NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN ILI I MI KONJE ZA TRKU IMAMO
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN ILI I MI KONJE ZA TRKU IMAMO

Iskusan
    Učlanjen
    14.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    174

Podrazumevano NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN ILI I MI KONJE ZA TRKU IMAMO

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/32...dvojicu-igraca
    NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN: Huligani prvo verbalno, a onda i fizički nasrnuli na dvojicu igrača

Dvojica fudbalera Napretka iz Kruševca Senegalac Ibrahima Ndija i Kamerunac Samjuel Baa Regis napadnuti su sinoć u Pionirskom parku u tom gradu.
    "Dva mladića su prvo verbalno, a onda i fizički napali dva muškarca tamnije puti, a ta dva muškarca su fudbaleri Napretka. Jedan od njih je zadobio lakše telesne povrede, dok drugi nije povređen", rekao je Mladen Mijatović u jutarnjem programu.

Jedan od njih je zadobio teške telesne povrede, dok drugi srećom nije povređen, piše Pink.rs.

Kruševačka policja intezivno radi na identifikaciji huligana.

Nemaju samo Hrvati iz Splita konje tj.fašiste za trku.I mi konje tj.fašiste za trku imamo u Kruševcu.Ovakve pojave najoštrije kažnjavati:Huliganima tj.fašistima treba već jednom staviti na adekvatan način do znanja da nisu poželjni.

Zainteresovan član Petar_Petrovic (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    14

Podrazumevano Re: NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN ILI I MI KONJE ZA TRKU IMAMO

Organizovano do strane obavestajnih sluzbi....
    Свако је сам себи водич. Зар би ико други могао то бити?

Iskusan
    Učlanjen
    14.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    174

Podrazumevano Re: NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN ILI I MI KONJE ZA TRKU IMAMO

Zašto je ova tema prebačena u hroniku a napad na vaterpoliste Crvene Zvezde u Splitu je ostala na politici?Sve dok imamo različite aršine prema tuđim i prema svojim žrtvama i prema svojim i prema tuđim fašistima događaće se ovakve stvari i u Srbiji a i u Hrvatskoj i u celoj regiji.Treba jasno reći fašisti su fašisti bili oni iz Srbije ili iz Hrvatske ili iz bilo koje druge države.Onoga ko je prebaciuo ovu temu sa politike a temu o našim vaterpolistima ostavio na politici treba da je stid ako imalo ima obraza.Ili su obe teme za politiku ili su obe teme za hroniku.Sve ostalo ide uz dlaku fašizmu.Sramota.

Veoma poznat zlatko01 (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    234

Citat Original postavio Petar_Petrovic Pogledaj poruku
    pročitani su

Buduća legenda Miller (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    972

pobiti sve huligane hladnokrvno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Citat Original postavio Petar_Petrovic Pogledaj poruku
    +1
    Znači u trenutku mogu naći 2 prodane duše koje će da za 1min oblate ceo narod.
    Samo, ovim crncima bi 99% gradjana Srbije pružilo ruku da ih dignu iz blata i srbski policajci bi im dali svoje jakne da se ugreju.
    E TO ne mogu da organizuju, ipak se razlikujemo, ostav!

Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    234

Citat Original postavio Барышников Pogledaj poruku
    +1
    Znači u trenutku mogu naći 2 prodane duše koje će da za 1min oblate ceo narod.
    Samo, ovim crncima bi 99% gradjana Srbije pružilo ruku da ih dignu iz blata i srbski policajci bi im dali svoje jakne da se ugreju.
    E TO ne mogu da organizuju, ipak se razlikujemo, ostav!
    ja sam iz Kruševca, xxx puta sam viđao te fudbalere po gradu...slobodno se kretali i nikada nisu pravili neke probleme..a i njih niko nije dirao...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Citat Original postavio zlatko01 Pogledaj poruku
    ja sam iz Kruševca, xxx puta sam viđao te fudbalere po gradu...slobodno se kretali i nikada nisu pravili neke probleme..a i njih niko nije dirao...
    Pa znam, šta više ljudi su ih voleli, i sad odjednom paf! Ma nije valjda....al mora da bude 1:1, kako svetski vladari žele, ali mi znamo da semafor laže!

Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    234

Pa znam, šta više ljudi su ih voleli, i sad odjednom paf! Ma nije valjda....al mora da bude 1:1, kako svetski vladari žele, ali mi znamo da semafor laže!
    nešto ne verujem u slučajnosti, ali ,,služba" brzo deluje

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

jedan od njih je vikao da nije crnac nego crnogorac!
    blood vs gold

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    356

nemoj slucajno da ispadnemo bolji od njih

tj nasi huligani od njihovih

oni jurili a mi da osvetlamo obraz , stoka bezrepa
    svoje reci smatras ispravnim a kad ti drugi napise te iste reci

osetis se uvredjenim

Poznat jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Takvi su ljudi velika sramota i kada su sami,to su najvece kukavice,zato i rade takve stvari samo da ih je sto vise.To je sramota za ceo svet,a ne samo za Srbiju i Hrvatsku.Svuda ima takvih bitangi.Sta su im krivi ti mladici,pa iako su druge boje koze.Oni su dosli u Srbiju da igraju fudbal,jer su sigurno culi da u Srbiji nema rasista,ali izgleda ima gorih od toga.kada ih pohvataju treba da ih tuku svaki dan dok su u pritvoru,dok se ne dokaze da su krivi i odu u zatvor.Bojim se da svaki od njih ima nekog u SNS-u i da ce proci sa veoma blagim kaznama.

Zainteresovan član doppler (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8

Citat Original postavio zlatko01 Pogledaj poruku
    nešto ne verujem u slučajnosti, ali ,,služba" brzo deluje
    Vrlo moguce....

Primećen član webmen (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

I sta sad , taman pricamo o Splitu kad kod nas kao po nekom nepisanom pravilu neko nesto zashere.

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio toz972 Pogledaj poruku
    Huliganima tj.fašistima treba već jednom staviti na adekvatan način do znanja da nisu poželjni.
    Huligani nisu fasisti, ne moze se reci za sve huligane da su fasisti. Manji broj huligana jeste rasisticki nastrojen a ovaj napad mozda i nije obojen rasizmom, ne zna se ni ko ih je napao ni zbog cega.

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    356

99 posto sam siguran da napadaci sebe smatraju velikim patriotama .

imaju slike sa 3 prsta i krstovima po fejsu.

navijaci su nekog tima , da ne nagadjam, , svejedno je kojeg .
    svoje reci smatras ispravnim a kad ti drugi napise te iste reci

osetis se uvredjenim

Aktivan član 2600 (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio toz972 Pogledaj poruku
    https://www.kurir.rs/sport/fudbal/32...dvojicu-igraca
    NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN: Huligani prvo verbalno, a onda i fizički nasrnuli na dvojicu igrača

Dvojica fudbalera Napretka iz Kruševca Senegalac Ibrahima Ndija i Kamerunac Samjuel Baa Regis napadnuti su sinoć u Pionirskom parku u tom gradu.
    "Dva mladića su prvo verbalno, a onda i fizički napali dva muškarca tamnije puti, a ta dva muškarca su fudbaleri Napretka. Jedan od njih je zadobio lakše telesne povrede, dok drugi nije povređen", rekao je Mladen Mijatović u jutarnjem programu.

Jedan od njih je zadobio teške telesne povrede, dok drugi srećom nije povređen, piše Pink.rs.

Kruševačka policja intezivno radi na identifikaciji huligana.

Nemaju samo Hrvati iz Splita konje tj.fašiste za trku.I mi konje tj.fašiste za trku imamo u Kruševcu.Ovakve pojave najoštrije kažnjavati:Huliganima tj.fašistima treba već jednom staviti na adekvatan način do znanja da nisu poželjni.
    naravno, sve osude i to... huligane vidim niko ovde ne voli i to me raduje... oni su ljudski otpad, nebitno koje nacionalnosti... samo bih napomenuo da se u slucaju napada u Hrvatskoj radi o fasizmu, a ovde najverovatnije o rasizmu.
    blind kid whistling in a phone booth

Aktivan član 2600 (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

ZAMISLI, NETAKNUTI, BEZ KRIVOG POGLEDA SMO PREŽIVELI BEOGRAD! Pismo Splićanke koje će vas naterati da se zamislite

Nas četvoro grlatih i glasnih Dalmatinaca u Beogradu ne da nismo plivali Dunavom u februaru, nego su Beograđani s nama po ulicama i restoranima u glas pevali naše pjesme

Hrvatska radijska voditeljka Nina Slišković Goleš napisala je tekst kao odgovor splitskom gradskom poslaniku Martinu Pauku koji je, nakon napada na vaterpoliste Crvene zvezde, na Fejsbuku napisao da sad 'mogu da pričaju kakvo je more u februaru'.

