Ljubavni zivot - zajednica - Plan B?

Zato treba biti i ostati covek. :)

Ko se stvarno voli, ostace i pravi prijatelji posle razlaza.:)

To kao plan A....zanimljivo da se kao plan B poteze pitanje deteta, a ne majke iz plana A
znaci da ipak plan B ima svoju svrhu, prelaska na plan C po ostvarenju prethodnih planova,
a plan D je onda kontrola dece i njihovih zivota, jer majka iz plana A zasluzuje da se neko o njoj brine
kada vec nije ni skolu zavrsila ili nije nasla odgovarajuci posao "zbog dece", a morala je da napusti plan A
"zbog te iste dece", pa joj je ostao samo plan D kao dete.

Inace, normalni ljudi kada udju u plan A posle njega ostanu na ledini dok ne preispitaju sta nije valjalo u planu A,
a zatim ga nastave ispravljajuci greske ili ih ponavljajuci. Tacnije, ostanu oni isti koji su bili sa ostecenjima.

Najbolji su oni koji imaju sve planove spremne, pa im ne smeta promena slova, naprotiv, sve im je jedno da li je P kao pera ili Z kao Zika
vazn je da im ne manjka domace atmosfere.
 
To kao plan A....zanimljivo da se kao plan B poteze pitanje deteta, a ne majke iz plana A
znaci da ipak plan B ima svoju svrhu, prelaska na plan C po ostvarenju prethodnih planova,
a plan D je onda kontrola dece i njihovih zivota, jer majka iz plana A zasluzuje da se neko o njoj brine
kada vec nije ni skolu zavrsila ili nije nasla odgovarajuci posao "zbog dece", a morala je da napusti plan A
"zbog te iste dece", pa joj je ostao samo plan D kao dete.

Inace, normalni ljudi kada udju u plan A posle njega ostanu na ledini dok ne preispitaju sta nije valjalo u planu A,
a zatim ga nastave ispravljajuci greske ili ih ponavljajuci. Tacnije, ostanu oni isti koji su bili sa ostecenjima.

Najbolji su oni koji imaju sve planove spremne, pa im ne smeta promena slova, naprotiv, sve im je jedno da li je P kao pera ili Z kao Zika
vazn je da im ne manjka domace atmosfere.

Pojasni
 
Pa jos nisam upoznao tipa koji bi ispunio sva ocekivanja zena sklonih neprestanom planiranju, tu se uvek javlja neka nova kombinacija, ne postoji izraz druga petoletka, samo prva, ostali planovi su mahom kratkorocni.

znam tipa



ajmeee...
 

Prilozi

  • gibson.jpg
    gibson.jpg
    142,7 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
Salim se ja druze, poenta koju si iznela je bitna - da dasa mora biti vanserijska klasa da bi se sa njim sklopio ugovor na vise sezona. :ok:

E, neeee u smislu lika tog glumca, nisi shvatio

ali oK, VANSERIJSKA klasa - svako od nas ima svoju viziju toga

- - - - - - - - - -

Inace, normalni ljudi kada udju u plan A posle njega ostanu na ledini dok ne preispitaju sta nije valjalo u planu A,
a zatim ga nastave ispravljajuci greske ili ih ponavljajuci. Tacnije, ostanu oni isti koji su bili sa ostecenjima.

.
:ok:
i ja sam za spašavanje plana A ako mu ima spasa

- - - - - - - - - -

Ni meni mnogi nisu jasni, ja mogu 100 godina da budem sa jednom te istom osobom. Ako sam ja kriv za raskid veze, sigurno je da me nova devojka i nova veza nece uciniti boljim covekom.

I ja:heart:
ali, nije to tema
Odlutali smo, mislim...
 

Back
Top