Vučić: U četvrtak započinjem kampanju, obići ću Srbiju

I 50 godina isti vas vode kao ovce, a vi im ni imena ne znate, ni sta hoce ni sta nece, nit imaju stranku nit program samo da se odrzavju na vlasti,
a ti kazes nisi debil?

- - - - - - - - - -

Da ovi pijani glumci nisu slucajno opozicija? Tako sedeli na picu i smislili kako se vodi drzava i sta treba menjati?:)

Ma jok, nisi debil nego idiot klasicni.

- - - - - - - - - -



Ovo onako kao dokaz kako po selu idi i vicu debili.

Po selima u Srbiji davno su videli da je Vucic gotov pitanje je bilo samo vreme kad ce leteti, boze zdravlja bice to na prolece.
 
ne znam ko ce mu izaci na izbore osim srs ldp onog ljigavaca iz vojvodine sto je upleten u pljacku, dss koji im ne izlazi sa platnog spiska i jos 30 novosnovanih klonovskih partija... pa ce biti ko u venecueli

vucku bi bilo najlakse da izgubi izbore i kaze e hbg nemam ovlascenje da potpisem ista za kosovo i ladi yayasca...al to bi bilo kad bi ameri bili zecovi koji jedu zelenu salatu :lol:
 
QUOTE=radeta62;36913028]Citas li ti sta ja piskaram ovde....ja nisam za ove danas sto vode drzavu a i za one koji su je u proslosti vodili.[/QUOTE]

A za koje si? Za koje kenjas danima po netu?

Za nepoznate nemoralne kriminalne lopuze koje ti uzimaju zivot. Koji ne daju ni jednoj vlasti da napravi drzavu jer elita minira svaku drzavu svojim neznanjem necinjenjem i nehapsenjem ubica koji im sluze kao pretnja vlastima koje je narod birao.

Ko je ubio dragana maksimovica? Zasto nisu nadjene ubice? Skinhedsi pre 15 godina, danas vladaju....a ti pomazes botovima tih skinhedsa tacnije svapskim ubicama u srbiji.

Neko nepoznat ubija pristojne srbe, a baba stojanku hapse i drze zatvorenu za ubistvo.
 
u tvojoj glavi mozda..i u glavi botova i napredne radnicke klase bez leba

Мислиш у (празним) главама "напредног" прекаријата, јер радничке класе у смислу "плавих мантила" и сјајних ВКВ мајстора по фабрикама више скоро да и нема јбга.

- - - - - - - - - -

Ma gotov je, jos kad grane i ugreje sunce ima u Srbiji da zuji ko u kosnici.

Тако је браво. Хехе једва чека годишњицу Деветог марта :kafa:
 
Мислиш у (празним) главама "напредног" прекаријата, јер радничке класе у смислу "плавих мантила" и сјајних ВКВ мајстора по фабрикама више скоро да и нема јбга.

da bas na to...kad zatvorise onaj imt spalise prvo svu tehnicku dokumentaciju...to pod zutima, a sta su ovi danas unsitavali to znamo
 
DW_mxrAW0AApnl5-696x522.jpg

Genijalan marketing...sta ce ovog puta da smisle :)
 
Po selima u Srbiji davno su videli da je Vucic gotov pitanje je bilo samo vreme kad ce leteti, boze zdravlja bice to na prolece.

Super, a onda da izaberemo nekog obelezenog pa da se nastavi s pljackom i ubijanjem srba.

Sta smeta da se vrsi pritisak na sadasnju vlast da uvede zakonitost u srbiju? Nego ovce traze da se smenjuju svi koji imaju ime radi nekih glumaca pijanih,
kojima ulogu pisu nepoznati scenaristi.
 
da bas na to...kad zatvorise onaj imt spalise prvo svu tehnicku dokumentaciju...to pod zutima, a sta su ovi danas unsitavali to znamo

Жути бар могу да се ваде на - додуше поражавајућу - чињеницу да је пре њиховог доласка на власт 90% народа тражило капитализам и да раде "за приватника". Вучић и његова банда лопова без маске чак нема ни то "извињење".
 
Uostalom, jos ima pameti u Srbiji, pa cim ode Vucic dolazi neko ko ima muda da potamani gamad.

A znate li kako se poznaju ovce, bleje isto iz dana u dan Vuuuuuuuciiiiic Vuuuucicccc Vuuuuucic

- - - - - - - - - -

ebo vas on i vi njega..

- - - - - - - - - -

Жути бар могу да се ваде на - додуше поражавајућу - чињеницу да је пре њиховог доласка на власт 90% народа тражило капитализам и да раде "за приватника". Вучић и његова банда лопова без маске чак нема ни то "извињење".

Aham, zato su glasali za milosevica svih 90% gradjana. To ste samo vi lopuze trazili da legalizujete pljackano u komunizmu.

Zanimljiva ovca, placaju je kikirikijem dok poseduju cele oblasti i on nastvlja da ih brani.
 
Super, a onda da izaberemo nekog obelezenog pa da se nastavi s pljackom i ubijanjem srba.

Sta smeta da se vrsi pritisak na sadasnju vlast da uvede zakonitost u srbiju? Nego ovce traze da se smenjuju svi koji imaju ime radi nekih glumaca pijanih,
kojima ulogu pisu nepoznati scenaristi.

Čekaj prijatelju sad sam te razumeo pa ti si naš, protiv si Vučića i ovih njegovih lopova. Vidi...neće da svane dok sunce ne izadje. Ma će se pojavi neko normalan i pametan to je proces koji malo duže traje kod nas srba.
 
Pobrkao si loncice, ja sam protiv vucica sto nema muda da tamani gamad, a to ste vi.

