Udes na autoputu. Jedna žrtva, Zoran Babić povređen

Rayela

Legenda
Poruka
71.814
Udes na auto-putu, jedna žrtva, Zoran Babić teško povređen

U sudaru tri vozila jedna osoba je poginula, a među petoro povređenih je i direktor Koridora 10 koji je prevezen u Klinički centar u Nišu.

Teška saobraćajna nesreća dogodila se jutros na deonici autoputa Niš - Leskovac, kod naplatne rampe Doljevac, kada su se iz za sada nepoznatog razloga sudarila tri vozila.

Poginula je osoba koja je bila u automobilu sa kojim se sudario njegov auto je poginula, rečeno je Tanjugu u "Koridorima Srbije". RTS saznaje da je stradala ženska osoba.

Tri osobe imaju lakše, a dve teže povrede i nalaze se u Kliničkom centru u Nišu.

Babić je teško povređen, ima otvorene prelome.

Na mestu nesreće je uviđaj u toku.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=01&dd=31&nav_category=16&nav_id=1500221

Kako je moguce da se "kod naplatne rampe" gde se vozi eventualno 30-40 km desi ovako nesto i da jedna zena nastrada.
Kako je moguce da politicari i njihovi vozaci ne postuju saobracajne propise nego voze kao da su Bogovi kojima je
sve dozvoljeno?
 
Уопште не знамо детаље овог саобраћајног удеса а ти већ осудила Бабића само зато што је политичар....... свашта лупеташ... па он је само био путник у једном од аутомобила........

Mala je ovo zemlja sve se brzo sazna.
 
Уопште не знамо детаље овог саобраћајног удеса а ти већ осудила Бабића само зато што је политичар....... свашта лупеташ... па он је само био путник у једном од аутомобила........

koliko sam video sa slike na b92 babicev audi se zakucao sa preko 100 na sat u auto drugi odpozadi valjda astra i u tom autu je poginula zena
 
Бабићев Шофер се вероватно бахатио на рампи јер је имао ЕНП и јурио далеко брже него што је требало. Уместо да успори приликом проласка кроз рампу, он је јурцао као суманут, јер му се може.

- - - - - - - - - -

Nesreća se dogodila na samoj naplatnoj rampi, a kako nezvanično saznajemo, vozilo u kom je bio Babić bilo je poslednje u koloni koja se sudarila.

Крај приче.

- - - - - - - - - -

Хоће ли Вучић да жртвује још једног коња?
 
Уопште не знамо детаље овог саобраћајног удеса а ти већ осудила Бабића само зато што је политичар....... свашта лупеташ... па он је само био путник у једном од аутомобила........

Slusaj bre, da sama nisam bila u situiaciji pre valjda i 15 godina kada nas je Tadic zamalio usmrtio ne bi mi palo na pamet
da uopste i postavljam ovakve teme. Naime u nekom maju ( ne znam vise koja je godina bila) zurim ja u Zajecar da ga biram
( DS), a on (Tadic) zbog izbora u nedelju ( bila je tada subota) zuri u Nish na sahranu Šabana Bajramovića, a voze se isti automobili
i da moj muz nije bio priseban ne bih ja mogla danas da otvaram teme na Krsti.
Setimo se onog Jocica za koga ne znamo i nikada nismo saznali sta je i kako je bilo, ili ti mozda sve znas jer si birao DSS.
 
eremita je moj drug i dobar covek

ovaj mi komentar zvuci realno

Ne bih da prejudiciram ali kao bivši vozač službenog automobila mislim da je za ovo odgovoran i sistem elektronske naplate putarine. Sva vladina službena vozila imaju ENP kao i većina službenih vozila firmi i organizacija i naviknuti su da brzo prolaze kroz naplatnu rampu. Usled lošeg održavanja, nemara i hladnijih vremenskih uslova ti sistemi često otkažu i rampa se ne podigne bez obzira što senzor očita enp. Dodajmo na to i bahatost i maglu, možda i poledicu i eto udesa sa fatalnim posledicama. Neka počiva u miru nastradala u ovoj nesreći.
(Janko, 31. januar 2019 11:02)

enp zakazao rampa nije htela da se digne oni stali ovi ostali navikli da projure skucali se odpozadi u to prvo vozilo
 
eremita je moj drug i dobar covek

ovaj mi komentar zvuci realno

Ne bih da prejudiciram ali kao bivši vozač službenog automobila mislim da je za ovo odgovoran i sistem elektronske naplate putarine. Sva vladina službena vozila imaju ENP kao i većina službenih vozila firmi i organizacija i naviknuti su da brzo prolaze kroz naplatnu rampu. Usled lošeg održavanja, nemara i hladnijih vremenskih uslova ti sistemi često otkažu i rampa se ne podigne bez obzira što senzor očita enp. Dodajmo na to i bahatost i maglu, možda i poledicu i eto udesa sa fatalnim posledicama. Neka počiva u miru nastradala u ovoj nesreći.
(Janko, 31. januar 2019 11:02)

enp zakazao rampa nije htela da se digne oni stali ovi ostali navikli da projure skucali se odpozadi u to prvo vozilo
Pa mozda je tebi i Miti ovo (ne) dizanje svakodnevnica, ali u saobracaju ne sme tako da bude.
 
babicevo vozilo krivo

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...o-prelom-butne-kosti-salju-ga-za-Beograd-FOTO

*Kako "Novosti" nezvanično saznaju udes se dogodio na naplatnoj rampi kada je vozilo u kome se nalazio Babić, usled velike brzine i guste magle koja je smanjila vidljivost čak na 15 metara, promašilo kanal za elektronsku naplatu putarine i udarilo u vozilo koje je na rampi čekalo na naplatu putarine*


kojom je brzinom isao , na naplatnoj rampi , kad su vozila ovoliko ostecena
 
babicevo vozilo krivo

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...o-prelom-butne-kosti-salju-ga-za-Beograd-FOTO

*Kako "Novosti" nezvanično saznaju udes se dogodio na naplatnoj rampi kada je vozilo u kome se nalazio Babić, usled velike brzine i guste magle koja je smanjila vidljivost čak na 15 metara, promašilo kanal za elektronsku naplatu putarine i udarilo u vozilo koje je na rampi čekalo na naplatu putarine*

kojom je brzinom isao , na naplatnoj rampi , kad su vozila ovoliko ostecena

Ако је ово тачно - то је онда еклатантан пример шта се догађа у стварном животу када ЏУКЕЛА ДОБИЈЕ МАЛО ВЛАСТИ......
 

Back
Top