Dokaz da su muškarci pametniji

Vagina mozda zadaje mnogo problema zeni, ali je i najbolje manipulativno sredstvo. Zena koja postane svesna mogućnosti svoje vadzajne postaje supermen i moze bandoglavim muskarcima da radi sta hoce, pogotovo ako jos i dkbro izgleda, mada ni to nije nužno. Zena ima i niz drugih komparativnih prednosti, ali i da ima samo onu stvar to bi joj bilo sasvim dovoljno. Samo treba da postane svesna njenih sirokih mogućnosti delovanja.

Nmg da budem sa "pichkopaćenicima"
(Kao ovaj Kiza, na primer. To je penis koji hoda a ne čovek, u glavi nema ništa, i ta tvoja "manipulacija" u čemu bi bila? Da mi plaća troškove u zamenu da lezim ispod njega? Veruj, tokom života otvoreno su mi nudili svašta u zamenu za seks, ali ti ne možeš kao muško da shvatiš da većina žena prosto ne može tek tako da "raširi noge".
Blago onima koje mogu.
 
Nmg da budem sa "pichkopaćenicima"
(Kao ovaj Kiza, na primer. To je penis koji hoda a ne čovek, u glavi nema ništa, i ta tvoja "manipulacija" u čemu bi bila? Da mi plaća troškove u zamenu da lezim ispod njega? Veruj, tokom života otvoreno su mi nudili svašta u zamenu za seks, ali ti ne možeš kao muško da shvatiš da većina žena prosto ne može tek tako da "raširi noge".
Blago onima koje mogu.

Ni ne mislim da treba svakom da siris noge, nego ga navlacis, on degenerik takav kakav je ce sve uraditi da bi do nje dosao i onda kada uradi sve cime ga uslovis,samo ga ispalis ko zadnje pseto.
 
Ni ne mislim da treba svakom da siris noge, nego ga navlacis, on degenerik takav kakav je ce sve uraditi da bi do nje dosao i onda kada uradi sve cime ga uslovis,samo ga ispalis ko zadnje pseto.

Pobogu...ti to ozbiljno?
Nisam, kao prvo, takav šljam od ljudskog bića.

(Već rekoh da sam ja za obostranu ljubav...a ako nekoga voliš i on voli tebe, vodite ljubav i fizički, zar ne? A @KizO ima stav da "sam glupa ako nisam nevina" itd, isl.
 

Back
Top