Svetlana Bojković: Ovo je osveta loših đaka (video) - Strana 5
Strana 5 od 15 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 370

Tema: Svetlana Bojković: Ovo je osveta loših đaka (video)

Iskusan S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: Svetlana Bojković: Ovo je osveta loših đaka (video)

Citat Original postavio Фабрика Pogledaj poruku
    Ваљаш неописиве глупости.
    Iš, bre.
    Water, water, every where, Nor any drop to drink

Iskusan S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Nataša Rostova Pogledaj poruku
    I kako bi po tebi izgledala karijera nekog dobrog ministra vanjskih poslova?

- - - - - - - - - -
    Da traje četiri, maksimalno osam godina, da ima vidljive rezultate, bez veza sa kriminalcima i afera, da govori više stranih jezika a engleski kao maternji.

I naravno da se ne glupira svojim pevanjem najgoreg šunda.

Pa gde da bude sa političkim naukama? Da bude terenski komercijalista ?

Tom Dačiću sem pevanja ima veća zamerka na kadrovima ...ali eto bitno ga je napadati zbog pevanja, ali za konkretan rad ne.

Tom Dačiću je propust ona blamaža u Parizu , jer je on morao preko ambasadora znati kakav će biti raspored.

Verovatno ima dug spisak sem pevanju na svečanim ručkovima.
    Jel si čula nekad za zanimanje PR menadžer?

Ah da, ne bi on to mogao, ne zna engleski.

Buduća legenda Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    561

Citat Original postavio Nina Pogledaj poruku
    Kerky..ovde cu da se slozim sa tobom..
    Bojkovicka je lepo i korektno pricala da na ovim nasim prostorima vlada prostakluk, vredjanje i nevaspitanje, i zena je 100% u pravu..

cak i ovde na forumu pojedina pisanja potvrdjuju to sto je pricala za stanje u drustvu
    Upravo tako; imamo empirijski dokaz iskvarenja kulture vidljiv na ovom podforumu. Nekako mi deluje da je u nekom trenutku moderacija malo olabavila kriterijume jer bi morali gro foruma poslati u banovinu, uzgred.

I da budd stvar najgora, nekako mi se čini i da su najveći kritičari bilo kakvog pružanja otpora Vučiću ili apologeta njega i njegovih saradnika među najnepristojnijim forumašima ovde.
    You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Molim da mi se ne obraćaš sa bot jer ja to nisam, to što kaćem da se vrti jedna te ista priča i da se samo mlati prazna slama i da se ispaljuju argumenti koji veze nemaju sa sadašnjim stanjem ne znači da podržavam druge . Znači nisu ovo 90-te da može opet proći ista priča. Sada se moraju dati drugi argumenti. Pri tome ne mogu ni tu priču prodavati oni koji su ovakvo stanje podpomogli , svojim postupcina

Koliko je taj lik ljigav vrlo dobro znam. Ako ti je jedini argument za nekoga on je ljigav - pa ne ide to, nije to sedenje ispred dragstora i olajavanje komšija.
    ...........................

Ne razumeš ... radi se o principu. Nemam ja ništa protiv što je ona tu, žena je ok lik,i neka taljiga u Ateljeu 212 . Ali njena majka nema prava da drži slovo o fake diplomama i nepotizmu i vezama

FDU i pozorište su na budžetu.
    1) Za nekoga ko ima skoro 8.500 komentara i tri godine iskustva na forumu bilo bi logično da je već upoznat sa pravilima. Sad se vrati i pogledaj kome sam replicirao sa "Hoćeš redom bote..." i videćeš da to nisi bila ti nego drugi forumaš. Za tebe znam da nisi bot ali počinješ intenzivno da "probijaš na masu" bez ikakvog razloga i potrebe

2) Ovo za Katarinu Žutić je takvo trolovanje da ja nemam reči, žena nema fake diplomu, završila je regularno državni fakultet. Ako ćemo pošteno u njenoj klasi je bilo još dosta "nečije dece" i svi su prošli slično Isidora Minić, Milica Mihajlović, Bojana Maljević, Ivan Zarić, Srna Lango.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    55