Da bar znas koji ste to vi.:)

Oni javni tuzioci, advokati, debilne sudije i lekari, arhitekte i masinski "strucnjaci"?

- - - - - - - - - -

Nemoralna elita srbije, za koje ti glumis majmuna za saku kikirikija.

- - - - - - - - - -

Neki bi to nazvali tehnokratija, ali i tehnokratija ima neke principe i zakonitosti,

ova gama ima na umu samo pljacku gde su tehnokrate, kao polupismena elita,

kikiriki nadnicari za jednokratnu upotrebu.

Daju im malo vlasti i malo para koje im uzmu cim im vise ne trebaju.
 
Pobrkao si loncice, ja sam protiv vucica sto nema muda da tamani gamad, a to ste vi.

Da bar znas koji ste to vi.:)

Oni javni tuzioci, advokati, debilne sudije i lekari, arhitekte i masinski "strucnjaci"?

- - - - - - - - - -

Nemoralna elita srbije, za koje ti glumis majmuna za saku kikirikija.

- - - - - - - - - -

Neki bi to nazvali tehnokratija, ali i tehnokratija ima neke principe i zakonitosti,

ova gama ima na umu samo pljacku gde su tehnokrate, kao polupismena elita,

kikiriki nadnicari za jednokratnu upotrebu.

Daju im malo vlasti i malo para koje im uzmu cim im vise ne trebaju.

Al sam se zajebo a ja mislio da si naš.:dash:
 
Čekaj prijatelju sad sam te razumeo pa ti si naš, protiv si Vučića i ovih njegovih lopova. Vidi...neće da svane dok sunce ne izadje. Ma će se pojavi neko normalan i pametan to je proces koji malo duže traje kod nas srba.

Ma kakav on protiv Vučića.To ti je lik koji žali zašto vučić nije zauzeo još više funkcija i institucija ove države,pa da može čak i da izvodi na streljanja one koji ne misle kao on...a svi znamo kako misli čovek sa F dijagnozom.Ovaj Metronomy je očigledno neko ko voli one kolektivističke sisteme sa vođom diktatorom.Stalji,Hitler,Kim Džong Un...
 
Ma kakav on protiv Vučića.To ti je lik koji žali zašto vučić nije zauzeo još više funkcija i institucija ove države,pa da može čak i da izvodi na streljanja one koji ne misle kao on...a svi znamo kako misli čovek sa F dijagnozom.Ovaj Metronomy je očigledno neko ko voli one kolektivističke sisteme sa vođom diktatorom.Stalji,Hitler,Kim Džong Un...

Znam, sve mi je jasno ko je doticni.
 
Vučić: U četvrtak započinjem kampanju, obići ću Srbiju

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u četvrtak započeti kampanju "Budućnost Srbije".
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=02&dd=04&nav_category=11&nav_id=1501935

Пре него што почне БИЛО КАКВУ ИЗБОРНУ КАМПАЊУ И ОН И ОСТАЛИ ОКО ЊЕГА БИЛИ СУ ДУЖНИ ДА РЕШЕ ПРИТУЖБЕ ОКО БИРАЧКИХ СПИСКОВА ---- :rtfm::rtfm::rtfm:
44. Дан Народног скупа подршке испред тужилаштва у Катанићевој


44. Дан Народног скупа подршке заменику тужиоца Мирославу Филиповићу, да процесуира све оне који су покрали изборну вољу грађана.
Покрет Достојни Србије и сви покрети који су приступили овој идеји – Србија – Минут до дванаест, Антикорупцијска лига Балкана, Удружење грађана Спас, Омладинска иницијатива Србије – Они долазе, Удружење избеглих и прогнаних лица са територије бивше СФРЈ, Удружење грађана Никола Тесла Нови Сад, Покрет грађана Морамо, Удружење Југ Србије Ниш, Покрет Имате право да знате истину Чачак и Ужице и два полицијска синдиката, су иницијатори овог окупљања.


ОВО ЈЕ ЈЕДИНО МОГУЋЕ РЕШЕЊЕ ДА СЕ ОСЛОБОДИ ЗЕМЉА И НАРОД ОД ОКУПАЦИЈЕ! СВЕ ОСТАЛО ЈЕ ПРЕВАРА И ОБМАЊИВАЊЕ НАРОДА. ЗА РАЗЛИКУ ОД ДРУГИХ, МИШЉЕЊА СМО ДА ТО ТРЕБА БИТИ РАДНИ ДАН, КАДА РАДЕ СУДОВИ И ОСТАЛЕ ДРЖАВНЕ ИНСТИТУЦИЈЕ. СВЕ ДРУГЕ ШЕТЊЕ, ВИКЕНДОМ, У ВЕЧЕРЊИМ ТЕРМИНИМА, ИМАЈУ ЗА ЗАДАТАК ДА ИСТРОШЕ ЕНЕРГИЈУ НАРОДА. СА ВАМА И УЗ ВАС, ДО СЛОБОДЕ!


Од 24.12.2018.године траје свакодневна подршка заменику јавног тужиоца Мирославу Филиповићу, из Вишег јавног тужилаштва у Београду, коме су предали ургенцију за поступање против неколико стотина особа које су „одговорне за крађу изборне воље грађана“. Наиме, изборни спискови садрже 1.746.0000 фиктивних гласача. Кривична пријава је поднета првог октобра, а сада се свакодневно предају ургенције како би се реаговало по хитном поступку.

https://www.dostojnisrbije.com/…/poziv-za-narodnu-podrsku-2…
https://www.dostojnisrbije.com/novost
https://www.dostojnisrbije.com
https://www.facebook.com/DostojniSrbije/


 

Back
Top