali od 2 zla biram manje.
 
Bosko Obradovic i Stamatovic. Zasto?

Pa sa Djilasom i Borkom Stefanovicem znas na cemu si. Otvoreni srbofobi, da ne upotrebim neku tezu rec, tipa drugosrbijanci.

Sa Jeremicem i Lutovcem si isto na cistom. Znas da su umereni desnicari i nacionalisti, znaci ne sad neka Velika Srbija i turbo nacionalizam, ali umereni i evroskepticni rodoljubi.

A Bosko i Stamatovic se predstavljaju kao ultra nacionalisti, kao Aleksandar Vucic svojevremeno.

Njihove ideje je nemoguce sprovesti u delo. To su sarlatani i prevaranti. Neozbiljni politicari.

Ja sam siguran da bi Bosko Obradovic sutra kao premijer Srbije, na keca potpisao nezavisno Kosovo. On je isti psiholoski profil kao Vucic.

Stamatovic vidim uziva neku reputaciju zdravog srpskog domacina, a zapravo je unistio Zlatibor.

Iskreno se nadam da ce Jeremic i Djilas po preuzimanju vlasti odstraniti Dveri i Zdravu Srbiju. Takvim prevarantima koji su spremni na sve nikako nije mesto u vlasti, jer jednog takvog vec imamo na celu drzave!
Djilas je kao Dinkić , operativac i pragmatik koga zanima profit , pa ga je pogrešno ideološki svrstavati bilo u nacionaliste bilo u evroliberale , *******e , *******e i sl . ,jeste da se namlatio love zahvaljujući povlašćenom položaju u žutom ežimu , al deluje inteligentiniji,sposobniji i pre svega normalniji od Šizoja .
Što se tiče Boleta i Stamata tu si možda u pravu , jer su pametni ljudi iz MI6 i ostalih humanitarnih organizacija odlično razumeli onu narodnu Ako je Turčin(Evropejac ) krvav do lakata , poturica(ex Nacionalista ) mora do ramena ,zato sada imamo ovo nikad vidjeno ludilo na čelu Srbije . Mada i pored svega toga niko više štete srpskom nacionalizmu nije naneo od debelog udbaškog poglavnika iz Batajnice i njegovih doglavnika koji su ga kao napustili , Bole sve i da hoće ne može da ih prejebe .
 
Poslednja izmena:
Naravno. Ja upravo o tome i pricam, da je Bosko najveci prevarant i lazov u srpskoj opoziciji. Cak smatram da bi Savezu za Srbiju bilo bolje i bez njega, jer ima dosta glasaca koje on i njegove Dveri odbijaju. Na primer za umerenog Jeremica bi glasali, ali kada vide ovog divljaka i cirkuzanta sve im se smuci.

A sto se tice Djilasa, ja ga ne volim, ali smatram da bi on na Vucicevom mestu radio manje zlo po srpski narod i Srbiju. To je moj licni dojam. Mozda gresim, ali od 2 zla biram manje.

meni toga dosta, biranja od dva zla.
30 godina traje i to je nas najveci problem!!! zato idemo sve gore u ambis, jer jendi isti nas jasu decenijama.

odlucno sam protiv glasanja za jedne i druge, sto je na zalost poen zza vucica koji on vesto iskoristi.

MORJAU DA SE POSALJU U ZABORAVI JEDNI I DRUGI, PREKIPELO JE!

sto se jeremica tice , vesto prikrivena guz.ica, koja kada gostuje u regionu, zarad svoje popularnosti a toboz protiv vucka (koji je idealni partne bakiru i srpskim dusmanima) prica stosta protiv nas.


doduse ne onako kak oej upakovao informer smece od novina...

sto se boska tice, prevarant, modifikovani otpor u toboz ruhu nacionalista... a akada prigusti eto rukice i cedi prasku...

bosko je za budale. lepo nas je preveslao seselj i opet se nismo naucili pameti.


NAJBOLJI ZA SBRIJU NIEJ IMAO VECINU, i otisao je u penziju , napustivsi to govn.o od politike, jer je usrbiji trideset godina na vlasti placena olos...

KOSTUNICA. jesu ga zuti odbro iskoristili da ga podmentu na izbore, psoto vec davne 2000 niko nije verovao djindjulesku i njegovoj bandi!

a kamoli danas da pricamo nesto o njima...


shvati, da to biranje izmedju dva zla traje 30 godina isve vece zlo dolazi...

mora da se prkeine sa njima. za sva vremena. i pozicijom i opozicijom. mladez da iznjedri nove cestite ljude a nord ove motkom govnjivom pomete sa politicke scene...
 
Djilas je kao Dinkić , operativac i pragmatik koga zanima profit , pa ga je pogrešno ideološki svrstavati bilo u nacionaliste bilo u evroliberale , *******e , *******e i sl . ,jeste da se namlatio love zahvaljujući povlašćenom položaju u žutom ežimu
Не лажи када знаш да је друг Ђидо већ био пун ко` брод када је ушао у политику тј у "жути режим".
 