Nemam nista protiv onih koji direktno uzmu stranacaki angazman u nekoj stranci, bilo da su glumci, sportisti, intelektualci. To je daleko postenije nego da se javljas povremeno, kao nisi niciji nego si principijalan. Ovo je primer Svetlane Bojkovic samo poslednji i profesora Cupica i slicnih. Pa gde ste bili rodjaci onih divnih tranzicionih godina kada je osakacena svaka oblast ove drzave i kada su udareni temelji ovome sto se danas desava. Lepo je dok RTS milioniti put reprizira tres serije, jer onda Svetlana Bojkovic (a.k.a Emilija Popadic, a.k.a. Valerija Gavrilovic, a.k.a. Antonija Miloradovic) dobija pare od repriza. Kada je to ukinuto, onda je ovde stanje strava i uzas.

Eto pitanje za te starije glumce, intelektualce, do te kobne 2012. godine, da li ovde stvarno nije bilo nista sto bi trebalo da ih natera da se oglase. Da svojim autoritetom pozovu i prozovu lose stvari koje se u drustvu dogadjaju. Nego evo 2018. godina pa se valjda probudili iz hibernacije. Svi zabrinuti za mlade koji sa ovih prostora odlaze jos od pocetka 70ih godina 20. veka, pa su valjda duzni da se oglase kako nista ne valja. Nisu to cinili ni za vreme Tita, ni Slobe, Ni Kostuna, ni Djindjica, ni Tadica.

Buduća legenda Mr. Jones (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6421

Citat Original postavio Nina Pogledaj poruku
    Kerky..ovde cu da se slozim sa tobom..
    Bojkovicka je lepo i korektno pricala da na ovim nasim prostorima vlada prostakluk, vredjanje i nevaspitanje, i zena je 100% u pravu..

cak i ovde na forumu pojedina pisanja potvrdjuju to sto je pricala za stanje u drustvu
    Па је зато постала следбеница архипростака сергеја трифуновића. Не иде.
    Liberalism is a mental disorder, not a philosophy.

Iskusan S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Ono kad pripadnici svinjske hunte nekome pričaju o kulturi i lepom ponašanju.

Aktivan član psmaniac (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Ма Каја је мултиталенат!

Poznat Nataša Rostova (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio S1MCRO Pogledaj poruku
    Da traje četiri, maksimalno osam godina, da ima vidljive rezultate, bez veza sa kriminalcima i afera, da govori više stranih jezika a engleski kao maternji.

I naravno da se ne glupira svojim pevanjem najgoreg šunda.

Jel si čula nekad za zanimanje PR menadžer?

Ah da, ne bi on to mogao, ne zna engleski.
    Pa on je tako i počeo kao PR SPS-a

Imali smo mi onog Svilanovića... čudno je da taj čovek nije odgovara za izdaju.

A šta bi trebao da peva po tebi? Da li se stepen kulture meri samo onim što dolazi sa Zapada? Kaljinka je šund?

Koferče je opravdano, ali pitanje je da li je namešteno, nije prvi put

I da se jednom objasnimo zašto ja ovo sve pišem

Da bi se privukla podrška za neku ideju treba da ideja da se "proda" da se u njoj prepozna što biše njih ,

U onome što se servira , tipa ovaj interviju o kome vodimo polemiku - ja swe ne prepoznajme , jer mi se ne prodaje prava vrednost, prepoznajem kao propagandu.

Nadalje , svima je jasno da je metod rada bio - uloži se novac u par stotina lobista kojima se obećaju sinekure a onda oni idu i telale . Na žalost vreme se promenilo, ako hoće pobedu moraju direktno da ulože u većinu građana ... neće više niko da ide za dž. Capire

Ističe se savasavanovic (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Ови наши глумчићи и глумичице, сви нешто мудрују и паметују.Бар да на нешто личе, као страни глумци него све неки кршеви и бабетине.

Učlanjen
    25.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6421

Citat Original postavio ssmpmd Pogledaj poruku
    Hoćeš redom bote ili po izboru.

