Novi snimak*STRAVIČNOG vršnjačkog nasilja* u Subotici

Gusan

Aktivan član
Poruka
1.833
STRAVA I UŽAS!
DEČAK DRUGA ŠUTNUO U LICE, OSTALI NEMO GLEDALI! Novi snimak STRAVIČNOG vršnjačkog nasilja u Subotici (VIDEO)
Zbog ovog vršnjačkog nasilja policija je pokrenula i istragu

Objavljeno: 01.02.2019. 13:52h
Tinejdžer koji nogom zadaje udarac vršnjaku u glavu, dok ostali sve to nemo posmatraju i razgovaraju, snimljen je u centru Subotice, a snimak je ubrzo podeljen na društvenim mrežama.

Incident se odigrao u parku kod Katedrale Svete Terezije Avilske, a zbog ovog vršnjačkog nasilja, pretpostavlja se, među maloletnicima, policija je pokrenula i istragu.

Na snimku se jasno da vidi da žrtva mirno sedi na klupi i da ga je nekoliko tinejdžera opkolilo.Jedan, kome se jasno vidi lik, šutira snažno dečaka u lice.


Dečak koji je dobio udarac i dalje mirno sedi, samo je posle udarca spustio glavu, dok mu se drugi obraća na mađarskom jeziku i šeta. Ostali u društvu, najmanje njih šestoro, sve mirno posmatraju, a jedan od njih snima nasilje.

Momak koji je brutalno šutnuo vršnjaka govori na mađarskom jeziku:

- Ajde, pričaj, šta se desilo, što ne govoriš! Poslaću te u bolnicu iz koje nećeš izaći! Ajde, otvori se sada, reci šta je bilo - viče nasilnik sa snimka.

Snimak traje minut i 24 sekundi, a među okupljenom decom oko napadnutog dečaka ima i devojčica. Prema nezvaničnim informacijama napadu je prethodila rasprava zbog devojke.

U policiji su rekli da su odmah reagovali i da je u toku identifikacija svih učesnika incidenta. Nadležni preduzimaju neophodne radnje i kažu da će reagovati u skladu sa ovlašćenjima, pišu mediji.

espreso.rs

----------------------------------------------------------------------------------------------

Izgleda uzasno ali na drustvenim mrezama,kruze price da je taj sa klupe pre toga tukao devojku,njihovu drugaricu.Takodje oni koji znaju madjarski isto kazu,da *nasilnici* pricaju nesto kao*zasto si udarao devojku,zasto?*
Mrzim takve ljude prave sr.nja pa kad im uzvratis glume zrtve.Tako i onaj retard Aleksa Jankovic maltretirao devojke pa kad su mu uzvratili zvao mamicu u pomoc.Koja danas ne izlazi iz medija kao i onaj naftas Igor Juric koji je verovatno izgubio cerku zbog svog *postenog* zivota.

- - - - - - - - - -

 
Gusane nije lijepo pričati o nekom slučaju za koje nemaš tačne informacije.



Pušti što u novinama piše.



No,ne viđoh razlog zašto pljuvati majku koja je izgubila sina(nema veze što je počinio Aleksa.




Ubistvo nije riješenje ni zašta.

Sto se tice Alekse ima na prva.rs snimak presuda.Ne prica se ali na odredjenom delu presude pise kako je Aleksa na nekoj priredbi izmakao stolicu trudnoj romkinji rodjaki tih *nasilnika koji su ga maltretirali*.Treba samo pauzirati snimak.Ako budem imao vremena postavicu taj snimak.
I svi koji ih poznaju znaju da je skocio sa zgrade kad se posvadjao sa majkom jer je taj dan ikrao cokoladu i kokakolu iz prodavnice.Jednostavno njemu je bilo mesto u specijalnoj skoli.
 
Sto se tice Alekse ima na prva.rs snimak presuda.Ne prica se ali na odredjenom delu presude pise kako je Aleksa na nekoj priredbi izmakao stolicu trudnoj romkinji rodjaki tih *nasilnika koji su ga maltretirali*.Treba samo pauzirati snimak.Ako budem imao vremena postavicu taj snimak.
I svi koji ih poznaju znaju da je skocio sa zgrade kad se posvadjao sa majkom jer je taj dan ikrao cokoladu i kokakolu iz prodavnice.Jednostavno njemu je bilo mesto u specijalnoj skoli.






Dobro a je li ima neđe dokaz za to.
 
Sto se tice Alekse ima na prva.rs snimak presuda.Ne prica se ali na odredjenom delu presude pise kako je Aleksa na nekoj priredbi izmakao stolicu trudnoj romkinji rodjaki tih *nasilnika koji su ga maltretirali*.Treba samo pauzirati snimak.Ako budem imao vremena postavicu taj snimak.
I svi koji ih poznaju znaju da je skocio sa zgrade kad se posvadjao sa majkom jer je taj dan ikrao cokoladu i kokakolu iz prodavnice.Jednostavno njemu je bilo mesto u specijalnoj skoli.

Takva mišljenja su popularna kod ljudi kojima je lakše da se teše da nepravde u suštini ne postoje i da je svaka žrtva maltretiranja verovatno to i zaslužila.
 
