Club Manager 2019 (potreban feedback)

daimy2017

Početnik
Poruka
36
Pozdrav svima,

Trenutno radim part-time za jedan gejmerski studio iz Holandije, kao menadžer za društvene mreže za Srbiju, a u pitanju je nova fudbal menadžer igra. Ako sam

postovao poruku na pogrešno mesto, molim moderatore da je slobodno premeste na odgovarajući topik. U pitanju je igra Club Manager 2019, trenutno je tek krenula,

i dostupna je samo kao igra za browser.

Moj zadatak je da sakupim mišljenja i kritike o igri pre nego što bude puštena širom sveta, i pre nego što bude stavljena na Steam, iOs i Android. Ovo je link na

kom možete igrati igru:

https://www.clubmanagergame.com/sr/

Po mom mišljenju, igra je malo F2P / Pay to Win, tako testiranje igre bez valuta nije lako. Ja, kao menadžer za ovaj projekat, imam mogućnost da dodam ljude koji

bi voleli da testiraju igru i dodelim im besplatne valute koje se koriste u igri (1.000 menadžer novčića, 25.000 menadžer keša). Ukoliko biste želeli da

iskoristite ovu priliku, molim vas da mi ostavite ovde na forumu ili u privatnoj poruci vaš username koji ste izabrali.

Bilo bi odlično ako biste mi ostavili i neki feedback, npr.:

Pros

-Dobra grafika
-Kartice

Cons

-Plati da bi pobedio
-Dugo učitavanje, itd.

Bilo bi od velike pomoći, hvala!
 
Pa sta znam mali je prostor za neku kustomizaciju, gotovo se sve koliko vidim "dodeljuje" preko tih kartica, to moze biti mac sa dve ostrice ako se ne izbalansira, sasvim nebitno da li se one kupuju ili ne, pa cak i kada je u pitanju i sam "izbor" grba, npr. ne bi mozda bila losa alternativa da igrac moze promeniti bar boju pozadine ako nista drugo a da eventualno dobija nove decale (alpha transparent) preko tih pakovanja i tim trikovima bi igrac stekao neki psiholoski utisak da ima neku individualnu kontrolu u personalizaciji sto bi cinilo njegov tim jedinstvenim. Ovako ispada da igrac dobija unapred pripremljene assete sa 0% varijacija koje ce imati vecina igraca, sto bi mozda odbilo neke ljude.

Sto se tice fudbalera nisam video da mogu da prodam igraca niti da ga od nekog kupim vec je jedini nacin da dobijem random fudbalera putem kartica ili da to ucinim pomocu scout-a, kapiram filozofiju ali previse je sve na autopilotu, takodje transakcija fudbalera izmedju klubova koliko vidim ne postoji, pa tako imam utisak da sam odsecen od sveta :)

Takodje ne bi bio los neki live 2D ili jos bolje 3D pitch view u kojem se vidi ziva igra ili ako je to tehnicki neizvodljivivo neka dinamicnija vizualizacija u toku igre koja bi podigla vizuelnu estetiku na visi nivo. Zatim poluvreme ne postoji, nakon zapocete utakmice nema nazad, iako je menadzer zaduzen za sve to opet ja kao igrac zelim bar neku kontrolu (motivaciona, finansijska, strateska.vradzbinska. ma bilo sta) kako bih bar iluzivno stekao utisak da sam ipak ja taj koji utice na ishod krajnjeg rezultata, i sto bi me napalilo da nadogradjujem tim. Muzika u interfejsu ne postoji, ma koliko to banalno delovalo, audio je veoma bitan faktor svake igre.

Sto se tice vizuelnog utiska interfejs i art su vam za pohvalu.

Ovo su samo neke stvari koje sam odmah primetio posto sam probao igricu na blic pa se unapred izvinjavam ako sam neke stvari pogresno protumacio.


Srecno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top