Vaterpolisti Crvene zvezde napadnuti u Splitu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno mi je čudna ta bežanija pošto su vaterpolisti krupni. Možda ih je bilo više a i da je krenula makljaža ko zna koliko bi Kroata još uskočilo. Na primer da je neutralan teren tipa Beč verovatno bi to bila fer tuča bez straha onda.

:per:

Otkud ustaše u Splitu??:mrgreen:

A onaj ološ iz mora viče:
Nemojte mene, ja sam crnogorac.

- i baca klupski dres u more

Junačina

ma nisu problem 'mladi sportisti' koji beže od rulje nego taj milogorski šmeker koji se odriče nacije i dresa zbog jednog kupanja
 
Сплит је крезубо село.
Усташко гробиарска говна треба јебати, јер су од истог геноцидно јасеновачког оца, фрање. За одмазду напасти фрањин Јсдп Вкп лоповски реифеисен аустроугарски клуб, мађара шоштара и базен им одузети!
да не би био срушен и спаљен.
Такође и ону гамад фрањину профитерску што наводно у доситејевој скупља помоћ за угрожени усташко шиптаризански смрдљиви пројекат Вкп, уништити... Клуб који се одржава а дугује милионе буџету Србије. Звезда шампион Европе, нема свој базен још, а ове геј транџе прдизанусне су и слале језиве претње Јеленићу... И сад имамо синхронизован напад њихове сплитске католичке браће на звездине играче, а камоли као симбол Србије, Ц. Звезду. Претње легенди српског ватерпола се остварују, јер Док лопину смрдљиву шоштара нико не дира,а уништавао је наш најпопуларнији клуб. И звездашима и мени се брани да јавно претим и позивам на линч гробљана и усташа шиптара балија. Шоштар и вкп нека умру! Рат хрватској! Ето рекао сам. Нека умре сваки шиптаризанов, хајдуков, динамов итд навијач! а сад и играч. И сваки антизвездашки политичар. И нек цркне скот, јер знамо без мига чије амбасаде се не дешавају политичко спортски спинови.
Време је да српски спорт буде чисто звездашки, а ова сплићанска стока распарчана на фракције, агентуре смрдљивих римљанских рибара из сплита, заједно са радарима, се почисте из Београда да би на миру нашу српску Крајину и ЦГ вратили и да бих ја коначно после деценијске економске кризе могао да одем на неко јефтино морско летовалиште.
Рибоглаве наказе криве Србе јер смо ми помогли французима да их јебу у готово намештеном финалу СП. Хаха. Само је Српска Звезда шампион света! Цркните душмани. Цртајте ви усташке графите и даље по споменицима. Али долази дан нашег јуриша на ваше главе. Ми цигани пливали и купали се у вашем мору данас, а сутра ће наше сенке у вашим купатилима ходити.
 
Poslednja izmena:
још један доказ да су регионалне лиге глупост

Zasto su glupost, ako je zuta komunisticka Srbija mogla da proda zemlju i fabrike Hrvatima koji ih danas zaposljavaju i placaju, sto ih onde nebi vaspitavali ovako po Splitu i Zagrebu kad dodju da okaju grehe.
Evo covek vice da je Crnogorac, hladna voda hebes Zvezdu i Srbiju, trebalo mu je 5min da se odrekne i sve odjebe. :lol:
Kako rece onaj zemljoradnik u yt videu, taj narod “treba samo hebati” :)
 
Pa realno jesu, Juga crkla na svakom planu ali je i dalje forsiraju u sportu. Jedno vreme su hteli i u fudbal da je uvedu, pa to bi bio opšti rat na utakmicama haha.

нека свака бивша сфрј република направи њену лигу у сваком спорту, ако нису задовољни квалитетом ко им је крив, јесу ли се отцепили? јесу. кусајте сада шта сте закували..

- - - - - - - - - -

Zasto su glupost, ako je zuta komunisticka Srbija mogla da proda zemlju i fabrike Hrvatima koji ih danas zaposljavaju i placaju, sto ih onde nebi vaspitavali ovako po Splitu i Zagrebu kad dodju da okaju grehe.
Evo covek vice da je Crnogorac, hladna voda hebes Zvezdu i Srbiju, trebalo mu je 5min da se odrekne i sve odjebe. :lol:
Kako rece onaj zemljoradnik u yt videu, taj narod “treba samo hebati” :)

најглупљи су навијачи који после таквих ствари дођу да навијају за тог истог типа, као клуб је важан тртмрт...
 
Dvojica igrača su pobjegla, a golman Aleksandro Kralj spasio se od makljaže skokom u more. Nije htio izaći do dolaska policije. Građani su mu pomogli, dok su drugi dovikivali kako je "on ipak četnik". Dok se bacao u u more, golman Zvezde, inače rođen u Cetinju, vikao je: "Ja sam Crnogorac".

LOL

Isto je to kao da je srbin i on je cetnik.
 
Lično me je začudilo da su sa zvezdinim obeležjima uspeli da dođu do kafića na rivi,
ali se ispostavilo da je za sve kriv konobar.
Igrači su preko trenirki sa obeležjima nosili jakne i nisu se videla, ali je konobar u kafiću nekako video trenerku sa grbom ispod jakne (verovatno prilikom vađenja novčanika) i odmah započeo svađu sa igračima.
Nejasno je odakle su se stvorili ovi sa metalnim šipkama, crnogorskoj junačini je polomljen nos šipkom, pre nego šta se dokopao jadranskog plavog mora.
Ostali su dobili par udaraca šipkama pre nego šta su uspeli da pobegnu.
Đe ćeš na rivu sa zvezdinim grbom.
Tamo i reč izgovorena ekavicom dovodi glavu u torbu.
 
Ovde postoji dilema, da li osuditi ili pohvaliti divlje hr cobane za prevaspitavanje ovih beogradskopasaluckih jugokomunista.
Sumnjam da bi se ovako ophodili prema gostima iz Kragujevca, Nisa, NS ili Subotice.

исто би било, можда још горе, небитно је које место.
не волимо се и нисмо се никад ни волели, нећемо се лагати и осмехивати једни другим, глумити некакав респект..
и није то због рата деведесетих него је много дубље.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top