Ljubavni zivot - zajednica - Plan B?

Ms Bejb

Ističe se
Poruka
2.453
Nista nas ne sme iznenaditi.

Pretpostavljam da je vecina ljudi ovde u nekoj vrsti veze sa drugom osobom, bracnoj vezi, vanbracnoj, bez obaveza, itd.

Sve lepo ide, zivot normalan, partner koji vam odgovara, nema nikakvih problema.

Koliko vas je uvek spremno na promene u vasim zivotima, a vezano je za nepredvidjene ili iznenadne poduhvate vaseg partnera?

Navescu nekoliko primera:


- Trudna si, samo sto se ne porodis, a decko ti kaze da je nasao drugu i da ne zeli vise biti s tobom.
- Imas dvoje dece, nemas posao, saznas da te muz / zena vara i ne zelis da ostanes s njim / njom.
- Mislis da si nasla / nasao coveka / zenu svog zivota, umires od ljubavi, i saznas da je on / ona u vezi sa jos nekoliko osoba.

Koliko vam treba vremena da se oporavite, osamostalite, stanete na noge, zaboravite?

Da li ste osoba koja uvek ima plan B? Sta taj plan podrazumeva?
 
Jeste.
Ali mnogo bitnije je da ne potrosi taj dinar, nego da ustedi. Znam mnogo zena koje pocnu da rade pa menjaju namestaj, kupuju sve za kucu, a muskarci nisu blesavi, znaju da zena nema puno izbora ako nema pare.
Onda prestanu i hranu da kupuju sve dok zena ne potrosi celu platu, pa malo dodaju.
 
Jeste.
Ali mnogo bitnije je da ne potrosi taj dinar, nego da ustedi. Znam mnogo zena koje pocnu da rade pa menjaju namestaj, kupuju sve za kucu, a muskarci nisu blesavi, znaju da zena nema puno izbora ako nema pare.
Onda prestanu i hranu da kupuju sve dok zena ne potrosi celu platu, pa malo dodaju.

a ima i mnogo žena koje umesto nameštaja menjaju muževe :lol: plan C
 
Trenutno je hiljadu žena, barem, u toj situaciji
Nadjes nacin

Da, razumem da se nadje nacin.
Samo pitam da li iko ima plan B da ne mora da trazi nacin, nego da sve protekne bez problema, trazenja nacina...

Ne mislim na zajednice u kojima vec postoje problemi i samo se ceka kad ce da pukne. Mislim na 'grom iz vedra neba' situacije. Ono kad ste u poziciji da ne mozete da se saberete i niste ni sposobni da trazite nacin jer ne znate sta vas je snaslo.
 
Nedavno je žena,, u jednoj našoj mamecoj grupi napisala, pretukao me muž, ja odo sa detetom nemam gde.. E sad mame u toj grupi pomažu u situacija a kojekakvim, ne bi verovala, ali u toj situaciji su ljudi imali problem da će dotični majmun da im bane na vrata a imaju i svoju decu.. Na kraju, žena koja je poznaje, uspe da je nađe, jedva i dovede je svojoj kuci
Tru stvori :) poenta price je, nije čovek sam na svetu, čudni su putevi

- - - - - - - - - -

Da, razumem da se nadje nacin.
Samo pitam da li iko ima plan B da ne mora da trazi nacin, nego da sve protekne bez problema, trazenja nacina...

Ne mislim na zajednice u kojima vec postoje problemi i samo se ceka kad ce da pukne. Mislim na 'grom iz vedra neba' situacije. Ono kad ste u poziciji da ne mozete da se saberete i niste ni sposobni da trazite nacin jer ne znate sta vas je snaslo.

N e m o z e s da predupredis zivot :)
 
Dobro, razumem sta se desilo.
Verovatno nije prvi put da je tukao.

- - - - - - - - - -

Sta mislis kada kazes 'Ne mozes da predupredis zivot' ?

- - - - - - - - - -

Znaci zena sa detetom i nasilnim muzem, pretucena, pise u, pretpostavljam, Viber grupu 'Pretukao me muz'.

Zasto ne ide u policiju?
 

Back
Top