Možda od tog prvog, Nikole Selakovića, koji je i pored političke moći i uticaja još uvek samo asistent.
    Doktorata nema ni u najavi sem ako mu ne dodele počasni doktorat za sva zla i nakaradne stvari koje je uradio za mandata.

Inače teška ljiga od čoveka, naći jednog studenta koji će ti o njemu nešto dobro reći je teže nego pronaći poštenog političara u Srbiji.
    Види овако ботино, можеш ти само да се сагнеш и Селаковићу пољубиш доњи део леђа. А то да ли ће га нека жута ботина ценити или не уопште није битно. Битно је да ви жуте ботине љубите асфалт којим ходи архипростак сегреј. То је у вашој равни и вашем нивоу.
    А госпоЏа Цеца, не лаје села ради већ себе ради. Поново би госпоЏа у дипломатију.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio fobos11 Pogledaj poruku
    Svaka cast Ceci Bojkovic. Jos jedna elitna glumica koja se 2019. godine setila da ovde nista ne funkcinise normalno. Naravno, Gigina zena je izgleda prespavala onaj divan period posle 5. oktobra zajedno sa ostatkom kulturne elite. Tada bilo med i mleko.Bio medijski dan, sve slobode zagarantovane, ekonomija cvetala, mladi se tukli ko ce pre da ostane u Srbiji, pa nije bilo potrebe da kulturni radnici dignu svoj glas.

Jao, ko vas ne zna, licimurisanje ono najstrasnije. Plakanje sto krezubi botovski sendvicari vladaju Srbijom. A nije im jasno da je zbog tragicne politike prethodnika, koji su takvu nisku granicu postavili da je tesko biti losiji, ovi danas imaju ovakvu podrsku.

Ako ste principijalni sto ste cekali 18-19 godina da se oglasite, sto ovi apeli, pozivi, izlivi zdravog razuma nisu usledeli neku godinu, da ne kazem neku deceniju ranije, dok je jos postojala sansa da se neke stvari promene.
    Па заљубила се госпоЏа, нашла трећег мужа, послали их жути у дипломатију, било јој лепо... Тада није видела како народ живи, нити ју је то занимало. Њој је било добро.

Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    186

1) Za nekoga ko ima skoro 8.500 komentara i tri godine iskustva na forumu bilo bi logično da je već upoznat sa pravilima. Sad se vrati i pogledaj kome sam replicirao sa "Hoćeš redom bote..." i videćeš da to nisi bila ti nego drugi forumaš. Za tebe znam da nisi bot ali počinješ intenzivno da "probijaš na masu" bez ikakvog razloga i potrebe

2) Ovo za Katarinu Žutić je takvo trolovanje da ja nemam reči, žena nema fake diplomu, završila je regularno državni fakultet. Ako ćemo pošteno u njenoj klasi je bilo još dosta "nečije dece" i svi su prošli slično Isidora Minić, Milica Mihajlović, Bojana Maljević, Ivan Zarić, Srna Lango.
    Izvini, ako sam omašila

Za K Žutić, stvarno mi je žao što tu ženu potežem, jer je stvarno ok lik, ali šta mogu kada se njena mama našla kao tema.

Jedno pitanje da li bi izašao na protest 18.02.2019 , protiv izdaje Kosova? I za sve sa kojima sučeljavam mišljenje.

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    609

Mr. Jones, čemu ta srdžba a tvoj SS SNS samo što nije počeo da naplaćuje porez na gelendere
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Učlanjen
    25.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6421

Зашто троловање? Регуларни државни факултет, ако је уписан преко везе, на име родитеља, подједнако је флаш као и неки приватни. Ред је да се прозове и тај начин уписа и завршавања државних факултета. ФДУ подразумева таленат, а амбициозни родитељи, досадили су богу и људима гурајући своју неталентовану децу тамо где им није место и уместо да ћути и покрије се ушима госпоЏа држи другима вакеле. Срамота.

