Svetlana Bojković: Ovo je osveta loših đaka (video)

Ne lupaj. Da je notorni alkoholicar ne bi moglada igra ni u seriji, kamoli filmu, kamoli pozoristu gde se zaista vide pravi i dobri glumci.

Пера Краљ није могао да игра ако није добро нацврцан. Ти, по свом старом обичају опет ништа не разумеш, нико јој не спочитава да је глумица.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Пера Краљ није могао да игра ако није добро нацврцан. Ти, по свом старом обичају опет ништа не разумеш, нико јој не спочитава да је глумица. .

Pa tako nešto i stoji glumcima, koji su boemi zapravo, Mnogo glumaca je pilo, od Bate Paskaljevića, Pavla Vujisića, Zorana Radmilovića. To su legende kojima uz posao i ide takav život.


Ono što je sumanuto jeste da ministar odbrane postane neko ko nije bio sposoban da služi vojsku. E to je problem, to je loš djak.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svetlana Bojkovic je mozda i najbolja nasa ziva glumica, i s punim pravom ima sta god hoce da kaze a da se tice kulture i opsteg stanja u drustvu.


@ tema

Potpuno je u pravu, ovde vlada prostakluk, neodgovornost (niko ne odgovara za pogresne odluke ili postupke cesto i fatalne), i ako se ne postavi crvena linija dokle sme da se ide a ispod cega ne (zbog cega su i opravani protesti) , ovo ce postati zemlja jednomisljenika kao u najgorim komunistickim drzavama, a iole normalni ce potraziti kulturnije i prijatnije okruzenje. Ko to ne uspe ili nema gde, obolece od sekiracije i umrece a da nikog ne bude briga za to.

Kerky..ovde cu da se slozim sa tobom..
Bojkovicka je lepo i korektno pricala da na ovim nasim prostorima vlada prostakluk, vredjanje i nevaspitanje, i zena je 100% u pravu..

cak i ovde na forumu pojedina pisanja potvrdjuju to sto je pricala za stanje u drustvu
 
Poslednja izmena:
Gospodjo Bojkovic to je poremcaj vrednosti...od nekada pravne drzave gde su se postovali zakoni danas zivimo u vremenu da nam drzavu vode ulicari, p*ederi, lezbejke, narkomani, pedofili i mafija.

Pa da. Koja je kvalifikacija Ane Brnabić da postane predsednik parlamenta, takozvana premijerka. Njeno seksualno opredeljenje?


I još, često će se čuti kako su žuti za sve krivi, tako govore naprednjaci. Ja isto mislim da su nas žuti zavili u crno. A Ana Brnabič je radila u američkim organizacijama NALED i USAID, koje su diretno finasirale OTPOR tokom petog oktobra. NALED je izneo fakt da su dali otporu 88 miliona doalra za svrgavanje Miloševića. Po čemu oni pljuju onda, po sebi samima. AN Brnabić Zorana Mihjalović Siniša Mali, pa to su sve žuti koji su nas danas malte ne sahranili.
 
Пера Краљ није могао да игра ако није добро нацврцан. Ти, по свом старом обичају опет ништа не разумеш, нико јој не спочитава да је глумица. Али, ево, рецимо, тај алкохолизам у Милоша Жутића је индикован њеним коорвањским деловањем.

A ti si "drzao svecu" nekome? Oboje pa pijani, rece malopre, a sad kao zbog nje? Nesto tu ne stima...ma ne treba ni traziti smisao u tvojim postovima.

Kerky..ovde cu da se slozim sa tobom..
Bojkovicka je lepo i korektno pricala da na ovim nasim prostorima vlada prostakluk, vredjanje i nevaspitanje, i zena je 100% u pravu..

cak i ovde na forumu pojedina pisanja potvrdjuju to sto je pricala za stanje u drustvu

Tacno. Sve je primitivniji i primitivniji i forum naravno kao posledica opste primitivizacije drustva, naopakih vrednosti da je to prosto uslo u "manir", na stranu sto su ljudi poluludi, ili poludeli, ili se prave ludi, tesko da se cuje danas razumna, smislena rec, a kamoli duhovitost, ili pak makar britka kritika. Ima je ali to nije "in". "In' je biti sto primitivniji da se ne zna dokle ce se ici sa pomeranjem granica tog dna. Besmisao ili relativizacija je druga strana toga, mozda i jos gora.

