Nesto razmisljam

E vidis tu je problem ; sto, nazalost, sve vise i vise ljudi ne razmislja o karijeri nego cim zavrse srednju, 'ajmo na posao pa izdrzi 50 godina rada

Bato dzaba faks ako nema ko da te ubaci na poziciju. Faks je za likove koji to vole, samo na zalost vise je tu glumaca koji idu na to zbog diplome i zayebavanja na roditeljski racun. Ko ne daje godinu za godinu neka se sam uzdrzava. Puno je jebivetara studiralo pa postali jos veci yebaci vremena
 
To stoji ... to se, nazalost, desava sve vise i vise gde imas ljude koji su vec u 30im godinama a zive i dalje sa caletom i kevom ... znaci .. strasno .. ali takvi, kao sto i sam rece, zavrse na ulici bez ikakvog motiva ... a takvi, sigurno, nece imati dobru penziju da bi mogli da prave decu u 70im i 80im godinama svog zivota.
 
To stoji ... to se, nazalost, desava sve vise i vise gde imas ljude koji su vec u 30im godinama a zive i dalje sa caletom i kevom ... znaci .. strasno .. ali takvi, kao sto i sam rece, zavrse na ulici bez ikakvog motiva ... a takvi, sigurno, nece imati dobru penziju da bi mogli da prave decu u 70im i 80im godinama svog zivota.
M gori su ovi sto odu u podstanare pa i cale i keva placaju kiriju. A po mom misljenju najveci su mutavci koji rade za 200 evra i nadaju se da ce kupiti svoj stan. I razmisljaju kao pa ja radim znaci da nisam probisvet itd.

- - - - - - - - - -

Bez zurbe, najbolje da gadjas vreme kad budete mogli da pozajmljujete pelene jedno drugom:))
Onako, fino u krugu porodice


Odmah vi zene sa podyebljivim odgovorima. Vama se vise zuri u taj brak nego nama, samo ne znam sta je pozadina, da li jedva cekate da se redovito torbate ili da vas muz uzdrzava ili da konacno mozete da se udebljate i da jedete sve sto hocete
 
M gori su ovi sto odu u podstanare pa i cale i keva placaju kiriju. A po mom misljenju najveci su mutavci koji rade za 200 evra i nadaju se da ce kupiti svoj stan. I razmisljaju kao pa ja radim znaci da nisam probisvet itd.

- - - - - - - - - -




Odmah vi zene sa podyebljivim odgovorima. Vama se vise zuri u taj brak nego nama, samo ne znam sta je pozadina, da li jedva cekate da se redovito torbate ili da vas muz uzdrzava ili da konacno mozete da se udebljate i da jedete sve sto hocete

Dam praktican savet, a ti tako...:banovati:
 
Ako covek ima 42 godine i dalje odlicno torba, on ne treba da se zeni pre pedesete, jer ako dobije dete u 51 godini on moze do 71 da ima dete od 20 godina. Jesam u pravu?

ako se čovek nije oženio do 42, znači da neće postati poželjniji ni sa plus10 godina..
dok si sa 31 bio manje ćelav, više zategnut, više pametan i borben, sa 41 si malo manje sve to, a sa 51 nisi ni kandidat za to o čemu pišeš.
 
ako se čovek nije oženio do 42, znači da neće postati poželjniji ni sa plus10 godina..
dok si sa 31 bio manje ćelav, više zategnut, više pametan i borben, sa 41 si malo manje sve to, a sa 51 nisi ni kandidat za to o čemu pišeš.
Danas ni jedan muskarac nije pozeljan jer su zene hladne, one traze lika koji ce da pere sudove da zaradjuje i da ih tretira kao cerke. Meni samo nije jasno da su toliki muski popustili za to malo kornjace.
 

Back
Top