Dokaz da su muškarci pametniji

Ja znam brojčano više pametnih muškaraca (istorijske prilike, verovatno), ali pametne žene koje znam su pametnije od pametnih muškaraca koje znam.

Tj, više je pametnih muškaraca, ali žene su više pametne.

Ženska pamet, kada je ima, je nešto posebno. Naročito među decom. Većina mojih najpametnijih, najpreciznijih, najkreativnijih, najzrelijih učenika su devojčice.
 
14. februar i 8. mart su izmislili muškarci.

Nisam ja neka Pepeljuga koja je 2 dana godišnje princeza!
Ja sam pravoj osobi princeza svaki dan!

F.u.c.k Valentine's!

Kalimero.gif


- - - - - - - - - -

Ja znam brojčano više pametnih muškaraca (istorijske prilike, verovatno), ali pametne žene koje znam su pametnije od pametnih muškaraca koje znam.

Tj, više je pametnih muškaraca, ali žene su više pametne.

Ženska pamet, kada je ima, je nešto posebno. Naročito među decom. Većina mojih najpametnijih, najpreciznijih, najkreativnijih, najzrelijih učenika su devojčice.

OSMEH - MA NEMOJ ....jpg
 
Ja znam brojčano više pametnih muškaraca (istorijske prilike, verovatno), ali pametne žene koje znam su pametnije od pametnih muškaraca koje znam.

Tj, više je pametnih muškaraca, ali žene su više pametne.

Ženska pamet, kada je ima, je nešto posebno. Naročito među decom. Većina mojih najpametnijih, najpreciznijih, najkreativnijih, najzrelijih učenika su devojčice.

I ja sam, zapravo, primetila to isto!
Generalno, muškarci su pametniji (upućeniji; informisaniji; snalazljiviji; itd. pored toga što su klasično inteligentniji)
Ali ono malo žena je pametnije i od pametnog, slažem se.
To ti je slično kao sa lepotom: žene su generalno lepše (šminka, garderoba, ali nema veze, ajde neka bude da jesu), ali kad se nađe lep dečko/muškarac, taj je lepši i od najlepših žena!
Tebi veliki pozdrav, uvek mi drago kad nađem nekoga ko razmišlja kao ja ili me barem razume :)
(Zato što si pametna, pa eto primera :) )
 
Ja znam brojčano više pametnih muškaraca (istorijske prilike, verovatno), ali pametne žene koje znam su pametnije od pametnih muškaraca koje znam.

Tj, više je pametnih muškaraca, ali žene su više pametne.

Ženska pamet, kada je ima, je nešto posebno. Naročito među decom. Većina mojih najpametnijih, najpreciznijih, najkreativnijih, najzrelijih učenika su devojčice.

šta je onda obrnuto kod muškaraca :think: osećajnost? :zaljubljena:
 
Ja znam brojčano više pametnih muškaraca (istorijske prilike, verovatno), ali pametne žene koje znam su pametnije od pametnih muškaraca koje znam.

Tj, više je pametnih muškaraca, ali žene su više pametne.

Ženska pamet, kada je ima, je nešto posebno. Naročito među decom. Većina mojih najpametnijih, najpreciznijih, najkreativnijih, najzrelijih učenika su devojčice.

ne, baš je suprotno, najpametniji ali i najgluplji ljudi su muškog pola, ekstremi su mahom muškarci a žene više naginju proseku.

Some studies have concluded that there is larger variability in male scores compared to female scores, which results in more males than females in the top and bottom of the IQ distribution

razlog ovoga je što m imaju xy a ž dupli x. ako jedan x ima mutaciju, drugi x ukoliko je normalan će je neutralisati.
m nemaju tu opciju, te i priroda više eksperimentiše sa njima

žene su po mom iskustvu jače u socijalnoj inteligenciji i komunikativnosti.

takođe, tvoje iskustvo je vezano za školu, istraživanja pokazuju da su devojčice uspešnije od dečaka u tome, čak ih stižu i u matematici gde je trenutno egal a godinama unazad su m tu bili superiorni.
jedan od razloga ovog downfall dečaka a procvata devojčica je feminizacija školskog sistema koja ubija dečake u pojam i guši njihovu prirodu.
 
Naravno da su zene pametnije, jer dok su muskarci kroz istoriju lovili bizone i tukli se medju sobom (dakle razvijali fizicku snagu), zene su odgajale decu i razvijale emocionalne i socijalne veštine, samim tim i intelektualne. Zene su prefinjenije i sofisticiranije, zato su i inteligentije, kao sto je cista i prefinjena vibracija inteligentnija od one grublje koja je dovedena na nivo materije.
 
ne, baš je suprotno, najpametniji ali i najgluplji ljudi su muškog pola, ekstremi su mahom muškarci a žene više naginju proseku.