Iskusan S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Pa on je tako i počeo kao PR SPS-a

Imali smo mi onog Svilanovića... čudno je da taj čovek nije odgovara za izdaju.

A šta bi trebao da peva po tebi? Da li se stepen kulture meri samo onim što dolazi sa Zapada? Kaljinka je šund?

Koferče je opravdano, ali pitanje je da li je namešteno, nije prvi put

I da se jednom objasnimo zašto ja ovo sve pišem

Da bi se privukla podrška za neku ideju treba da ideja da se "proda" da se u njoj prepozna što biše njih ,

U onome što se servira , tipa ovaj interviju o kome vodimo polemiku - ja swe ne prepoznajme , jer mi se ne prodaje prava vrednost, prepoznajem kao propagandu.

Nadalje , svima je jasno da je metod rada bio - uloži se novac u par stotina lobista kojima se obećaju sinekure a onda oni idu i telale . Na žalost vreme se promenilo, ako hoće pobedu moraju direktno da ulože u većinu građana ... neće više niko da ide za dž. Capire
    Prvo, to što ja ne volim sadašnju garnituru ne znači da priželjkujem povratak prethodne, naprotiv. Ali štititi svinjsku huntu nema nikakvog drugog objašnjenja sem botovanja.

Drugo, ministar inostranih poslova ne treba ništa da peva na javnim mestima.

Treće, zanimljive su te veze vrha i ostalog članstva sa kriminalcima. Proguglaj malo o Vanji Vukiću ili o zetu ministra Antića. Nemoguće da niko tu ništa nije znao i da je sve namešteno.

Dačić je sramota ovog naroda i tako ga treba i tretirati.

Moderator Bole__Ser (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1271

Evo uvek je bilo poslednja šansa da se uradi nešto. I uvek neki isti vrte iste priče.

Odlaze nam mladi i pametni - čista floskula , nama najviše odlazi srednji sloj , oni srednjeg obrazovanja sa završenim zanatima, kao i srednjih godina, sa već stečenim radnim znanjem, stečenim radnim navikama i pošteni ljudi koji znaju da rade.
    Znači nama odlaze oni koji vuku neko društvo, a to nisu mladi i obrazovani, jer su oni samo potencijali koji treba da preraste u ovu drugu kategoriju.
    Odlaze nam ljudi zbog lošeg odnosa i loše plaćenih poslova .

Nama je problem što nam i od tih koji ostaje oni pametni postanu potisnuti - tj niko ne želi konkurenciju boljeg.

Da li bi mi mogao objasniti po čemu su glumci ovde ugroženi, pogotovo ovi navedeni?

Moj bunt se ogleda u konkretnim stvarima - da ukažem ljudima koja imaju prava i da se za njih izbore, te da se i ja borim za to,

Ne verujem da će oni koji me pozivaju na šetnje išta promeniti kada im omogućim da oni upravljaju društvom , jer mi ničim nisu dali uverenje da su sposobni za to, sem da njihova interesna grupa preuzme poslove od sadašnje interesne grupe. Kako nisam pripadnik ni jedne , niti mi je cilj da jedni odu niti da isti dođu

U tom domenu više politike zanimaju me nacionalna pitanja, na lokalnom nivou već mogu ostvariti uticaj i bez stranke i bez baljezganja .
    Naravno da je poslednja šansa. Jedini način da se zaustavi sve ovo jeste da svi odgovaraju red zakonom. I svakome ko se dohvati vlasti ubuduće da bude kristalno jasno da kada se pojavi na televiziji i kaže da mu je stan kupila tetka iz Kanade, ide pravac u zatvor. To je jedini način da se spreči kriminal u Srbiji- A to je srpovodjene i poštovanje zakona od gore do dole, dakle svi. Tako da posle nemamo problema i prepiremo se ko je veći lopov Djilas ili Vučić, svako ko se ogrešio o zakon u zatvor i tačka.
    "Слобода се ниједном молбом добила није. Ни говором. Слобода се осваја." Цар Душан Силни

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Izvini, ako sam omašila

Za K Žutić, stvarno mi je žao što tu ženu potežem, jer je stvarno ok lik, ali šta mogu kada se njena mama našla kao tema.

