Vaterpolisti Crvene zvezde napadnuti u Splitu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
"Vaterpolisti Crvene zvezde napadnuti su u kafiću u Splitu, a jedan od njih je skočio u more kako bi se spasao, prenose hrvatski mediji.

Prema ovim navodima, splitska policija je nešto posle podneva dobila dojavu da je na Rivi napadnut muškarac. Dobio je nekoliko udaraca, ponuđena mu je medicinska pomoć, ali je odbio. Policija traga za petoricom napadača.

Četvorica mladića u majicama Crvene zvezde seli su u subotu u kafić na splitskoj Rivi. Nije dugo prošlo dok ih nisu napali drugi mladići. Zvezdaši su se dali u beg, a jedan je spas pronašao skokom u more.

Zbog ovog skandala, VK Crvena zvezda neće igrati meč protiv Mornara u 13. kolu Triglav regionalne lige. Sportisti su odmah posle incidenta krenuli autobusom u Beograd."

(copy)

Pa dokle bre...?:evil:

Hajde da se oivakav sramotni slucaj desio jednom.....

Da se desio dva puta....

Pet puta....

Ali to se desava GODINAMA , decenijama......

Bolesni ustaski mozak se ne smiruje sa vremenom....

Njima nema pomoci....

Ali, Srbi bi vec trebali da shvate da tamo vise NE ODLAZE.

Bar 50 godina ukinutio SVE sportske susrete izmedju Sreba i Hrvata. :rtfm:
 
http://www.rts.rs/page/sport/ci/sto...polisti-crvene-zvezde-napadnuti-u-splitu.html

''Ватерполисти Црвене звезде нападнути су у центру Сплита, преноси Слободна Далмација. Утакмица против Морнара, која је требало да се игра вечерас, отказана је, а делегација се враћа у Београд, речено је РТС-у из ВК Црвена звезда. Јеленић: Играчи нису имали клупска обележја, за утакмицу репрезентације тражићемо посебно обезбеђење.''


napad hijena nije ništa čudno, ali sam pročitao da je ovaj što je skočio u more vikao da nije Srbin nego crnogorac i usput bacio zvezdin dres :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Isto ti je to... Mislim dres vaterpolista je kupaci pa je jasno da bas nisu bili u kupacem.

Ali realno što da ne nose svoj dres. Došli su da igraju utakmicu, to im je standardna oprema.

U čemu je kvaka?

I dokle više. Oni su proterali naš narod , oni su napravili mnogo zla našem narodu i umesto da se oni stide mi moramo da pazimo da ih ne provociramo.

Pa zašto?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top