Planetarijum

znam bar dve osobe kojima bi voleo:zper:
Ali, ali, avaj ali
Agi se ne šali......
Pošto sam ljubomorna što imaš više reputacija od mene, :rotf: njima ću da pošaljem uvredljive PP - e, a za Trolove idu golicaviz:D

Sad me zanima na koga to misliš, mada pretpostavljam. :rumenko:
Baš si ti to lepo smislila da mi smestiš!
Znao sam da si ljubomorna što me više reputiraju nego tebe. :hahaha:
 
Sad me zanima na koga to misliš, mada pretpostavljam. :rumenko:
Baš si ti to lepo smislila da mi smestiš!
Znao sam da si ljubomorna što me više reputiraju nego tebe. :hahaha:
ma mržnja me izjeda i danju i noću, neću se smiriti dok te trajno ne banujuz:lol:
Zelena vatra ljubomore je potpuno izvitoperila moju tananu umjetničku dušicu
E klete reputacije, bestraga vam glava.....:rotf:

- - - - - - - - - -

Znam ja te dve slabe tačke
Mada imaš ukusa, mora se priznati....
 
Gde si revolucionarko, praviš mi pobunu na pdf-u, hoćeš da menjaš davno utvrđena pravila! z:D

Hehehhee, menjam, to mi je u prirodi...:zcool:

- - - - - - - - - -

sad?
th

Sad je:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:
 
Kume, danas je Imbolk, a ne jučez:lol:
Јуче је почео, а данас се завршио, а има и људи који га прослављају по неколико дана.

Него, видим да се потенцира да ти је Хејлен син и да су овде крвне везе веома битне. То ме наводи на размишљање - чији сам ја? Ко ми је тата, а ко мама? z:mrgreen:
 
Ја ћу прво сачекати, ко зна, можда ме неко и призна за наследника, а ако се нико не огласи, бирам сам родитеље, па нек иде живот. Ја нисам тиква без корена.
 
A ovde se roditelji biraju sami
Dakle izvoliz:lol:

Joj istina XD ..dozivjeh to ovdje


slusao sam ovo nekad... snimak zvuka kod venere je ispao zvonak i harmonican...kod merkura huči neki vjetar....kod marsa se čuje neko lupanje,struganje...pluton kao neka uzburkana rijeka ili pljusak ...neptun me asocira na podvodni pritisak..uran isto neko duvanje ali sinhronizovanije od merkurovog,juputer iako ogroman ima neki miran,terapeutski zvuk.. ...sunce neko iritirajuće pištanje...a saturn zastrašujući zvuk...kao da je "pakao" u pitanju...

i da..na zemljici zvuci vazdusnog saobracaja (tehnolosko doba)

@Elle

astronomski? Kako nije...jeste. :) ..pluton je u astronomskim krugovima zbog svih svojih karakteristika vracen u kategoriju planeta..ali onih patuljastih...sto je noviji termin.
Nakon sto su ga zadnjih godina i fizički i svakako podrobnije istrazili (poslali sonde i sve to) opisuju ga kao malu ali u odnosu na citav planetarni sistem itekako "živu" planeticu.


@Olympea

a cool je fotka
 
Poslednja izmena:

Back
Top