Some studies have concluded that there is larger variability in male scores compared to female scores, which results in more males than females in the top and bottom of the IQ distribution

razlog ovoga je što m imaju xy a ž dupli x. ako jedan x ima mutaciju, drugi x ukoliko je normalan će je neutralisati.
m nemaju tu opciju, te i priroda više eksperimentiše sa njima

žene su po mom iskustvu jače u socijalnoj inteligenciji i komunikativnosti.

takođe, tvoje iskustvo je vezano za školu, istraživanja pokazuju da su devojčice uspešnije od dečaka u tome, čak ih stižu i u matematici gde je trenutno egal a godinama unazad su m tu bili superiorni.
jedan od razloga ovog downfall dečaka a procvata devojčica je feminizacija školskog sistema koja ubija dečake u pojam i guši njihovu prirodu.


Hm...pa jeste. Žene su tu negde "u sredini", ako se i nađe neka baš pametna, ona jbte uđe u istoriju :lol: Mileva Marić, na primer. I opet je ostavila iza sebe manje nego Tesla- na primer.

Nego, ova tvoja poslednja rečenica mi nije jasna, sećam se koliko škola ustvari može da sputava i ograničava (kontra- efekat od prvobitne namene škole uopšte) nego kako misliš "feminizacija školskog sistema"? Šta ih sad uče, a da je štetno po dečake?
 
e samo dima neka da ne zvoca svaki dan bi joj bio praznik

@georgejune, reklamiraš se? :lol:
Ja ne zvocam...ja bijem :rotf:
I mnogo sam neozbiljna a nisam ni normalna. Uz to mrzim da perem sudove akamoli da peglam. Paučinu moraš mačetom da razgrćeš i nikad nema ništa "na kašiku" da se pojede (retko).

Jel' ti sad zvocanje izgleda podnošljivo? U poređenju sa mnom, nađi/ostani sa tom što zvoca :lol:
Pobegnes bre iz kuće, izmisli neki posao, tako ja radim kad čujem "zvoc" u najavi :lol:
Što je najjače, nekad stvarno iskopam neki posao da završim, pa još i zaradim ;)
 
[/b]

Nego, ova tvoja poslednja rečenica mi nije jasna, sećam se koliko škola ustvari može da sputava i ograničava (kontra- efekat od prvobitne namene škole uopšte) nego kako misliš "feminizacija školskog sistema"? Šta ih sad uče, a da je štetno po dečake?

direktorke škola su mahom žene, onda imaš pedagoškinje, psihološkinje, nastavni kadar takođe većinski čine žene, evo neka Eurus kaže iz prve ruke.
ali ajde to, problem je što se zakoni po kojima se radi nametnuti su od strane feminističkog lobija. tako je u celom zapadnom svetu, ne samo kod nas.

određeni centri moći iz USA rade na tome da se m ubiju u pojam i samokastriraju od malena pošto je muški pol percipiran kao opasniji za te vladare iz senke. u isto vreme šalju more vojnosposobnih migranata u evropu, biće sve gore i gore. plan vladara je porobiti evropu. radikalni feminizam je samo njihova pudlica.

evo ti reklame za gillet koja dolazi iz iste kuhinje

 
direktorke škola su mahom žene, onda imaš pedagoškinje, psihološkinje, nastavni kadar takođe većinski čine žene, evo neka Eurus kaže iz prve ruke.
ali ajde to, problem je što se zakoni po kojima se radi nametnuti su od strane feminističkog lobija. tako je u celom zapadnom svetu, ne samo kod nas.

određeni centri moći iz USA rade na tome da se m ubiju u pojam i samokastriraju od malena pošto je muški pol percipiran kao opasniji za te vladare iz senke. u isto vreme šalju more vojnosposobnih migranata u evropu, biće sve gore i gore. plan vladara je porobiti evropu. radikalni feminizam je samo njihova pudlica.

evo ti reklame za gillet koja dolazi iz iste kuhinje


Pa I u "moje vreme" većina nastavnica, manje nastavnika.
Pa uciteljiCE. Pa profesorKE.
Jbte, u pravu si!
I ono malo muških nastavnika smo voleli kao deca, a nešto se ne sećam neke ljubavi prema ženskom delu (obrazovane zatucane glupače, iskompleksirane zbog peglanja i varjače kod kuće, pa se iživljavaju kad dođu u školu )
Kad si u pravu, u pravu si...
 
Od kad se batina u raj vratila ova deca se prozlila
Sad školskim "snagatorima" ne možeš ništa, i oni to znaju...jer psiholog i služi tome da pomogne žrtvama nasilja, pa tako dobra deca počinju u 6.om razredu da piju bromazepame da bi mogli i dalje da trpe to što trpe!
Rekoh ja, sve naopako!
 

Back
Top