Zamena kamere na tabletu za bolju

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.266
Dakle pojeo sam go%no,i kupio sam jeftiniji tablet za dete,da mi ne seda za komp (shame on me)
Rezolucija kamere je 2.0 Mpix jedna,druga sačuvaj bože 0.3 Mpix (što je najgore,to me najmanje zanimalo kad sam kupovao)
Sad slušam žalbe kako je kamera loša.
Da li može kod majstora u nekoj prodavnici da se zameni kamera za neku bolju,primer 5 Mpix? Ili to zavisi sve do marke,pa samo u odredjen može odredjena kamera?
 
Dakle pojeo sam go%no,i kupio sam jeftiniji tablet za dete,da mi ne seda za komp (shame on me)
Rezolucija kamere je 2.0 Mpix jedna,druga sačuvaj bože 0.3 Mpix (što je najgore,to me najmanje zanimalo kad sam kupovao)
Sad slušam žalbe kako je kamera loša.
Da li može kod majstora u nekoj prodavnici da se zameni kamera za neku bolju,primer 5 Mpix? Ili to zavisi sve do marke,pa samo u odredjen može odredjena kamera?

Pazi ovako...Rezolucija NIE najbitnija karakteristika kamere ali...za danasnje standarde2.0 Mpix je STVARNO premalo...Meni je na telefonu, Lumiji 550 recimo 5,0 Mpix davalo sasvim OK fotke...A to koliko ces sad da das para za neku budz varijanztu bolje kamere...mislim da ne vredi...P.C. Koji je tablet, uopste..?
 
Pazi ovako...Rezolucija NIE najbitnija karakteristika kamere ali...za danasnje standarde2.0 Mpix je STVARNO premalo...Meni je na telefonu, Lumiji 550 recimo 5,0 Mpix davalo sasvim OK fotke...A to koliko ces sad da das para za neku budz varijanztu bolje kamere...mislim da ne vredi...P.C. Koji je tablet, uopste..?

https://www.winwin.rs/laptop-i-tabl...-2gb-8gb-3g-voice-ds-android-6-0-8612532.html

Pa zavisi da li može uopšte,to me zanima..i da li je cena normalna..za tablet sam dao 9.000din..sad ako bude upola od toga,radije ću kupiti digitalni fotoaparat,is micro sd od 128gb,pa nek se slika do mile volje.
 
Dakle pojeo sam go%no,i kupio sam jeftiniji tablet za dete,da mi ne seda za komp (shame on me)
Rezolucija kamere je 2.0 Mpix jedna,druga sačuvaj bože 0.3 Mpix (što je najgore,to me najmanje zanimalo kad sam kupovao)
Sad slušam žalbe kako je kamera loša.
Da li može kod majstora u nekoj prodavnici da se zameni kamera za neku bolju,primer 5 Mpix? Ili to zavisi sve do marke,pa samo u odredjen može odredjena kamera?


Teoretski bi ta ideja trebala biti izvodljiva, ako konektor kamere (koji je inace modularan sto je sjajna stvar) ima identican broj pinova na flat kablu ne vidim problem uopste da se kamera zameni nekom boljom. A mnogi brendovi dele identicne module za plocu. No nisam siguran da li je potrebno upisivanje novog drajvera, to bi mozda bio malo zaguljen deo. Mada ako je dobar serviser, to bi trebao da im bude maciji kasalj :)
Zasto da ne, pitaj, bas i mene interesuje :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top