Ljubav protiv fobije

Branimir76

Veoma poznat
Poruka
13.146
Jedna divna devojka ima fobiju od grmljavine.
Celog života pokriva uši jastukom dok grmi i drhti od straha.
Upozna momka koji voli da grmljavinu gleda sa terase. Uživa u tome. Pošto voli svoju devojku obećava da će je u toku svake grmljavine držati u zagrljaju dok ne prođe.
Ona zna da se on ne boji i da voli da izadje na terasu dok grmi.
Iako ne mora, ona prihvata da sa njim izadje i da zajedno gledaju munje i gromove.
Zato što ga voli.

Da li mislite da prava ljubav može ovako lako da pobedi fobije i da li ste čuli ili doživeli nešto slično?
 
Jedna divna devojka ima fobiju od grmljavine.
Celog života pokriva uši jastukom dok grmi i drhti od straha.
Upozna momka koji voli da grmljavinu gleda sa terase. Uživa u tome. Pošto voli svoju devojku obećava da će je u toku svake grmljavine držati u zagrljaju dok ne prođe.
Ona zna da se on ne boji i da voli da izadje na terasu dok grmi.
Iako ne mora, ona prihvata da sa njim izadje i da zajedno gledaju munje i gromove.
Zato što ga voli.

Da li mislite da prava ljubav može ovako lako da pobedi fobije i da li ste čuli ili doživeli nešto slično?

не може, тако лако не сигурно.
ја сам клаустрофобична.
туш кабина нпр. мора бити макар центиметар отворена, може да ме воли и да грли колико хоће.
 
O, veruj mi. Baš tako lako :)

Moze...zavisi od osobe

добро сад то што сте вас двоје заљубљени па тражите неке потврде то је друга прича
фобија која је решена једним загрљајем, није ни била фобија. : )

- - - - - - - - - -

али "он је њој, она је њему" лол

- - - - - - - - - -

Ne radi se o tome da kad su zajedno da je lakse,on je njoj obecao da ce biti zajedno unutra kada grmi...

па како је онда ту превазиђена фобија?
ниси изашла напоље док је грмљавина него си и даље седела унутра, о чему причамо.
 
Ne radi se o tome da kad su zajedno da je lakse,on je njoj obecao da ce biti zajedno unutra kada grmi...

Sto situaciju podnosenja grmljavine cini - laksom. :ok:

----

Poznajem neke ljude na koje ovo ne bi moglo da deluje uopste. Bojazan od grmljavine je previse prominentna, a obicno to budu ljudi koji su izgubili neku rodjaku na nekakvom otvorenom polju i sl.

Mada je svakako lepse biti ususkan u krevetu sa voljenom osobom dok napolju lije kisa i grmi :mrgreen:
 
па како је онда ту превазиђена фобија?
ниси изашла напоље док је грмљавина него си и даље седела унутра, о чему причамо.[/QUOTE]

Nisi bas razumela temu,al nema veze
 
добро сад то што сте вас двоје заљубљени па тражите неке потврде то је друга прича
фобија која је решена једним загрљајем, није ни била фобија. : )

- - - - - - - - - -

али "он је њој, она је њему" лол

- - - - - - - - - -



па како је онда ту превазиђена фобија?
ниси изашла напоље док је грмљавина него си и даље седела унутра, о чему причамо.
Nije rešena zagrljajem. Rešena je pre zagrljaja.

A potvrde ne tražimo jer ih mi imamo.

Mene zanima da li je još neko imao slično iskustvo jer sam i ja iznenađen.

Ni ja ne bih verovao tako lako.
 
Nisi bas razumela temu,al nema veze
не, него се нисте договорили.
он пише "она излази са њим напоље да гледају муње и громове иако не мора"
ти пишеш "он је њој обећао да ће бити заједно унутра када грми"
дакле, шта је од то двоје?

нисам разумела тему, лол, стварно треба бити интелектуална громада, нема шта.
 
не, него се нисте договорили.
он пише "она излази са њим напоље да гледају муње и громове иако не мора"
ти пишеш "он је њој обећао да ће бити заједно унутра када грми"
дакле, шта је од то двоје?

нисам разумела тему, лол, стварно треба бити интелектуална громада, нема шта.
Ja nemam potrebu da se dogovaram sa sobom kad sastavljam temu. Sam.

A ti ne treba da budes intelektualna gromada, samo da se vratis na uvodni post i polako procitas redom kako sam napisao.
 