Jedno pitanje da li bi izašao na protest 18.02.2019 , protiv izdaje Kosova? I za sve sa kojima sučeljavam mišljenje.
    Žao ti je i izvinjavaš se ali nastavljaš sa istom pričom

Kakve veze ima ćerka sa nekim izjavama svoje majke, šta misliš, kako bi se ti osećala da neko kreće da proziva tvoju decu zbog komentara koje ti ostavljaš na forumu.
    To je takva zloupotreba i licemerstvo da ja nemam reči, čemu to, čemu uvlačenje dece u priču ako za apsurdne stvari.

Što niste pomenuli recimo Tomu i sina Radomira ako već hoćete paralelu, hajde botovi da vas čujem, da li bi nesposobni Tomin sinčić ikada bio to što jeste u stranci i u gradu kojim vlada da mu nije bilo tate. Kako vas nije sramota da to poredite sa ćerkom dvoje istaknutih glumaca koja nije neki mega talenat ali oskarovka za ove sns glumce koje angažujete po opskurnim spotovima.

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    626

Kakve veze ima ćerka sa nekim izjavama svoje majke, šta misliš, kako bi se ti osećala da neko kreće da proziva tvoju decu zbog komentara koje ti ostavljaš na forumu.
    To je takva zloupotreba i licemerstvo da ja nemam reči, čemu to, čemu uvlačenje dece u priču ako za apsurdne stvari.

Što niste pomenuli recimo Tomu i sina Radomira ako već hoćete paralelu, hajde botovi da vas čujem, da li bi nesposobni Tomin sinčić ikada bio to što jeste u stranci i u gradu kojim vlada da mu nije bilo tate. Kako vas nije sramota da to poredite sa ćerkom dvoje istaknutih glumaca koja nije neki mega talenat ali oskarovka za ove sns glumce koje angažujete po opskurnim spotovima.
    Jos bolje seseljevog sina.
    Pa u tome i jeste sve- vraćati se. S jedne točke na zemlji čeznuti, polaziti i ponovo stizati, bez te točke za koju si vezan, život nije odlaženje i vraćanje- nego lutanje.

Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Bole__Ser Pogledaj poruku
    Naravno da je poslednja šansa. Jedini način da se zaustavi sve ovo jeste da svi odgovaraju red zakonom. I svakome ko se dohvati vlasti ubuduće da bude kristalno jasno da kada se pojavi na televiziji i kaže da mu je stan kupila tetka iz Kanade, ide pravac u zatvor. To je jedini način da se spreči kriminal u Srbiji- A to je srpovodjene i poštovanje zakona od gore do dole, dakle svi. Tako da posle nemamo problema i prepiremo se ko je veći lopov Djilas ili Vučić, svako ko se ogrešio o zakon u zatvor i tačka.
    Pa ponudite neke ideje i rešenja u kontekstu vremena i promena koje se dešavaju u svetu, a ne prežvakane ideje i priče.

Pada "Berlinski zid", a vi i dalje držite sednice centralnog komiteta ,

Ističe se savasavanovic (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Неће ваљда и Бојковићка да оде из Србије као Којо и Бјелогрлић?Ко ће онда да нам глуми у серијама и филмовима, пропашћемо потпуно.Нека иду доктори, медицинске сестре, возачи, месари, електричари, али само глумци нека не иду.

Молим Вучића да одмах пусти Ољу Бећковић на РТС, да одмах прогласи годину културе, уљуђености и пристојности , те да чим пре призна сецесију Косова, да се не би једили наши другосрбијанчићи.

Када све то уради онда лепо да прими заједничку делегацију Савеза за Србију и Покрета слободних грађана ради преговора око преноса власти.Лепо дођу Ђилас, Џеремаја, Мариника, Киза из Ниша, Сергеј и кажу Вучићу:"Ми смо пристојни и уљудни људи, дај нам власт".

