VODITELJKA DEA ĐURĐEVIĆ TEŠKO POVREĐENA!

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
541.299
VODITELJKA DEA ĐURĐEVIĆ TEŠKO POVREĐENA!
Autobus joj otkinuo ruku, lekari sve pokušavaju da ne ostane bez nje!


876_1000x0.jpg


Kod bolnice "Dr Dragiša Mišović" došlo je do sudara dva autobusa i tri automobila u kom je teško povređena voditeljka TV Pink Dea Đurđević.

Do udesa je došlo tako što je Dea imala lakši sudar sa drugim automobilom. U trenuku kada je iz vozila izašla kako bi se sa vozačem dogovorila šta da rade na nju je naleteo autobus i otkinuo joj ruku.

Tri osobe su teže povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod KBC "Dragiša Mišović" u Beogradu.

U nesreći je učestvovalo nekoliko putničkih, kao i vozila gradskog prevoza. Razlog udesa je najverovatnije proklizavanje.

Saobraćajna nesreća dogodila se u šest časova na uglu ulica Ljutice Bogdana i Heroja Milana Tepića u Beogradu.

 
Količina zla koje se unese u ovaj narod radom kojekakvih interesnih službi stvara moralne monstrume, počevši od onih što su se veselili smrti SM ili ZĐ pa do ovakvih komentara.

Nikada, ali nikada ne bih glasala ko nema elementarnu empatiju za stradanje drugog čoveka.

Naravno takve moralne nakaze će "žaliti" žrtve koje su pripisane Srbima ( svaka žrtva je za žaljenje) ali će bez trunke savesti reći u nekom slučaju - zaslužio

Živeti pored takvih?- Ne hvala?

Dovoljno su se proširili (ili se propagandom stvara mit da jesu) da narod odlazi, ako nastave odlazak će biti ubrzan, a onda će tvrditi da je neko drugu kriv
 
Ne znam šta ona priča, par puta sam na youtube pokušala gledati, pa odustala , o tom Pinku imam najgore mišljenje, ali moj moralni kondeks mi ne dozvoljava da se za izgovorenu reč veselim nečijoj nesreći

I imam svo pravo da se gadim ljudi koji to rade . I da im to kažem .

Da to neko od mojih poznanika izgovori, verovatno bih ga ubuduće zaobilazila u širokom krugu.
 
Poslednja izmena:
doticna na slici drzi knjigu naslova ubistvo jelene marjanovic, sa osmehom na licu

Drži knjigu koja je delo njenog partnera i verovatno to doživljava kao njegov uspeh.

Kako se politička kampanja zahuktava, tj kako se dobije nalog, sve više i više počinju da mi se gade oni kontra , jer gube i poništavaju sva moralna načela i ruše sve pred sobom

Tako je bilo i 90-tih, tako je bilo i 2000-tih

Da bi srušio nekoga sa vlasti porušiš sve dostojno čoveka a onda posle baljezgaju kako nema morala... pa nema ga jer ga ti valjaš u blatu da bi srušio jednu političku opciju, i svaki put pri rušenju neke nove političke klike moral samo tone i tone i tone ...a ljudi odlaze i odlaze i odlaze

Ma gadite mi se više sa raznim spinovima svi ... i ovi što su se uspeli i vi što bi da ih smaknete

Ako ne možete biti bolji, nemojte biti ni gori. Ende
 
Штета. За наук, када се излази из аута, мора се три пута погледати на све стране да ли неко возило наилази.

Видео сам сличан снимак из Америке, човек стао на ауто-путу да помогне другом завејаном возачу у снежној мећави, када камион наиђе и једноставно га почисти, није имао времена да закочи по клизавом коловозу. Човек мора увек да буде ситуационо свестан.
 
Штета. За наук, када се излази из аута, мора се три пута погледати на све стране да ли неко возило наилази.

Видео сам сличан снимак из Америке, човек стао на ауто-путу да помогне другом завејаном возачу у снежној мећави, када камион наиђе и једноставно га почисти, није имао времена да закочи по клизавом коловозу. Човек мора увек да буде ситуационо свестан.

Potpuno si u pravu...

Mada i vozači GSP znaju u tom periodu da daju gas, vozeći napamet, a razlog je što im "štopuju vreme" - malo dublja priča o mobingu, zahtevima , lošoj organizaciji, lošoj upravi koja se na kraju završi ovako- dve nepažnje i životi obeleženi i upropašteni.
 
Bolest ne bira, neki ljudi kada se dovoljno udalje od naroda izgube empatiju.
Ovaj dunster ne zali ni sebe ili previse zali sebe jer je nesposoban da zivi, pa mu je svejedno sta se oko njega desava.

Inace, ne moye se reci ya ovaj udes da je karma, meni sve to lici u najmanju ruku na neodgovornost, ako ne i nameru.
Taj deo ispod KBC Dragisa Misovic je nekoliko dana u potpunom mraku, sinoc je i voda curila od kružnog toka nanize,
veci deo grada je u raskopanim rupama, kao da nije dovoljno sto ih je sneg napravio nego i gradska služba za održavanje ih je jos raskopala i ostavila vec deset dana. Bukvalno na svakom cosku grada ceka te iznenadjenje, a jos je gore sto losi vozaci sednu u dobra kola i pomisle kako je sve do auta, pa se kurce. Tako da ni ovaj durdubak nije cudo nerazuma nego produkt idiotizma koji nam serviraju mudroseri sa neta.
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta ona priča, par puta sam na youtube pokušala gledati, pa odustala , o tom Pinku imam najgore mišljenje, ali moj moralni kondeks mi ne dozvoljava da se za izgovorenu reč veselim nečijoj nesreći

I imam svo pravo da se gadim ljudi koji to rade . I da im to kažem .

Da to neko od mojih poznanika izgovori, verovatno bih ga ubuduće zaobilazila u širokom krugu.

Pogledajte prilog 531173
 
nije mi jasno to proklizavanje na beogradskim ulicama.
pukla je cev i bilo je klizavo kažu u saopštenju.
JP GSP je direktno odgovorno za ovaj slučaj kidanja ruke.

ko vozi te autobuse i trole dobro je što svakog dana nema desetine mrtvih na ulicama.

Više su to odgovorni oni koji upravljaju.
Ovde se najniži u hijerarhiji najviše kinji i preko njega svoje nesposobnosti svi iživljavaju.

Pa tako oni zacrtaju svoje planove i onda onaj ko ih izvršava mora da ih ispuni da bi se onoim iznad pokazao kao uspešan gonič robova.

Sistem je to, a ne pojedinac..
 

Back
Top