Prenosimo ga u celosti:

Očito je to ovih dana jedna priča iz rubrike „verovali ili ne“. I to ne da sam ga doživela sama, doživjelo ga je nas četvoro glasnih Dalmatinaca, koje teško da bi po bilo čemu mogao svrstati u neprimetnu kategoriju ljudi. Još teže bi nas bilo smestiti među ljude koji su se i po čemu trudili biti „low profile“ u tuđoj zemlji, nemojmo se lagati.

Zamisli, nas četvoro grlatih i glasnih smo celo to putovanje pričali glasnim hrvatskim jezikom, ili ako hoćeš još preciznije; dalmatinskim naglaskom kojeg iz nas nije pretjerano iskorenilo ni deset godina zagrebačkog života, a kamoli par dana putovanja u Beograd. Smejali smo se tih dana još glasnije nego što smo pričali. Gde god smo se pojavili naš prijatelj Bojan je rasuo sav svoj muzički talent pred nepoznate ljude pevajući punim glasom i još punijim srcem kakvog Olivera, Mišu ili klape. Dragojevića, da se razumemo.

Zamisli, neokrznuti, netaknuti i bez krivog pogleda smo preživeli čak nekoliko dana Beograda, s vidljivim obeležjima od kud smo i čiji smo, ni čuti nas nisi trebao, sigurno si mogao primetiti naš crveni automobil sa splitskim registarskim oznakama kako provocira ulicama Beograda. Danima smo se mi tako vozikali bez da smo pribegli onoj tradiciji vešanja grba fudbalskog kluba grada u koji si došao o retrovizor, ili postavljanje šala sa simbolima tog istog kluba pod stražnju šajbu. Neopterećeni mržnjom i idejom da bi naš auto ikome mogao smetati parkirali smo gde smo stigli i kad smo stigli, pa se na kraju vratili doma s istim istackim autom s kakvim smo od doma i krenuli. A da budem baš maksimalno iskrena, čini mi se da su i po beogradskim ulicama baš zahvaljujući tim tablicama imali malo više razumevanja za naša brljanja u saobraćaju i pogrešne trake.

Zamisli, nas četvoro grlatih i glasnih Dalmatinaca u Beogradu ne da nismo plivali Dunavom u februaru, nego su Beograđani s nama po ulicama i restoranima u glas pevali naše pjesme, ako baš insistiraš na ovoj naše i vaše strogoj i jasnoj podeli. Ne da se nismo nagutali vode iz Dunava u februaru nego su nas Beograđani oduševljeno častili i nazdravljali s nama. Ne da nismo okusili sav spektar mržnje koju ljudsko biće može proizvesti ni iz čega, već smo se naslušali razgaljenih priča i pričica, uspomena na neka očito lepša vremena, slušali smo o ljubavi i iz očiju im čitali nostalgiju, prepoznavali smo se po srcima, a ne po obeležjima, jezicima i geografskim širinama. Rušili smo emocijama geografske granice.

https://www.espreso.rs/svet/hrvatska...a-se-zamislite

Beograd izmislio svet za Split.
    blind kid whistling in a phone booth

Ističe se barisca (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Ovo je sramno i za svaku je osudu.

Pocinioce treba maksimalno kazniti... i tako dati javnosti do znanja da je tako nesto nedopustivo.
    Vreme je za ljubav.

Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    234

Citat Original postavio sasasta Pogledaj poruku
    99 posto sam siguran da napadaci sebe smatraju velikim patriotama .

imaju slike sa 3 prsta i krstovima po fejsu.

navijaci su nekog tima , da ne nagadjam, , svejedno je kojeg .
    he, he...lica poznata policiji...i to još odavno

Slične teme

1. da li su fudbaleri ****** a vatetrpolisti carevi???
    Autor isasd u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.09.2004., 21:09
  2. STA MISLITE DA LI SE FUDBALERI DROGIRAJU
    Autor F-117 u forumu Fudbal
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.02.2004., 21:58
  3. Svi nasi fudbaleri
    Autor Navijac u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.02.2004., 21:53
  4. Fudbaleri i sex