СТИГЛА БЕБА: Партнерка премијерке Ана Брнабић родила сина

Ана Брнабић крши Устав Србије ЗВАНИЧНИМ појављивањем са "девојком"?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
А КОГА интересује Милица. Она није јавна личност, нити владин службеник Она нека ради шта год хоће, али да не трпи мој џеп, ни џеп осталих грађана Србије,..а Бога ми ни ОБРАЗ!!!

ТЕМА је у вези КРШЕЊА УСТАВА председника владе Србије (тренутно је тај председник Ана Брнабић). Она не сме да се ИГРА са српским институцијама, да их СКРНАВИ, и не сме да ПОНИЖАВА и финансијски оштећује грађане Србије.

Pa, TEBE ....INTERESUJE:... MILICA:...... šta tebe brga sa kim će ona da živi, bila to i premijerka Srbadije....


Ne krše one nikakav zakon...... tačno je samo da je brak zajednica života muškarca i žene ALI...ove žene NISU sklopile BRAK i ti MILICI NE MOŽEŠ da zabrniš, kao nij ednoj ŽENI da vantelesnom olodnjom POSTANE MAJKA::..
 
Ali tema je postavljena o krsenju ustava i zakona.
I zato sam probao da objasnim da krsenja zakona nema i nece ga ni biti,osim ako u maticne knjige upisu i pankelu kao oca ili drugu majku.
Cak i moralna odgovornost ne postoji,zato sto se po zakonu zabranjuje diskriminacija...znas vec sve,nazalost.
Ponavljam,sami smo krivi,kako to rece Balasevic,krivi smo mi sto smo ih pustili.....

Немаш аргументе да кршење закона (Устава) нема.

Прочитај Члан 62. Устава Републике Србије (већ сам га у неким порукама цитирала).

Мене интересује у ком својству се ЗВАНИЧНО представља жена која се ЈАВНО појављује уз председника владе Србије и у Србији и у иностранству?
Интересује ме и КОЛИКО то нас све кошта?

Друга је ствар што она са тим ПОНИЖАВА и српске институције, највиши закон (Устав) и све нас православне грађане, који не одобравају истополне заједнице.
 
Немаш аргументе да кршење закона (Устава) нема.

Прочитај Члан 62. Устава Републике Србије (већ сам га у неким порукама цитирала).

Мене интересује у ком својству се ЗВАНИЧНО представља жена која се ЈАВНО појављује уз председника владе Србије и у Србији и у иностранству?
Интересује ме и КОЛИКО то нас све кошта?

Друга је ствар што она са тим ПОНИЖАВА и српске институције, највиши закон (Устав) и све нас православне грађане, који не одобравају истополне заједнице.

Pričaš napemet i bezveze... za zakone..

Ono što smeta kod Brnbe je nestručnost...

Ovu bar prošeta premijerka tu i tamo, svoju partnerku, za razliku od zakonite (Navodno) žene predsednika koja PO PROTOKOLU treba da se povjavljuje na javnim manifestacijama kao pratnja svog supruga a precednika države......ne vodi je nigde, u diplomatske posete...al zato obilazi porodilje 1. januara uredno....po bolnicama...
 
Немаш аргументе да кршење закона (Устава) нема.

Прочитај Члан 62. Устава Републике Србије (већ сам га у неким порукама цитирала).

Мене интересује у ком својству се ЗВАНИЧНО представља жена која се ЈАВНО појављује уз председника владе Србије и у Србији и у иностранству?
Интересује ме и КОЛИКО то нас све кошта?

Друга је ствар што она са тим ПОНИЖАВА и српске институције, највиши закон (Устав) и све нас православне грађане, који не одобравају истополне заједнице.

Predstavljaju je kao partnerku.Ni zenu ni muza.Kosta mnogo manje od putovanja malog AV na utakmicu sa vodjama navijaca,od gluposti Dacica i kola koje igra Palma u Egiptu...
Institucije i zakon ne ponizava,u zakonu nema moralnog nacela.Ili ga krsis ili ne.
I dalje to za pravoslavne gradjane mi pomalo para usi,nemoj da se ljutis,ali najglasniji u tome su obicno vernici zato sto je to moderno.MAlo je pravih vernika na zalost.Ne mislim na tebe,govorim u nacelu.
I meni sve to sa njom/njim para usi i oci,stvara gorak ukus ali nema tu krsenja nikakvog zakona....
 
Pricao sam o ovome. Neki nisu zeleli da veruju. To je vec utabana ruta boraca za prava pedera.

Prvo parade ponosa, pa spinovanje o pravima, pa onda ozakonjeno vencanje pederskih brakova, pa onda pravo na usvajanje dece, pa onda zakon o surogat majkama (gde deca postaju klasicna roba kao vreca krompira npr), pa onda brisanje polova i uvodenje treceg, neodredenog pola itd…nece vise postojati mama i tata vec roditelj 1 I roditelj 2. Mama I tata ce biti uvredljiv pojam. Smatrace se kao diskriminacijski termin.
 
Pricao sam o ovome. Neki nisu zeleli da veruju. To je vec utabana ruta boraca za prava pedera.

Prvo parade ponosa, pa spinovanje o pravima, pa onda ozakonjeno vencanje pederskih brakova, pa onda pravo na usvajanje dece, pa onda zakon o surogat majkama (gde deca postaju klasicna roba kao vreca krompira npr), pa onda brisanje polova i uvodenje treceg, neodredenog pola itd…nece vise postojati mama i tata vec roditelj 1 I roditelj 2. Mama I tata ce biti uvredljiv pojam. Smatrace se kao diskriminacijski termin.

Na zalost sve ide u tom pravcu...
 
А КОГА интересује Милица. Она није јавна личност, нити владин службеник Она нека ради шта год хоће, али да не трпи мој џеп, ни џеп осталих грађана Србије,..а Бога ми ни ОБРАЗ!!!

ТЕМА је у вези КРШЕЊА УСТАВА председника владе Србије (тренутно је тај председник Ана Брнабић). Она не сме да се ИГРА са српским институцијама, да их СКРНАВИ, и не сме да ПОНИЖАВА и финансијски оштећује грађане Србије.


Који је твој проблем, јбт???
 

Back
Top