Ali ono sto je mene odusevilo, ne toliko kod Svetlane Bojkovic koja se mozda samo logicno nadovezala na misao i reci Marije Bogdanovic iz emisije od pre neko vece, to je da zivimo u sirovom i surovom drustvu, gde je jedino pravo koje se postuje, pravo jaceg i nema pravne drzave samimm tim, nema odgovornosti tako da je sve relativizovano.

Bas to, sirovo smo drustvo (p)ostali (to sto smo i surovo je samo posledica sirovosti - nekulture opste, neznanja, diletantizma, drskosti samim tim, udruzenim sa odsustvom bilo kakvog stida i odgovornosti).
 
Poslednja izmena:
Pa da. Koja je kvalifikacija Ane Brnabić da postane predsednik parlamenta, takozvana premijerka. Njeno seksualno opredeljenje?


I još, često će se čuti kako su žuti za sve krivi, tako govore naprednjaci. Ja isto mislim da su nas žuti zavili u crno. A Ana Brnabič je radila u američkim organizacijama NALED i USAID, koje su diretno finasirale OTPOR tokom petog oktobra. NALED je izneo fakt da su dali otporu 88 miliona doalra za svrgavanje Miloševića. Po čemu oni pljuju onda, po sebi samima. AN Brnabić Zorana Mihjalović Siniša Mali, pa to su sve žuti koji su nas danas malte ne sahranili.

Nikakva ... ali to da prednost ima neko ko je završio elementary school negde na zapadu tamo u odnosu na nekog pametnog provincijalca , baš kao što je Kaća imala prednost na FDU, i priče o "pametnima" iz kruga dvojke nije tekovina samo ovih ... pitanje koliko su takvom načelu doprineli ovi koji opet valjaju iznova i iznova istu priču.
Brnabićka je proizvod zna se čiji. To što se utalila sa vlašću ... pa eto našla se. Licemerno je sada nju uzimati za primer .


Ti ljudi nisu u stanju da se izbore za uređenje elementarne kulture stanovanja i življenja a malo malo evo ih da lamentiraju kako vlada nekultura . Pa šta radiš. što ne učiš svet kulturi?
 
Nikakva ... ali to da prednost ima neko ko je završio elementary school negde na zapadu tamo u odnosu na nekog pametnog provincijalca , baš kao što je Kaća imala prednost na FDU, i priče o "pametnima" iz kruga dvojke nije tekovina samo ovih ... pitanje koliko su takvom načelu doprineli ovi koji opet valjaju iznova i iznova istu priču.
Brnabićka je proizvod zna se čiji. To što se utalila sa vlašću ... pa eto našla se. Licemerno je sada nju uzimati za primer .


Ti ljudi nisu u stanju da se izbore za uređenje elementarne kulture stanovanja i življenja a malo malo evo ih da lamentiraju kako vlada nekultura . Pa šta radiš. što ne učiš svet kulturi?

A šta da radimo sa Gašićem koji je direktor BIA-e, keramičar na radnom mestu koje zahteva minimum 30-ak godina rada u policija i to ne kao saobraćajac već kao obaveštajac.

Pa zar nije došlo vreme da se deca uče kulturi. Da se ne dogodi da Kija napiše književno delo najprodavanije na sajmu knjiga. Kija, starleta iz reijaliti šou-a. To se promoviše kao kultura danas. Pa zar nije vreme da sve ono što ne valja da se sve promeni?

I postavlja se pitanje ko treba da menja. Pa ako nam društvo opet budu menjali keramičari, šoferi i oni nesposobni za vojsku pa samo ćemo još dublje potonuti ako ima dublje od ovoga.
 
Pa da. Koja je kvalifikacija Ane Brnabić da postane predsednik parlamenta, takozvana premijerka. Njeno seksualno opredeljenje?


I još, često će se čuti kako su žuti za sve krivi, tako govore naprednjaci. Ja isto mislim da su nas žuti zavili u crno. A Ana Brnabič je radila u američkim organizacijama NALED i USAID, koje su diretno finasirale OTPOR tokom petog oktobra. NALED je izneo fakt da su dali otporu 88 miliona doalra za svrgavanje Miloševića. Po čemu oni pljuju onda, po sebi samima. AN Brnabić Zorana Mihjalović Siniša Mali, pa to su sve žuti koji su nas danas malte ne sahranili.

