GTA Srbija

Dobrodosli svi koji su se uclanili i drago mi je sto je grupa zazivela... Miki 13991 izgleda super obavlja svoj posao a evo ja vas kao Admin bodrim da budete nalik njemu i mozda cete bas vi postati sledeci moderator ;) .
-
A sto se tice onih finih porukica sa prve strane od jos finijih korisnika, pozdravljam i molim da prestanete da smarate sa vasim Avatarima i potpisima da vas ne bi prijavio...
 
To nema ama bas nikakve veze...ova tema,prema pravilniku,spada u reklamiranje i podlozna je ne zajkljucavanju vec brisanju....u principu je odluka prepustena moderatorima .
Medjutim,posto si ti u pitanju za sada prolazi ovako.
 
Miki ti si uvek bio protiv reklamiranja jer je zabranjeno. A si otvario temu koja je u potpunosti reklama.

Father bez ljutnje ali mislim da treba da odlucujes po pravilniku,a ne po tome ko ti je drug,a ko ne
 
Ma idi begaj...
Svi ste vi moji drugari,kompletna stalna postava na ovom podforumu,necu da navodim imena znate koji ste.
Neka je tema,moze da se podvede pod reklamiranje a i ne mora,na meni je i kao sto sam vec rekao nemam nameru da je diram.

@Friend
Da li si zaboravio kada sam tvoju temu o Flamingosima zalepio na vrh Svastare?
Ta tema em nije za lepljivu em nije ni za taj podforum ali opet,sta mislis da je prevagnulo?
Po pravilniku trebao sam da je prebacim na Muziku gde bi je mod momentalno obrisao zato sto je u tom trenutku vec postojala slicna tema.
Naravno to nisam uradio velikim delom zato sto si stari forumas i za ovo vreme si stekao neku reputaciju i postovanje kako kod ostalih forumasa tako i kod modova(konkretno mislim na sebe).
Ista stvar je i sa ovom temom i Mikijem.
Tako stvari funkcionisu na forumu,svidelo se to nekom ili ne.
Poz.
 

Back
Top