Ljubavni zivot - zajednica - Plan B?

daj mi pola svog plana
ti sazidaj kuću a ja ću pomoćne objekte
garažu, fitnes centar, saunu i bazen :D
četri jelke i šest šimšira rasejanih po dvorišu

је л можемо све три и ја бих да учествујем сад бих отишла у три лепе

sve može, ali samo da znate da ja planiram da gajim pačiće i jariće i da sadim organsko povrće i da mi je već unapred žao ako jarići obrste šimšire, a pačići uskoče u bazen.. :aha:
 
E, neeee u smislu lika tog glumca, nisi shvatio

ali oK, VANSERIJSKA klasa - svako od nas ima svoju viziju toga

- - - - - - - - - -


:ok:
i ja sam za spašavanje plana A ako mu ima spasa

- - - - - - - - - -



I ja:heart:
ali, nije to tema
Odlutali smo, mislim...

opet nisi shvatila,:

Samo sam dopunio kolegu Barisca

Zato treba biti i ostati covek.

Ko se stvarno voli, ostace i pravi prijatelji posle razlaza.
o ljudskosti i kalkulacijama.

Ne spsava se razbijena vaza, ali je ipak vaza.
Nema plana B, nego je opet plan A.
Jaranice ne cuvamo...
 
Jeste tema, dabome. :) Ako cistog srca ulazis u vezu, cistog ces i otici. Tako da kod mene ne postoji plan B. Ma koliko to mnogima naivno zvucalo.
Mda...uđeš čistog, izađeš ranjenog :rida:
opet nisi shvatila,:



Ne spsava se razbijena vaza, ali je ipak vaza.
Nema plana B, nego je opet plan A.
Jaranice ne cuvamo...

Ma ne moram ni da shvatim, ja sam svoj stav ionako rekla na početku.
nemam B, živim A, koristim sve njegove blagodeti, a kad bi došlo do B ......Ž, nije me strah više. Prednosti zrelosti , da ne kažem, "naslaganih" godina.
 
Mda...uđeš čistog, izađeš ranjenog :rida:


Ma ne moram ni da shvatim, ja sam svoj stav ionako rekla na početku.
nemam B, živim A, koristim sve njegove blagodeti, a kad bi došlo do B ......Ž, nije me strah više. Prednosti zrelosti , da ne kažem, "naslaganih" godina.
Slažem se...
Možeš da živiš A u strahu i stalno budeš na ivici da skačeš na B, C, .... ili da živiš A otvoreno, pa ako te neko razočara da ne može da se popravi, sa drugim nekim opet novi A.
 
vaše životne kombinatorike su se otele kontroli
495.jpg


- - - - - - - - - -

zašto ne bi samo živeli život
 
Moj kofer je spreman

Ako mene pitate, ja sam za opreznost, za preven-tivu Sa muževima se nikad ne zna Žena mora svakog trenutka da bude spremna na sve Za svaki slučaj Zato ja stalno držim u predsoblju spakovan kofer sa mojim stvarima Ono što mi je najpotrebni-je, to držim u koferu I moj muž to zna Ako se nešto dogodi, ako me izda ili izneveri, ja uzimam kofer i odlazim S vremena na vreme promenim stvari u koferu, operem ih, ispeglam, provetrim – pa opet u kofer! Taj mi kofer stoji kao onaj pesak za gašenje požara Ako ne bude požara, molim! Nećemo upotrebiti pesak I da vidite, moj muž malo cvikuje od tog kofera Možda bi nekad nešto i pokušao, ali ga taj kofer i isprati i dočeka Ne može a da ne misli na njega To ga, razu-mljivo, nervira i iks puta me je molio da sklonim kofer da ga više ne nerviram, ali ja neću! Samo tako mogu da te sačuvam, ako se nerviraš A kad prestaneš da se nerviraš, sve je gotovo Ako te uhvatim, ako ti nađem
17karte u džepu, ja tog trenutka odlazim i nikad se više ne vraćam Prema tome, možemo da se volimo, i sve normal-no, ali kofer ima da stoji tamo gde sam ga ostavila

D. Radović

Neko pametniji je dao recept... hahaha
 
Moj kofer je spreman

Ako mene pitate, ja sam za opreznost, za preven-tivu Sa muževima se nikad ne zna Žena mora svakog trenutka da bude spremna na sve Za svaki slučaj Zato ja stalno držim u predsoblju spakovan kofer sa mojim stvarima Ono što mi je najpotrebni-je, to držim u koferu I moj muž to zna Ako se nešto dogodi, ako me izda ili izneveri, ja uzimam kofer i odlazim S vremena na vreme promenim stvari u koferu, operem ih, ispeglam, provetrim – pa opet u kofer! Taj mi kofer stoji kao onaj pesak za gašenje požara Ako ne bude požara, molim! Nećemo upotrebiti pesak I da vidite, moj muž malo cvikuje od tog kofera Možda bi nekad nešto i pokušao, ali ga taj kofer i isprati i dočeka Ne može a da ne misli na njega To ga, razu-mljivo, nervira i iks puta me je molio da sklonim kofer da ga više ne nerviram, ali ja neću! Samo tako mogu da te sačuvam, ako se nerviraš A kad prestaneš da se nerviraš, sve je gotovo Ako te uhvatim, ako ti nađem
17karte u džepu, ja tog trenutka odlazim i nikad se više ne vraćam Prema tome, možemo da se volimo, i sve normal-no, ali kofer ima da stoji tamo gde sam ga ostavila

D. Radović

Neko pametniji je dao recept... hahaha

Nikad u zivotu,ali bas nikad ne bi mogla tako da zivim
U nekom strahu da ce da me prevari,i on da zivi u strahu da ja ne odem...za mene nista vise nego ucena
Naravno,pitanje je da li bi ostala sa osobom koja me prevari,verovatno ne...ali mu ne bih drzala kofer ispred nosa...ako nece da me izgubi nek pazi sta radi,ali ne zbog kofera...
 
Nikad u zivotu,ali bas nikad ne bi mogla tako da zivim
U nekom strahu da ce da me prevari,i on da zivi u strahu da ja ne odem...za mene nista vise nego ucena
Naravno,pitanje je da li bi ostala sa osobom koja me prevari,verovatno ne...ali mu ne bih drzala kofer ispred nosa...ako nece da me izgubi nek pazi sta radi,ali ne zbog kofera...
Nećeš ti da izgubiš nikog :)
 
Nikad u zivotu,ali bas nikad ne bi mogla tako da zivim
U nekom strahu da ce da me prevari,i on da zivi u strahu da ja ne odem...za mene nista vise nego ucena
Naravno,pitanje je da li bi ostala sa osobom koja me prevari,verovatno ne...ali mu ne bih drzala kofer ispred nosa...ako nece da me izgubi nek pazi sta radi,ali ne zbog kofera...

Pa ko tako živi, s koferom? :zcepanje:
Vidiš da je zahepancija
evo, odlomci...razmišljam da je kupim, ismejah se...

https://www.laguna.rs/odlomak_4760_zenski_razgovori.html
 

Back
Top