problem sa nokia pc suite-om za 6630

mozda ti je problem do samog telefona, ako mu je softver nesto pobrljavio. postoji mogucnost backupa imenika na mmc karticu preko programa(aplikaicje) "backup contact" ili neki slican naziv,ne secam se. naravno generise imenik u neki fajl koji nista drugo ne prepoznaje osim tog programa, pa ti i nije nesto koristan osim da ga posle restorujes nazad u tel kad promenis softver

pozrav
 
Novcic_u_fontani:
Meni se dešava da se "zaledi ekran" i neće da radi, pa moram da ga isključim, pa ponovo uključim. Usled čega se to javlja ? Prenosila sam neke slike sa kompa... i sad me zeza nešto...


uzmi lepo prepisi ceo imenik na papir dok ti nije pukao ceo softver. to sto se desava je tzv. "corrupted user area", i desava se zbog prepunjenosti telefona aplikacijama, melodijama, slikama...(a naravno redje samo od sebe)!

odnesi u neki servis da ti obrisu user area, ili ako treba promene i ceo softver u telefonu (naravno gubis sve podatke osim na sim i memorijsko kartici)

pozdrav
 
lord_tana:
Zaledi ti se fon, ili komp??? I jedno i drugo moze biti opasno!!!

Zaledi mi se fon, tj. slika na njemu. Postane statičan. Kad pritisnem bilo koje dugme ne reaguje. Pa ga isključujem i ponovo uključim. To je posledica verovatno od onda kada sam prenosila slike i melodije u mobilni.
P.S. Otkud takva slika u profilu, uplasio si me covece kao niko :) Idi bre, prepala sam se živa :)
 
gusha:
uzmi lepo prepisi ceo imenik na papir dok ti nije pukao ceo softver. to sto se desava je tzv. "corrupted user area", i desava se zbog prepunjenosti telefona aplikacijama, melodijama, slikama...(a naravno redje samo od sebe)!

odnesi u neki servis da ti obrisu user area, ili ako treba promene i ceo softver u telefonu (naravno gubis sve podatke osim na sim i memorijsko kartici)

pozdrav

Nisam znala da je to toliko ozbiljno. :confused: Hvala na savetima, poslušaću te. Prenosila sam neke slike i melodije, i to je ta posledica. Doduše, ne pojavljuje mi se stalno, nego povremeno. Ali me nervira, jer se dešava da baš kada mi je nešto "hitno" on se "zaledi" baš u tom trenutku, i dok ga ja iskljucim, pa ponovo uključim - prođe pola života :)
 
Novcic_u_fontani:
Zaledi mi se fon, tj. slika na njemu. Postane statičan. Kad pritisnem bilo koje dugme ne reaguje. Pa ga isključujem i ponovo uključim. To je posledica verovatno od onda kada sam prenosila slike i melodije u mobilni.
P.S. Otkud takva slika u profilu, uplasio si me covece kao niko :) Idi bre, prepala sam se živa :)


Cek ako ti se to pojavilo, tj. pocelo da desava kada si slike sa kompa ubacivala na mob. onda moze biti i do virusa... Mada cisto sumljam

****Proveri komp da li ima virus... Za svaki slucaj
****Onda instaliraj Anti virus na mobu i proveri na njemu
Ako nema onda OK, odnesi u servis :(

Zasto ovakva slika u profilu???
E pa LORD :D
 

Back
Top