Zidanje Trećeg hrama

Dana PenDragon

Početnik
Poruka
43
Šta mislite o replici Solomonovog hrama u Brazilu u kontekstu iznetog u linku dole..?

The Sanhedrin is already working to bring about this final tikkun (fixing) to open the way for South America to take their place in building the Third Temple. In September, the Sanhedrin hosted the Creation Concert, inviting all the nations of the world to come and praise God in Jerusalem. As part of the concert, the Sanhedrin invited the nations to establish a new international body based on the Bible. On hand were representatives from Guatemala, Honduras, and Mexico who all signed a declaration of intent to play their prophetic role in helping Israel bring about the Third Temple.


www.breakingisraelnews.com/116040/brazils-election-signal-first-stage-temple/
 
Pitanje treceg hrama je dobro pitanje.

Oko toga se ukrstaju koplja.

Treci Hram je trebao da se sazida u Jerusalimu.
Mozes da ga zidas gde hoces, to nema veze sa time.
Taj treci hram je odavno vec sazidan u Jerusalimu.
 
Poslednja izmena:
Ali vidite li ovde preusmeravanje na latinske zemlje, ne samo u pogledu fizičke replike hrama.Dolazimo tu do Maranosa i kontroverznog lidera desnice koji je u Brazilu izabran.Meni je bilo simptomatično to ''pomeranje'' i da kazem, pitanje koje me muči u smislu veze al righta i jevrejskih ciljeva.
 
Ovo Jevreji, umesto da prave male makete, zele da vide sta ih sve ceka i kako ce izgledati hram, kada ga pocnu zidati u Jerusalimu.

Uopšte se ne radi o replici, već o premeštanju fokusa na one od kojih očekuju spiritualnu gradnju i njene implikacije.Mislila sam da ćemo doći do sefardskih Jevreja i njihovoj ulozi u centrima moći sada , no možda pogreših pdf..Treba ga na politici staviti jer ćemo ovako rasplinuti priču u pravcu koji ne vodi ničemu, jer na temu prvog i drugog hrama svi sve znamo..
 
Jako bitan u svakom pogledu.

Ono sto mnogi zaboravljaju je to da je Mesoijja trebao da sagradi treci hram.
Vecinom se uzima samo deo informacija i onda diskusija automatski ide u pogresnom pravcu.


- - - - - - - - - -

Treci hram i kada je sagradjen.

Mesija je trebao da ga sagradi
I sagradio ga je kako je i rekal.

https://forum.krstarica.com/entry.p...UKAZUJE-NA-HRISTA-I-NJEGOVU-SLUZBU-2-i-3-HRAM
I Njegovom Carstvu nece biti kraja -Simbol Vere ....ne postoji nikakvo hiljadugodisnje carstvo na zemlji
 
Pa jednostavno taj hram u Brazilu nzm koliko treba nekog da brine, mislim da je veci problem to sto se potpisalo dogovor o izgradnji treceg Solomonovog hrama u Jerusalimu jos 2001, jos ga nisu izgradili, al kad krenu neke su price da ce im trebati samo 20-30 dana da ga zavrse.
 
Znam sta pise u Simbolu Vere i tu se ne pominje nikakvo zemaljsko carstvo od hiljadu godina a mnogi to danas zastupaju ustvari cekajuci antihrista
mene kad god im to kazem strecnu sa zapadnjacima lionskim i rimskim, irinejem i [h]ipolitom - to se zove hilijazam ili milenarizam, evo ovde ima https://sr.wikipedia.org/wiki/Хилијазам samo je izostavljeno da se napise da je to jeres... ccc, mozda neko ima ideju sve da nas ucini jereticima
 

Back
Top