Vucic je sve uradio da ponizi srbe ponisti tradicionalne vrednosti ovog naroda i nametne svoj pederluk, zalosno je sto ga srbi u tome podrzavaju a napravio je od njih crnce u evropi.
 
A šta da radimo sa Gašićem koji je direktor BIA-e, keramičar na radnom mestu koje zahteva minimum 30-ak godina rada u policija i to ne kao saobraćajac već kao obaveštajac.

Pa zar nije došlo vreme da se deca uče kulturi. Da se ne dogodi da Kija napiše književno delo najprodavanije na sajmu knjiga. Kija, starleta iz reijaliti šou-a. To se promoviše kao kultura danas. Pa zar nije vreme da sve ono što ne valja da se sve promeni?

I postavlja se pitanje ko treba da menja. Pa ako nam društvo opet budu menjali keramičari, šoferi i oni nesposobni za vojsku pa samo ćemo još dublje potonuti ako ima dublje od ovoga.

Taj Gašić je direktor BIA koliko vremena, šta se radilo pre ? I ako ćemo šta ti imaš sa BIA? Šta tebe zanima bezbednosna kadrovska politika? Nadam se da razumeš šta je poenta moje diskusije

Da u školi, ali u toj školi već decenijama imaš profesore koji su jedan od vrlo korumpiranih slojeva - misliš da to deca ne vide?
Te koje navodiš valjda su sve neki naši plagijati svetskih pojava

I protiv svega toga se ne "bori" pričom već radom. Mene konkretno zanima sledeće - da mogu da pošteno radim i zaradim (pošto sam jedna od retkih koja sam relativno zadovoljna time) sledeći moj interes je da imam zdravo i vaspitano okruženje ... šta ko sluša, čita, gleda nije moj problem.

Parafraziram, - pustiš psa da skače bez povodca na prolaznike, laje na njih i plaši ih a ovamo laprdaš o nekoj bezveznoj osobi na bezveznoj televiziji i misliš da si kulturan i vaspitan. Aman

Potegneš veze da ti dete bude primljeno na matični fakultet, uvališ ga u matičnu firmu (sve državnu) koje je možda zauzelo mesto nekome talentovanijem i onda pričaš o tome kako se dolazi preko veza . Aman

Sva ta priča stoji, ali svi smo takvi i svi pričaju i zgražavaju se a niko ništa ne radi.
 
Taj Gašić je direktor BIA koliko vremena, šta se radilo pre ? I ako ćemo šta ti imaš sa BIA? Šta tebe zanima bezbednosna kadrovska politika? Nadam se da razumeš šta je poenta moje diskusije

Da u školi, ali u toj školi već decenijama imaš profesore koji su jedan od vrlo korumpiranih slojeva - misliš da to deca ne vide?
Te koje navodiš valjda su sve neki naši plagijati svetskih pojava

I protiv svega toga se ne "bori" pričom već radom. Mene konkretno zanima sledeće - da mogu da pošteno radim i zaradim (pošto sam jedna od retkih koja sam relativno zadovoljna time) sledeći moj interes je da imam zdravo i vaspitano okruženje ... šta ko sluša, čita, gleda nije moj problem.

Parafraziram, - pustiš psa da skače bez povodca na prolaznike, laje na njih i plaši ih a ovamo laprdaš o nekoj bezveznoj osobi na bezveznoj televiziji i misliš da si kulturan i vaspitan. Aman

Potegneš veze da ti dete bude primljeno na matični fakultet, uvališ ga u matičnu firmu (sve državnu) koje je možda zauzelo mesto nekome talentovanijem i onda pričaš o tome kako se dolazi preko veza . Aman

Sva ta priča stoji, ali svi smo takvi i svi pričaju i zgražavaju se a niko ništa ne radi.

Pametna deca odlaze nam iz države. Naši gradjani kada su najjači i najsposobniji odlaze nam iz države. OStaje ili ti ostalo je to što je ostalo. Uglavnom ostaje ono što nije ni za nemačku. I ja sam medju takvima neću da idem tamo i ako sam pomišljao.


