MuDvAyNe

.MEAN MACHINE.

Zainteresovan član
Poruka
237
Da li je iko od vas cuo za ovaj bend?A ovi shtaro nu metalci koji znaju samo za koRn i slipknot mogli bi malo da se raspitaju za ovaj bend.Po meni najbolji (i jedini vredan pomena) album MuDvAyNe-a je L.D.50
...ti textovi...ta energija i bolest (ko zna nek se seti hit singla Dig)...Imam hrpu njihovih live mp3-jeva i video snimaka na kompu tako da ako je neko zainteresovan neka mi se javi :twisted:
a za one koji ne znaju: Ovaj cika koji stoji na slicici u mom profilu je bassista MuDvAyNe-a :twisted: :bolest: :twisted:
 
pa evo, dovoljno mi je samo da vidim tok ciku sa slike iz tvog profila pa da se odlucim da ne slusam taj bend ..... :wink:
imidz ljudi koji sviraju mnogo govori o njima i njihovoj muzici, a u ovom slucaju - nista pozitivno :roll:
 
pa pazi...nemoj da pricas o necemu sto nisi cuo...
Stvar je u tome sto svako od nas ima svoje 'trenutke' a ja svoje prozivljavam slusajuci L.D.50...ma sta ti ja pricam kupi cd pa vidi :D
Textovi su toliko uvrnuti i toliko bolesno narkomanski da to ni Dunav ne moze da opere :twisted: mada uglavnom se sve svodi na jedno a to je njihova zivotna filozofija:'Ja sam ovakav kakav jesam i nista me ne moze promeniti'
...mislite o tome :?:
 
mada meni se mnogo svidjaju ovakvi njihovi textovi inspirisani narkomanijom,dakle u sledecem textu se govori o drogi...I can feel them pushing, I can feel them pulling
I can feel them holding, I can feel them moving,
I can feel them prying, I can feel them prodding,
I can feel them breathing, I can feel them digging
I can feel them stabbing, I can feel them scoping,
I can feel them living, I can feel it,
Consume, take in, plunging, plumbing,
Instruments prying, aliens inside me,
Tooling the machine,
Intoxicating,
Feel it unfolding, riddles in me

It's all about escaping, we just beg for any way to get away
Who do you bow down to, does your god come in a capsule or on a
plate
They're trying to sedate you, swallow self and bring on the alien
You tried to kill me, I'm already dead to this world
I'm already dead to this world




:twisted:
 
..... cuo sam i bolje textove :roll: ... a da nisam morao da gledam tipa koji kao da je ispao iz "Gospodara Pakla" ...
mislim da se specificnost i posebnost svakog od nas moze pokazati na mnogo finiji, kulturniji i artikulisaniji nacin.
najvise na svetu mrzim PRETERIVANJE, koje tako lako skrene u BANALNOST, sto nam je i dokazao covek sa slike u Mean-machine-ovom profilu.
i sad kao da slusam njega?
ma daj ...
 
Pa kako ti mozes da pljujes HIM kada nisi u tim "3pu". Ja nevolim Madvejn (ili kako vec...) ali znam ljude koji ih vole i postujem to. Jer jednostavno ukusi su različiti. Stoga da te nisam cuo ni jednu reč vezanu za HIM od sad pa nadalje!
 
Ako je tako onda je Madvejn osmisljen za nezrele pubertetlije koji se pale na krv i smrt i misle "ja sam opasan ako slusam grupu ciji su clanovi ispolivani krvlju!!". Cuti i pokri se usima!!
 
L:
Ako je tako onda je Madvejn osmisljen za nezrele pubertetlije koji se pale na krv i smrt i misle "ja sam opasan ako slusam grupu ciji su clanovi ispolivani krvlju!!". Cuti i pokri se usima!!

... hehehe :lol:
sta je, nastavili ste i ovde da se prepucavate? :lol: ....... dobro, "L", ti si samo uprostio ono sto sam ja hteo da kazem, dakle to je i moj stav ...... :wink:
 
Twins:
Courtney:
Twins:
Courtney:
.MEAN MACHINE.:
HIM nije 3p,to je osmisljeno za devojcice od 13 godina
Ti to nesto na moj racun,a? E,pa samo da vas obavestim,ja 11.11. (znaci za nedelju dana) punim 14 godina,tako da... :twisted:
A,ja za 18 dana,tacnije 22.11.! :D :D
Ne verujem! :D Eeeee...jao,jel znas da si rodjena istog datuma kao i Vile Valo,pevac HIM-a? :D
Znam,procitala sam!Bas zanimljivo,zar ne?

... ma ubilo se od interesantnosti :twisted:
 
Keeper:
Twins:
Courtney:
Twins:
Courtney:
.MEAN MACHINE.:
HIM nije 3p,to je osmisljeno za devojcice od 13 godina
Ti to nesto na moj racun,a? E,pa samo da vas obavestim,ja 11.11. (znaci za nedelju dana) punim 14 godina,tako da... :twisted:
A,ja za 18 dana,tacnije 22.11.! :D :D
Ne verujem! :D Eeeee...jao,jel znas da si rodjena istog datuma kao i Vile Valo,pevac HIM-a? :D
Znam,procitala sam!Bas zanimljivo,zar ne?

... ma ubilo se od interesantnosti :twisted:
Pa dobro... :(
 
Courtney:
Keeper:
Courtney:
Ma,pusti ga,nadrk@n je,Partizn mu je nesto posustao,hihihihi :lol:

ma otkud posustao, dobro je da nije, tek biste onda videli nadrkavanje :lol: :wink: ......
to sam ja samo bio uzbudjen ..... al' i iznerviran zbog glupe fizike :twisted:
Poor Keeper :cry: ...a ja danas dobih 5 i to bez odgovaranja,kaze na kredit :lol: :lol: :lol:

da, bas divno ....... :lol:
i ja bih rado u osnovnu ..... ovde te niko nista ne pita, ne objasnjava, zovem druge a oni kao "eee, izvini ne znam, ne znam" a svi uradili (prepisali) i predali a ja bio posten i rekao da necu da dajem tako nego kad naucim a niko nece da mi do kraja objasni, evo ceo dan se lomatam ovde ..... :cry:
 

Back
Top