Problem sa SHIFT dugmetom

Poruka
8
Pozdrav,
imam problem na laptopu mi je stalno upaljen shift iako nije pritisnut. Umesto brojeva mi ispisuje znakove, uvek su velika slova, scroll je neaktivan i uvek otvara novi prozor na browseru kada pokusam da ga spustim ili podignem. Pokusao sam sa raznim podesavanjima: reinstalirao drajver tastature, iskljucio windowsov biometric servis, iskljucio sva podesavanja vezana za sticky keys i jedino je tada laptop normalno radio jedno 15-ak minuta i opet se vratio na staro ali su podesavanja ostala ista tako da sad ne znam sta da radim. Guglam i razbijam glavu ceo dan ako neko nesto zna nek pomogne unapred sam mu do neba zahvalan. :dash:
 
Pozdrav,
problem nije mehanickog tipa jer ja mogu normalno da pritiskam shift i kada je shift pritisnut on ga vidi kao da nije i tad radi normalno, a imajuci u vidu da nakon podesavanja sticky key-sa je lepo radio nekih 15ak minuta zakljucujem da je problem softverskog tipa.
Hvala na odgovoru.
 
Pozdrav,
problem nije mehanickog tipa jer ja mogu normalno da pritiskam shift i kada je shift pritisnut on ga vidi kao da nije i tad radi normalno, a imajuci u vidu da nakon podesavanja sticky key-sa je lepo radio nekih 15ak minuta zakljucujem da je problem softverskog tipa.
Hvala na odgovoru.

Pogledaj onda u kontrol panelu,podesavanja za tastaturu.Mozda je nesto destiklirano ili stiklirano,a ne bi trebalo
 

Back
Top