Ovo, što se dešava ovih meseci u Srbiji. Je poslednji pokušaj da se uradi nešto normalno i da se dovede ova država, ovo društvo u red. A kao što slavni glumci poput Koje, Bjele i ostalih kažu. Ako sada ne uradimo nešto povodom tog pitanja, to je kraj odošmo i mi. Ode i ja i moj komšija i svi kojo mogu da odu odoše :)


Tako da od te priče ko je šta radio i kada, ko je alkoholičar ....itd ko nije. To je svima muka od toga, pogotovo ko je plaćenik i ko za koga radi. Postoji nešto što bi trebalo da je normalno za svako društvo. A to nešto je da se nekade, ne laže, ne ubija, da se ne izdaje svoj narod svoja država. To je polazna tačka. Onaj ko je to sve naborjano uradio, on mora da odgovara pred zakonom države, zakonom koji mi imamo, samo se ne sprovodi upravo nad onima koji najviše kradu i lažu. A to su političari.


Moj bunt, moj lični protest nije u tome koga ću da dovedem na vlast ili koga ću da popljujem jer ne valja. Moj bunt je da pokušam da uredim ovu državu, da oni koji kradu konačno odgovaraju pred zakonom, da oni koji lažu, konačno plate za svoju laž zakonom, da oni koj iizdaju državu konačnu budu osudjeni za veleizdaju ako rade za strance. E tako vidim da ću makar malo dovesti u red ovu državu sa moji jadnim buntom. Da ću sprečiti da se krade, laže, izdaje i to za ubuduće. Da naša deca imaju gde da ostanu da žive i rade a ne da budu gradjani ko zna kog reda u ko zna kojoj državi...
 
Pametna deca odlaze nam iz države. Naši gradjani kada su najjači i najsposobniji odlaze nam iz države. OStaje ili ti ostalo je to što je ostalo. Uglavnom ostaje ono što nije ni za nemačku. I ja sam medju takvima neću da idem tamo i ako sam pomišljao.


Ovo, što se dešava ovih meseci u Srbiji. Je poslednji pokušaj da se uradi nešto normalno i da se dovede ova država, ovo društvo u red. A kao što slavni glumci poput Koje, Bjele i ostalih kažu. Ako sada ne uradimo nešto povodom tog pitanja, to je kraj odošmo i mi. Ode i ja i moj komšija i svi kojo mogu da odu odoše :)


Tako da od te priče ko je šta radio i kada, ko je alkoholičar ....itd ko nije. To je svima muka od toga, pogotovo ko je plaćenik i ko za koga radi. Postoji nešto što bi trebalo da je normalno za svako društvo. A to nešto je da se nekade, ne laže, ne ubija, da se ne izdaje svoj narod svoja država. To je polazna tačka. Onaj ko je to sve naborjano uradio, on mora da odgovara pred zakonom države, zakonom koji mi imamo, samo se ne sprovodi upravo nad onima koji najviše kradu i lažu. A to su političari.


Moj bunt, moj lični protest nije u tome koga ću da dovedem na vlast ili koga ću da popljujem jer ne valja. Moj bunt je da pokušam da uredim ovu državu, da oni koji kradu konačno odgovaraju pred zakonom, da oni koji lažu, konačno plate za svoju laž zakonom, da oni koj iizdaju državu konačnu budu osudjeni za veleizdaju ako rade za strance. E tako vidim da ću makar malo dovesti u red ovu državu sa moji jadnim buntom. Da ću sprečiti da se krade, laže, izdaje i to za ubuduće. Da naša deca imaju gde da ostanu da žive i rade a ne da budu gradjani ko zna kog reda u ko zna kojoj državi...

Evo uvek je bilo poslednja šansa da se uradi nešto. I uvek neki isti vrte iste priče.

Odlaze nam mladi i pametni - čista floskula , nama najviše odlazi srednji sloj , oni srednjeg obrazovanja sa završenim zanatima, kao i srednjih godina, sa već stečenim radnim znanjem, stečenim radnim navikama i pošteni ljudi koji znaju da rade.
Znači nama odlaze oni koji vuku neko društvo, a to nisu mladi i obrazovani, jer su oni samo potencijali koji treba da preraste u ovu drugu kategoriju.
Odlaze nam ljudi zbog lošeg odnosa i loše plaćenih poslova .

Nama je problem što nam i od tih koji ostaje oni pametni postanu potisnuti - tj niko ne želi konkurenciju boljeg.

Da li bi mi mogao objasniti po čemu su glumci ovde ugroženi, pogotovo ovi navedeni?