(...) uhvatio za ruku CEDU PRASKA ,koji j direktno u duelu sa dodikom pred milionima rekao da je srpska genocidna!!! (...)

Jeл` са овим у дуелу? :kafa:


- - - - - - - - - -

(...)

Pa sa Djilasom i Borkom Stefanovicem znas na cemu si. Otvoreni srbofobi, (...)
А шта су они то као "србофобно" иступали и то "отворено"? дај djubre неки линк па да продискутујемо :kafa:

- - - - - - - - - -

(...)
Stamatovic vidim uziva neku reputaciju zdravog srpskog domacina, a zapravo je unistio Zlatibor. (...)

Ма да требо` је Златибор да остави Вучићу да га овај поклони Арапима у клот верзији па нека они зидају како они желе и по њиховим потребама :kafa:
 
Не лажи када знаш да је друг Ђидо већ био пун ко` брод када је ушао у политику тј у "жути режим".
Pa realno sve ovo za šta ga svinjska hunta optužuje u vezi sa minutima i reklamama na nac frekvencijama je tačno i to se znalo i u ono vreme , sad to što Šizoje u svojim sumatutim nastupima tu cifru koju je ovaj navodno zaradio stalno povećava i ide i do poslednje je 500 miliona evra to je duga stvar . Ali sigurno je bar 20-30 uzeo tzv. trgovinom uticajem ,zajedno sa Šaperom i Krlom ,a opet sve legalno i u skladu sa propisi ,Krlo i dalje to radi za novog gospodara , preko svojih miki maus agencija i marketinških usluga ,a verovatno i Šaper samo se čivutski iskusno zavukao u mišiju rupu i gricka sirić .
 
(бла бла трућ)
Ђилас се у политици појавио као један од вођа студентског протеста 1991 године. Вођа студентских протеста је додуше било више, данас су углавном сви заборављени, али се млади Ђидо истакао и остао упамћен као студент после чијег питања вашем Злободану Смрдљошевићу (који тек што вам је "вратио достојанство") није било добро.


Затим и поред понуде да уђе у СПС и добије место посланика као млад и талентован кадар, а зашта би се ви тзв. "српски националисти" тада сви ебали у д., постаје један од оснивача и уредника мрског вам "издајничког" Радија Б92. И био голман у београдској "лиги без испадања". Одлази у Чехословачку где се обогатио. А када је 2004 године ушао у ДС, друг Ђидо је већ био озбиљан милионер који продаје рекламне секунде у целом Региону. ´Ајд сад чибе.

- - - - - - - - - -

Au komso sjeba mi temu........ Sav si narod rastero :hahaha:
Чекам на линк где су Ђилас и (или) Борко Стефановић "србофобно" иступали, па да дискутујемо :kafa:
 
U 2019. je jeoš uvek bitno da li je političar nacionalista (zapravo samo desni populista) a ne šta nudi za razvoj privrede.
Pitam se na osnovu čega tačno je Đilas srbofob?
А шта је бити националиста? Некада је то значило да се увлачиш у буљу Смдрљошевићу и Вјекославу Шешељу; данас, то је служење "Вучку" или његовој менажерији (ДСС, "Заветници", "Достојни Србије", СПЦ и сл.), мало увлачења Додику, много хвале за Путинка уз понеку лепу реч за Трампа и за европске нео-фашисте и то је то.

- - - - - - - - - -

Вероватно им је Ђидо "србофоб" зато што је пре двадесетосам година поставио незгодно питање Смдрљошевићу, а онда основао Б92 што је за националисте смртни грех.
 
Бираће се између СНС и УО (Удружене Опозиције). Исто као ономад између СПС и ДОС. Наредне изборе опозиција ће бојкотовати, па наступа период политичке кризе до следећих ванредних.
ТО ВАМ ЈЕ ТО.
 
Sta me odbija kod Saveza za Srbiju?

Kod Saveza za Srbiju odbija to što Đitler, iako privatni preduzetnik, insistira na državnom kapitalizmu.
On bi sve firme podržavio i onda eto ti ganc nove, a jednako pokvarene partijske države i ekonomije.

Није истина да би друг Ђидо "све фирме подржавио", то си измислио, већ се залаже да се државне фирме оснивају у оним гранама привреде и у оним пословима где приватници у овом моменту не препознају интерес и зато те области пропадају. Из разлога што се не сме дозволити да читаве гране привреде пропадну само зато што у њима приватник тренутно не види профит, ту мора да улети држава, с тим да се онда у тако основане фирме доведу најбољи менаџери који би били врхунски плаћени и које би пословали тржишно, не као социјалистички директори у 20.веку. Залаже се и за оснивање државне Развојне банке која би финансирала такве пројекте, јер тзв. "стране банке" не желе да на тај начин улажу у Србију.
 
Lutovac je umereni desničar i evroskeptik? To mi je promaklo :lol:

Kod Saveza za Srbiju me odbija to što ga vode kompromitovani političari, koji su aktivno ili pasivno učestvovali u partokratskom vođenju države u različitim vremenskim intervalima od 5. oktobra do dolaska naprednjaka na vlast.
 

Back
Top