VODITELJKA DEA ĐURĐEVIĆ TEŠKO POVREĐENA!

Cijev je pukla i to se nije saniralo+zaleđeno=saobraćajna nesreća.
OK. Tamo je cev pukla i nije se sanirala.

Činjenica, posle velikog snega, pa temperature u plusu i topljenja snega, tog jutra je u Beogradu bilo -2. Dovoljno da zaledi sve ono što nije bilo dobro očišćeno i "zasoljeno", a i da proklizaju letnje gume na autobusima. I nije to bila jedina zaleđena i klizava ulica tog dana, ali je bila jedina zaleđena i klizava ulica u kojoj je stradao neko od medijski poznatih ličnosti. Pa sada možemo i da pričamo o nekakvim "cijevima" koje su pukle... i da se pitamo čija su odgovornost te cevi kada sve ostalo nije odgovornost nesposobne vlati.
 
Vidiš kako možeš, doduše na gurku, da se držiš teme.
Vlast je kriva za ovu nesreću? Ne znam da li neko razuma može da podržava ovu vlast, ali ne vidim zbog čega bi bilo ko iz vlasti bio odgovoran za ovo? Razumem da neki ljudi uvek traže krivca, da im je lakše da pokažu prstom nego bilo šta drugo. Evo, baš me zanima tvoje objašnjenje, kako je to vlast ktiva i ko to tačno iz vlasti, imaš neko ime?
U suštini, kada dođu kod sudije, pitaće vozača autobusa da li je prilagodio brzinu i vožnju, uslovima puta. A očigledno je da nije to uradio. Na stranu što su javili (to sam čuo na vestima, ako neko ima link, neka ga postavi) da je cev pukla u toku noći i da niko nije javio da je potrebano servisiranje do tog trenutka kad je došlo do nesreće, a to je bilo prilično rano, oko 6h ujutro.
Da li je neko političar iz vlasti vozio autobus? Da li je neko od njih probušio cev? Da li je neko iz vlasti uradio bilo šta da na bilo koji način učestvuje u sudaru?
Odakle ti informacija da je autobus imao letnje gume? To bi moglo da utiče, ali hajde prvi da vidimo odakle ti takva informacija.
 
Ja ujutru u 7 izadjem sa psom na ulicu, okliznem se jer u 6 pala kisa na minus 1, padnem i sada da se zalim vodovodu
jer sam recimo uganula nogu, ruku?
Ti definitivno nisi cis u glavu.

И добијеш 250.000 дин оштету.


Да су бачали со или ризлу и да су санирали цијев Деа сада неби била у болници и нико неби настрадао.
 
И добијеш 250.000 дин оштету.


Да су бачали со или ризлу и да су санирали цијев Деа сада неби била у болници и нико неби настрадао.
Ma ne dobijem nikakvu odstetu, za recimo "moj " slucaj lomnjenja kostiju bio bi kriv hausmajstor tog dela ulice na komesam pala jer
je njegova dznost da tu nesto posipa, cisti sneg, led, nikako neke komunalne sluzbe.
 
Ma ne dobijem nikakvu odstetu, za recimo "moj " slucaj lomnjenja kostiju bio bi kriv hausmajstor tog dela ulice na komesam pala jer
je njegova dznost da tu nesto posipa, cisti sneg, led, nikako neke komunalne sluzbe.

Гријешиш.


За пад на улици када је клизаво ко тужи општину добије 250.000дин,за не затворени шахт 300.000дин то је сада ИН.


Што се тиче водитељке настрадала је због немара ЈКП и Водовода, нијесу санирали ту цијев која је цурила и заледила тај дио пута.А ЈКП И Водовод се сада препуцавају чија је одговорност док ДЕА лежи у болници.
 
Знају они све без изласка напољу.

Да је све санирано на вријеме саобраћајке неби било.

Znači u oglasu za zapošlajavanje u vodovod, piše: potreban radnik sa jakim rukama za lopatu, bioenergijom i spososbnostima vidovnjaka.

- - - - - - - - - -

Гријешиш.


За пад на улици када је клизаво ко тужи општину добије 250.000дин,за не затворени шахт 300.000дин то је сада ИН.