Moj bunt se ogleda u konkretnim stvarima - da ukažem ljudima koja imaju prava i da se za njih izbore, te da se i ja borim za to,

Ne verujem da će oni koji me pozivaju na šetnje išta promeniti kada im omogućim da oni upravljaju društvom , jer mi ničim nisu dali uverenje da su sposobni za to, sem da njihova interesna grupa preuzme poslove od sadašnje interesne grupe. Kako nisam pripadnik ni jedne , niti mi je cilj da jedni odu niti da isti dođu

U tom domenu više politike zanimaju me nacionalna pitanja, na lokalnom nivou već mogu ostvariti uticaj i bez stranke i bez baljezganja .
 
Њена ћеркица је иначе била јачи ђак.

Izvini, zaboravio sam, njena ćerka je inače bila ministar ... ČEGA

Vidi bote...

Ono o čemu g-đa Bojković priča usmereno je na činjenicu da:
- ministar policije nije mogao da položi ni po jedan kolokvijum na dva državna fakulteta a zatim je na privatnom eksplodirao i došao do doktorata
- ministar finansija je čovek sa DOKAZANIM plagijatom doktorata
- ministar vojni je vojni škart koji nije služio vojsku
- ministar rada, ex ministar vojni je ex šofer
- direktor BIA je keramičar

O tome kakvog su kalibra niže rangirani kadrovi u sns-u, ne vredi ni diskutovati
 
Izvini, zaboravio sam, njena ćerka je inače bila ministar ... ČEGA

Vidi bote...

Ono o čemu g-đa Bojković priča usmereno je na činjenicu da:
- ministar policije nije mogao da položi ni po jedan kolokvijum na dva državna fakulteta a zatim je na privatnom eksplodirao i došao do doktorata
- ministar finansija je čovek sa DOKAZANIM plagijatom doktorata
- ministar vojni je vojni škart koji nije služio vojsku
- ministar rada, ex ministar vojni je ex šofer
- direktor BIA je keramičar

O tome kakvog su kalibra niže rangirani kadrovi u sns-u, ne vredi ni diskutovati

I šta ona ima sa tim?
Da li je navela konkretno šta ti ljudi rade pogrešno ?

Njena kćerka je kao neko ko je možda ok, ali netalentovan ceo život na teretu svih nas, i da je jedina ne bi bio problem. Dakle što je žena insistirala da njeno dete radi posao za koji baš i nije najpozvanija?

Ono kada dovedete ljude da zbog šuplje priče, koja je ok da se priča ispred dragstora, ali ne da je vrte ljudi koji su kao od ugleda i znanja i zvanja moraju da postavljaju glupa pitanja.
 

Осим већ побројаних, Николе Селаковића, Марка Ђурића, Маје Гојковић, Јоргованке Табаковић, Зорана Радојичића, ту је и један врхунски интелектуалац, ерудита министар културе Владан Вукосављевић. Уз председника Вучића, одличног студента и Ивицу Дачића, такође одличног студента, смешно је говорити генерално о лошим ђацима у владајућој коалицији.

Hoćeš redom bote ili po izboru.

Možda od tog prvog, Nikole Selakovića, koji je i pored političke moći i uticaja još uvek samo asistent.
Doktorata nema ni u najavi sem ako mu ne dodele počasni doktorat za sva zla i nakaradne stvari koje je uradio za mandata.

Inače teška ljiga od čoveka, naći jednog studenta koji će ti o njemu nešto dobro reći je teže nego pronaći poštenog političara u Srbiji.
 
I šta ona ima sa tim?
Da li je navela konkretno šta ti ljudi rade pogrešno ?

Njena kćerka je kao neko ko je možda ok, ali netalentovan ceo život na teretu svih nas, i da je jedina ne bi bio problem. Dakle što je žena insistirala da njeno dete radi posao za koji baš i nije najpozvanija?

Ono kada dovedete ljude da zbog šuplje priče, koja je ok da se priča ispred dragstora, ali ne da je vrte ljudi koji su kao od ugleda i znanja i zvanja moraju da postavljaju glupa pitanja.

Izvini a čime je to Katarina Žutić živela na teret svih nas. Osrednja glumica koja nije napravila bilo šta posebno ali svakako je ni pokojni otac ni majka nisu gurali tamo gde nije zaslužila. Odigrala par epizoda i kraj priče, dobila čak ineke nagrade sad se, koliko znam, ne bavi glumom uopšte.

Ono što svakako nije uradila, nije se učlanila u stranku i nije postala ministar kulture niti upravnik nekog pozorišta što su mnogi, neuporedivo slabiji i gori ljudi od nje uradili na keca.
 