Ja nemam potrebu da se dogovaram sa sobom kad sastavljam temu. Sam.

A ti ne treba da budes intelektualna gromada, samo da se vratis na uvodni post i polako procitas redom kako sam napisao.

није проблем ал мало ме жацне кад ми "ниси разумела тему" напише особа која је најозбиљније на 15 страна одговарала на класичну трол тему како лика "бивша није довољно волела јер због њега није хтела да угради силиконе"
и мооожда тек пред крај скапирала да је ложи.

не морам ја ништа да читам поново, дала сам своје мишљење - тако лако превазиђена фобија није ни била нека озбиљна фобија : )))
 
није проблем ал мало ме жацне кад ми "ниси разумела тему" напише особа која је најозбиљније на 15 страна одговарала на класичну трол тему како лика "бивша није довољно волела јер због њега није хтела да угради силиконе"
и мооожда тек пред крај скапирала да је ложи.

не морам ја ништа да читам поново, дала сам своје мишљење - тако лако превазиђена фобија није ни била нека озбиљна фобија : )))
OK. Evo. Sad ću ja da ti kažem da nisi razumela, a nisam postovao po silikonima. Jel ti lakše?

I ne zanima me ko je postovao gde. Idite na te teme pa tamo to raspravljajte. Nemoj moju temu da gušiš nepotrebnim informacijama.

A tvoje mišljenje je da to nije bila fobija. OK. Ako ti je lakše da tako misliš, nemam ništa protiv.
 
OK. Evo. Sad ću ja da ti kažem da nisi razumela, a nisam postovao po silikonima. Jel ti lakše?

I ne zanima me ko je postovao gde. Idite na te teme pa tamo to raspravljajte. Nemoj moju temu da gušiš nepotrebnim informacijama.

A tvoje mišljenje je da to nije bila fobija. OK. Ako ti je lakše da tako misliš, nemam ništa protiv.

рекла сам да није била озбиљна фобија, нисам рекла да није постојала уопште.
буди љубазан па објасни шта тачно нисам разумела, што се каже, не волим да сам глупа у друштву : )))
 
рекла сам да није била озбиљна фобија, нисам рекла да није постојала уопште.
буди љубазан па објасни шта тачно нисам разумела, што се каже, не волим да сам глупа у друштву : )))
Da li je ozbiljna ili nije je tvoje misljenje. OK. Ja znam koliko je ozbiljna i to mi je dosta.

I nigde nisam napisao da je fobija nestala. Pisao sam o tome da ljubav muže da nadjača fobiju.

A sad... da baš ceo uvodni post raščlanjujem na sintagme... nemam želju.
 
Da li je ozbiljna ili nije je tvoje misljenje. OK. Ja znam koliko je ozbiljna i to mi je dosta.

I nigde nisam napisao da je fobija nestala. Pisao sam o tome da ljubav muže da nadjača fobiju.

A sad... da baš ceo uvodni post raščlanjujem na sintagme... nemam želju.

не разумем у чему је проблем, стварно. : )
питао си "да ли мислите..." и ја сам рекла не.
дакле, тражио си мишљење, а кад сам га написала онда пошто није у складу са твојим/вашим онда ми напишеш ок то је твоје мишљење. :Д

- - - - - - - - - -

Eh taj b u r e k :)

заувек смешно :Д
 
не разумем у чему је проблем, стварно. : )
питао си "да ли мислите..." и ја сам рекла не.
дакле, тражио си мишљење, а кад сам га написала онда пошто није у складу са твојим/вашим онда ми напишеш ок то је твоје мишљење. :Д

- - - - - - - - - -



заувек смешно :Д
Sad nije. Ne je odgovor validan ko i da.

Ali ubacivanje drugih tema, pa tvrdnje da smo zajedno pisali.... to ti ne treba.

Posle mogu i da ispoštujem ako nešto ne razumeš iz prvog puta i dam dodatna objašnjenja.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sad nije. Ne je odgovor validan ko i da.

Ali ubacivanje drugih tema, pa tvrdnje da smo zajedno pisali.... to ti ne treba.


Posle mogu i da ispoštujem ako nešto ne razumeš iz prvog puta i dam dodatna objašnjenja.

тврдње да сте заједно писали? ок, небитно.
друга тема је споменута искључиво због њеног коментара да ја нешто не разумем, другачије не би дошла на дневни ред : )
ја такође све могу да испоштујем уколико ми се корисници не обраћају снисходљиво.
 
Poslednja izmena:

Back
Top