Вучић их саслуша, чулом мириса провери да ли је заиста реч о пристојним и уљудним људима, и уколико нико не смрдуцка на зној или бели лук, преда им власт.

Ако се то не деси оде и Бојковићка из Србије, и то баш у цвету младости када највише може да пружи (тек је превалила 70-ту).

Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    186

Ima u kontekstu priče o nepotizmu kod drugih a da se ne vidi kod sebe.Razumeš licemerje . To je poenta , Licemerne priče, licemerni stavovi.

Ne razumem kako ne shvatate poentu - LICEMERJE . Radi isto kao i onaj koga apostrofira .

Iskusan ssmpmd (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Ima u kontekstu priče o nepotizmu kod drugih a da se ne vidi kod sebe.Razumeš licemerje . To je poenta , Licemerne priče, licemerni stavovi.

Ne razumem kako ne shvatate poentu - LICEMERJE . Radi isto kao i onaj koga apostrofira .
    Znaš i sama kuda vodi ova tvoja priča i zaista mi nije jasno zasto nastavljaš.
    Ti sada hoćeš da kažeš da smo svi isti, da nema nevinih i nedužnih i da zato nemamo prava da bilo kome šta kažemo

Jedan je rekao "Onaj koji nema greha neka prvi baci kamen" a taj jedan je bio jedini bezgrešan čovek, svi ostali smo grešni i mi nismo tu da sudimo grešnima ima ko će to da radi.

E pa vidiš Natalija, NIJE TAKO i ne možeš sve da trpaš u isti koš. Ne prihvatam da smo svi isti i da zato nemamo pravo da ukazujemo na tuđe zloupotrebe i krađe
    Poslednji put ažurirao/la ssmpmd : 10.02.2019. u 21:55

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1271

Pa ponudite neke ideje i rešenja u kontekstu vremena i promena koje se dešavaju u svetu, a ne prežvakane ideje i priče.

Pada "Berlinski zid", a vi i dalje držite sednice centralnog komiteta ,
    Pa stalno i nudim. Nema tu neke posebne mudrosti. Zakon iznad svake glave u Srbiji, pa i iznad predsednikove. Ko prekrši zakon, zna se, sve po presudi. Što je to problem i što je to nemoguće ???
    "Слобода се ниједном молбом добила није. Ни говором. Слобода се осваја." Цар Душан Силни

Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Bole__Ser Pogledaj poruku
    Pa stalno i nudim. Nema tu neke posebne mudrosti. Zakon iznad svake glave u Srbiji, pa i iznad predsednikove. Ko prekrši zakon, zna se, sve po presudi. Što je to problem i što je to nemoguće ???
    To imaš i sada napismeno, ali se ne primenjuje . Ekipa koja to nudi nije zakon primenjivala pre, što bi sada ?

Mene posebno zanima jedno - zakon kaže da je predaja i svako pozivanje na predaju dela teritorije izdaja pa da li bi se i tu primenjivao?

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1271

To imaš i sada napismeno, ali se ne primenjuje . Ekipa koja to nudi nije zakon primenjivala pre, što bi sada ?

Mene posebno zanima jedno - zakon kaže da je predaja i svako pozivanje na predaju dela teritorije izdaja pa da li bi se i tu primenjivao?
    Ponoviću još jednom Zakon je iznad svakoga i svako treba da odgovoara pred njime. Tako ćemo sprečiti da nema više Djilasa i Vučića koji prebacuju lopu sa jednog na drugog ko je veči izdajnik. Postoji zakon i obojica treba da odogovaraju pred njim. Inače Djilas ima poslove gde direktno prodaje svoje usluge državnim institucijama, Zašto misliš da Djilas i Vučić nisu zajedno, jesu. Jer da nisu Djilas bi do sada već sedao u zatvoru za šta je sve optužen da je radio.

Slične teme

1. Osveta 2. put!
    Autor Lilith u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 28.08.2014., 17:32
  2. Svetlana Stevic
    Autor Milica_CG u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.01.2005., 03:12
  3. Osveta
    Autor kosmopolit u forumu Arhiva
    Odgovora: 22