Udvaranje

ja pročitala udaranje.. i reko jeeee, evo je tema da nekog izudaram.. kad ono opet neko romantično srranje.. :(

Nema toga danas,druze,brate,sestro.....i ko god da kaze da ima Laze,nazalost...

ma ima udvaranja, meni se jedan udvarao pre par godina na takav način da sam se zaljubila ko tinejdžerka u njega još pre i nego što smo se uopšte i poljubili.. tako da od tada kad god neko pokuša to na meni, na vreme ga oduvam..

Eto vidis,a posle mi muskarci sirovine,stoka,svinje itd...
KAd pridju kao bizoni-au,kakav kreten,nisam ti ja pecinska zena.
Udvaras se kao normalno ljudsko bice-oduvaju te zato sto same ne umeju da kontrolisu svoje emocije.
Ajd' sad predlog,kako da se ponasamo?Ili da sedimo i cekamo da budemo odabrani od strane zena??
 
ja pročitala udaranje.. i reko jeeee, evo je tema da nekog izudaram.. kad ono opet neko romantično srranje.. :(

je l hoces ja tebe da izudaram ,uživanje cisto :mrgreen:?

- - - - - - - - - -

Može da se glumi samo do određene granice...

Zato udvaranje i treba da traje. Čekaš da se pokaže i ona tamna strana.

tu tamnu stranu možeš da vidiš i posle godinu dana veze i manje
 
pa znaš kako, predlog ti je da se sa mnom uopšte ne ponašaš nikako.. samo budi ono što jesi, pa ako prođe- prođe..
a za ostale žene ne znam..



Može da se glumi samo do određene granice...

Zato udvaranje i treba da traje. Čekaš da se pokaže i ona tamna strana.


Budi to sto jesi...
Prirodno je da se muskarac kome se svidja zena udvara na neki svoj nacin,bar meni.Bez glume,naravno,nemam 15 godina da sebe predstavljam onim sto nisam.
A tamna strana se pokaze tek u nekim situacijama do kojih mozda nikad i ne dodje u vezi...
Mislim da ste pomesali udvaranje i glumatanje pojedinaca koji su na sve spremni da bi osvojili devojku.

pa nemamo svi istu predstavu o tome šta je udvaranje..

Upravo o tome i pricam,ne mesajte udvaranje,koje je pokazivanje paznje i osecanja sa glumom i lazima pojedinih likova.
 
Ja mogu da ne mešam udvaranje sa lažima samo kad sam ja u pitanju.
Za mene je udvaranje prvo upoznavanje, a kasnije opisivanje svojih osećanja nekome do koga ti je stalo.
Ako to ne upali, neće ništa.
Ako upali, imaš sve.
 
Budi to sto jesi...
Prirodno je da se muskarac kome se svidja zena udvara na neki svoj nacin,bar meni.Bez glume,naravno,nemam 15 godina da sebe predstavljam onim sto nisam.
A tamna strana se pokaze tek u nekim situacijama do kojih mozda nikad i ne dodje u vezi...
Mislim da ste pomesali udvaranje i glumatanje pojedinaca koji su na sve spremni da bi osvojili devojku.



Upravo o tome i pricam,ne mesajte udvaranje,koje je pokazivanje paznje i osecanja sa glumom i lazima pojedinih likova.

malo koji muškarac osvaja tako što je iskren i otvoren i da ne glumi uopšte.. na kraju krajeva, žene rade isto to.. tako to ide, udvaranje, muvanje, kako god da se zove.. sve je to gluma..

- - - - - - - - - -

To "biće moja" razumem nekako. Ali "ili ničija"...?
Šta? Kako će to da postigne?

pa neće nikako postići, ali će dati sve od sebe da joj uništi svaku vezu koju pokuša da započne.. dakle, psihopata.. da me neko startuje tim rečima, dobio bi suzavac u oči odmah..
 
malo koji muškarac osvaja tako što je iskren i otvoren i da ne glumi uopšte.. na kraju krajeva, žene rade isto to.. tako to ide, udvaranje, muvanje, kako god da se zove.. sve je to gluma..

- - - - - - - - - -



pa neće nikako postići, ali će dati sve od sebe da joj uništi svaku vezu koju pokuša da započne.. dakle, psihopata.. da me neko startuje tim rečima, dobio bi suzavac u oči odmah..

Nazalost cesce je foliranje .Sve zavisi od vrste coveka i zene.
Zato folirant uglavnom ne prolazi kod iskrene osobe a ni obratno.
 
A ne gledamo kroz istu prizmu
Meni udvaranje nije obmanjivanje, već prosto iskazivanje osećanja na ovaj ili onaj način, još ako je poneki romantičan.

Barenje je odvlacenje nekog u krevet.. Pogrešno je po mnogo osnova, ako neko nece sam..
 

Back
Top