Takva mišljenja su popularna kod ljudi kojima je lakše da se teše da nepravde u suštini ne postoje i da je svaka žrtva maltretiranja verovatno to i zaslužila.

Neke su zrtve stvarno nevine.I to je tragedija.Ali zaliti Aleksu,Tijanu Juric,Davida Dragicevica.Glupost.David narkomancina koja bi crkla od droge ili jos gore ubila nekoga da skupi pare za dozu.
Tijana sva nakindjurena skupom garderobom kao i njena sestra Saska,koje letuju na skupim destinacijama,voze skupa auta i sve to od tatinih *posteno zaradjenih* para.Nikad im nije palo napamet da neko zali za tim parama.A to da je nju neki *pedofil* presreo oteo,silovao,ubio...ta prica ne prolazi ni kod male dece.Ni za zonu sumraka ta prica nebi prosla.
 
Lepo se vrati u skolu sa smajserom i nikom nista oslobodio je svet govana

Tako je.Ali to samo ako je nevin.Sto Aleksa nije bio.Kao u USA.Zato u USA svako 2 puta dobro razmisli dali ce nekoga da dira jer se tamo oruzje kupuje na trafici bukvalno.Sto bi trebalo uvesti i ovde.Kriminalac ce uvek imati oruzje ma kakav zakon bio a posten covek ne.I porezi ogromni.Zasto?Noz ubija,sekira ubija,motka ubija.A legalno je posedovati ih a zivot nebi funkcionisao bez njih.Zasto onda pistolj obican da ne bude legalan.I zakon o zastiti svog zivota i imovine.Mnogo bi manje zrtava bilo.
 
Ovi sto su dirali tog momka su sjebali sami sebe sa tim snimkom nisu trebali da snimaju(sto znaci da im nije bio cilj da zastite tu devojke vec da se i pohvale kako su tukli nekog, nmg da verujem da ovaj sto ga udario nije mogao sam doci i resiti to sa njim nego je poveo i prijatelje). Mislim da ovi momci treba da odgovaraju za ovo, sto se tice te devojke njen je problem sto nije prijavila profesorima(nastavnicima).
 
Nije pedofil jer je Tijana imala preko 14 godina.Nije silovatelj jer nema dokaza da ju je silovao.Ja u zvanicnu verziju njenog ubistva neverujem.Mislim da je oteta i ubijena zbog tatinih kockarskih dugova.

Mislis da je uredu sto je dete pedofil silovao i ubio jer je otac navodno imao kockarske dugove?

Suplja ti je teorija, recimo da je imao kockarske dugove,
najgora varijanta
navukli bi malu na drogu i bacili je u prostituciju dok ne otplati.
zbog toga se ne ubija....
 
Neke su zrtve stvarno nevine.I to je tragedija.Ali zaliti Aleksu,Tijanu Juric,Davida Dragicevica.Glupost.David narkomancina koja bi crkla od droge ili jos gore ubila nekoga da skupi pare za dozu.
Tijana sva nakindjurena skupom garderobom kao i njena sestra Saska,koje letuju na skupim destinacijama,voze skupa auta i sve to od tatinih *posteno zaradjenih* para.Nikad im nije palo napamet da neko zali za tim parama.A to da je nju neki *pedofil* presreo oteo,silovao,ubio...ta prica ne prolazi ni kod male dece.Ni za zonu sumraka ta prica nebi prosla.

Kakav si ti retard majmunski.
 
To je taj komunjarski mentalitet.Ubiti svakoga ko je pametniji,uspešniji i bogatiji od tebi da bi postigao jednakost.Jednakost u bedi,gluposti i bezzubosti

Gadno je kad neko nema zbog nekog koji ima.Budi ti i multimilijarder nece te niko mrzeti ako si posteno stekao.A mozes biti tezak i par desetina hiljada evra,dzabe kad si sve zivo i nezivo izvarao.
 
Dakle tebi je Jurić maznuo neke pare,pa si platio nekoga da ubije i siluje njegovu pokojnu kćerku?
Mislim da imamo novi slučaj ovde...

Ma da,nesto sam uzeo kredita,a nesto na cekove,i tako ubicu isplatio.Jos ga zamolio ako moze xxx cek da mi pusti xx.xx.xxxx. godine.

Mislim,stvarno.

Ja licno nisam Igora poznavao,ali takve kao on itekako.Doduse pozajmljivao sam im 100,200,500,1000 dinara,ali boli kad ne vraca a baskari se.A u firmi kad neko kao on nesto ukrade onda svi radnici na.ebemo.Nekima skine od plate a neki dobiju otkaz.Nece gazda reci krade taj i taj nego kradu me radnici.

- - - - - - - - - -

To je taj komunjarski mentalitet.Ubiti svakoga ko je pametniji,uspešniji i bogatiji od tebi da bi postigao jednakost.Jednakost u bedi,gluposti i bezzubosti

Tako je i stoku oduzimati od seljaka,a sakrivene svinje u raki brutalno isutirati kad ih pronadjem.Od mene su mislili da se sakriju banda izdajnicka.
 

Back
Top