Што се тиче водитељке настрадала је због немара ЈКП и Водовода, нијесу санирали ту цијев која је цурила и заледила тај дио пута.А ЈКП И Водовод се сада препуцавају чија је одговорност док ДЕА лежи у болници.

Kad je ta cev pukla?
 
Гријешиш.


За пад на улици када је клизаво ко тужи општину добије 250.000дин,за не затворени шахт 300.000дин то је сада ИН.


Што се тиче водитељке настрадала је због немара ЈКП и Водовода, нијесу санирали ту цијев која је цурила и заледила тај дио пута.А ЈКП И Водовод се сада препуцавају чија је одговорност док ДЕА лежи у болници.

Ovo je mogla da bude i situacija na recimo otvorenom putu u kojoj vozac izadje iz kola jer je u istoj situaciji u kojoj je bila i ona i sledece ga vozilo usmrti.
Da je ta zena ne daj Boze danas mrtva mislim da bi cela prica bla zavrsena posle tri posta.
Ovde je bizarnost zapravo senzacija pa se onda traze neki krivci.

- - - - - - - - - -

Та цијев је пукла раније.



Све у свему да су све то санирали ДЕА би сада била рецимо на зимовању са момком.
I da je moja baba danas mlada sada bi se udala;)
Koje ti zakljucke donosis da covek ne poveruje.
 
Ђевојко,жено нормалне закључке доносим а не ка неки да ту нема ничије одговорност па по њима вијероватно је ДЕА крива и тај возач аутобуса а што је цијев пукла и што де пут заледио крива је мајка природа док ЈКП и Водовод нијесу ништа криви.
 
Glupih li komentara.....da nije samo do kontriranja i svadje, lako se moze saznati sve.

Ali forum funkcionise kao i drzavne institucije koje vode srpski intelektualci tipa profesora filoloskog fakulteta iz DSS i filozofskog fakulteta,
tipicni bolesnici.

Da, cev je bila pukla bar jedan dan ranije, jer je tekla voda vece pre ove nesrece, da, nije bilo ni jednog jedinog svetla u ljutice bogdana do kruznog toka,
i da, neko nije bacio so, iako se ocekivla temperatura ispod nule.

Ali je naravno uhapsen vozac autobusa i verovatno jos jedan vozac, a sasvim je moguce da i deu okrive sto je mahala rukom.

Nesposobna administracija rukovodjena opozicionom intelegencijom odnosi mnogo zivota i pravi veliku stetu, a sve sa ciljem da se narod preda svom jedinom vladaru i poznatom engleskom lopovu iz amerike.
 
Та цијев је пукла раније.



Све у свему да су све то санирали ДЕА би сада била рецимо на зимовању са момком.

Ranije... kao u 5 ujutro, veroma rano, ili nekoliko dana ranije? Hajde daj neki podatak kad već nešto tvrdiš.

- - - - - - - - - -

Glupih li komentara.....da nije samo do kontriranja i svadje, lako se moze saznati sve.

Ali forum funkcionise kao i drzavne institucije koje vode srpski intelektualci tipa profesora filoloskog fakulteta iz DSS i filozofskog fakulteta,
tipicni bolesnici.

Da, cev je bila pukla bar jedan dan ranije, jer je tekla voda vece pre ove nesrece, da, nije bilo ni jednog jedinog svetla u ljutice bogdana do kruznog toka,
i da, neko nije bacio so, iako se ocekivla temperatura ispod nule.

Ali je naravno uhapsen vozac autobusa i verovatno jos jedan vozac, a sasvim je moguce da i deu okrive sto je mahala rukom.

Nesposobna administracija rukovodjena opozicionom intelegencijom odnosi mnogo zivota i pravi veliku stetu, a sve sa ciljem da se narod preda svom jedinom vladaru i poznatom engleskom lopovu iz amerike.

Ja nigde nisam našao podatak kad je cev pukla, ali su na TV rekli (ako im je za verovati) da se to desilo baš tu noć i da niko od vozača nije znao da je klizavo, zato ser i jesu dva autobusa sudarila na istom mestu.
 

Back
Top