Svaka cast Ceci Bojkovic. Jos jedna elitna glumica koja se 2019. godine setila da ovde nista ne funkcinise normalno. Naravno, Gigina zena je izgleda prespavala onaj divan period posle 5. oktobra zajedno sa ostatkom kulturne elite. Tada bilo med i mleko.Bio medijski dan, sve slobode zagarantovane, ekonomija cvetala, mladi se tukli ko ce pre da ostane u Srbiji, pa nije bilo potrebe da kulturni radnici dignu svoj glas.

Jao, ko vas ne zna, licimurisanje ono najstrasnije. Plakanje sto krezubi botovski sendvicari vladaju Srbijom. A nije im jasno da je zbog tragicne politike prethodnika, koji su takvu nisku granicu postavili da je tesko biti losiji, ovi danas imaju ovakvu podrsku.

Ako ste principijalni sto ste cekali 18-19 godina da se oglasite, sto ovi apeli, pozivi, izlivi zdravog razuma nisu usledeli neku godinu, da ne kazem neku deceniju ranije, dok je jos postojala sansa da se neke stvari promene.
 
A štooooo

Čovek važi za najboljeg pevača među ministrima, veliki poznavalac kafanskog melosa, poliglota.

Kad bi se organizovala olimpijada ministara spoljnih poslova sigurno bi pobedio u pevanju, scenskom nastupu i engleskom jeziku.

I najdužim stažom u politici, bez dana iskustva van nje.

Ali eto, postoje neki koji ga smatraju velikim intelektualcem i državnikom.
 
Hoćeš redom bote ili po izboru.

Možda od tog prvog, Nikole Selakovića, koji je i pored političke moći i uticaja još uvek samo asistent.
Doktorata nema ni u najavi sem ako mu ne dodele počasni doktorat za sva zla i nakaradne stvari koje je uradio za mandata.

Inače teška ljiga od čoveka, naći jednog studenta koji će ti o njemu nešto dobro reći je teže nego pronaći poštenog političara u Srbiji.

Molim da mi se ne obraćaš sa bot jer ja to nisam, to što kaćem da se vrti jedna te ista priča i da se samo mlati prazna slama i da se ispaljuju argumenti koji veze nemaju sa sadašnjim stanjem ne znači da podržavam druge . Znači nisu ovo 90-te da može opet proći ista priča. Sada se moraju dati drugi argumenti. Pri tome ne mogu ni tu priču prodavati oni koji su ovakvo stanje podpomogli , svojim postupcina

Koliko je taj lik ljigav vrlo dobro znam. Ako ti je jedini argument za nekoga on je ljigav - pa ne ide to, nije to sedenje ispred dragstora i olajavanje komšija .

L

- - - - - - - - - -

Izvini a čime je to Katarina Žutić živela na teret svih nas. Osrednja glumica koja nije napravila bilo šta posebno ali svakako je ni pokojni otac ni majka nisu gurali tamo gde nije zaslužila. Odigrala par epizoda i kraj priče, dobila čak ineke nagrade sad se, koliko znam, ne bavi glumom uopšte.

Ono što svakako nije uradila, nije se učlanila u stranku i nije postala ministar kulture niti upravnik nekog pozorišta što su mnogi, neuporedivo slabiji i gori ljudi od nje uradili na keca.

Ne razumeš ... radi se o principu. Nemam ja ništa protiv što je ona tu, žena je ok lik,i neka taljiga u Ateljeu 212 . Ali njena majka nema prava da drži slovo o fake diplomama i nepotizmu i vezama

FDU i pozorište su na budžetu.
 
I najdužim stažom u politici, bez dana iskustva van nje.

Ali eto, postoje neki koji ga smatraju velikim intelektualcem i državnikom.

I kako bi po tebi izgledala karijera nekog dobrog ministra vanjskih poslova?

- - - - - - - - - -

Da je hteo, mogao je. To što je završio ne znači da treba celog života da bude u politici.

A po svemu sudeći, omiljeni predmet mu je bio Turbo folk.

Pa gde da bude sa političkim naukama? Da bude terenski komercijalista ?

Tom Dačiću sem pevanja ima veća zamerka na kadrovima ...ali eto bitno ga je napadati zbog pevanja, ali za konkretan rad ne.

Tom Dačiću je propust ona blamaža u Parizu , jer je on morao preko ambasadora znati kakav će biti raspored.

Verovatno ima dug spisak sem pevanju na svečanim ručkovima.
 

Back
Top