Постоји ли домаћи политичар коме заиста верујете?

Адвокат Бранко Павловић, мада не знам колико може да се подведе под политичара.

Прво, смирен је, не "пада у ватру". Друго, адвокат је и зна законе и прописе и пристаје да их се држи (док се не промене, ако треба да се мењају) што га сврстава у присталице правних институција и уопште функционалних институција, што је Србији преко потребно а тренутно нема.
Из досадашњих текстова које је потписивао, види се да је опредељен за Србију као независну, економски јаку и базирану на праву.

Није компромитован у мери у којој су остали кандидати на политичкој сцени. Не прави скандале, одмерава речи, обраћа се културно и аргументовано.
 
Постоји ли такав?


Ја лично верујем само једном који више није активан, Војиславу Коштуници. За СВЕ остале сматрам да су багра којој је место у Забели.


Ви?

Licno ne verujem ni jednom politicaru. Glasom dajem sansu nekim novim likovima ali i oni brzo iznevere. Recimo da sam glasao za Boska, a vise necu jer se pogubio. Glasao sam i za Djindjica, Tadica. Jednom sam i za Dinkica.

Sada je na redu Sergej.

Pratim glasam, nema mi druge. Ne mogu da glasam za nekog ko se nije kandidovao.
 
Постоји ли такав?


Ја лично верујем само једном који више није активан, Војиславу Коштуници. За СВЕ остале сматрам да су багра којој је место у Забели.


Ви?

И ја исто - само Коштуници..........:zcool:
....... можда ће се појавити НЕКИ НОВИ НОРМАЛАН....... али чисто сумњам..........
 
sece_400x400.jpg


- - - - - - - - - -

jbg umro
 
Ah pa ja ne bih bio toliko prost da ti pominjem mamu. Hvala lepo na razgovoru izvinjavam se gospodjo ali zaista ste nekulturni i prosti.


Акција и реакција. Да ли стварно мислиш да ти нећу одговорити дупло безобразније?

Ja nisam bezobrazan. A ti si nervozna. Neuroza. Klimaks... sta li je...
 
Адвокат Бранко Павловић, мада не знам колико може да се подведе под политичара.

Прво, смирен је, не "пада у ватру". Друго, адвокат је и зна законе и прописе и пристаје да их се држи (док се не промене, ако треба да се мењају) што га сврстава у присталице правних институција и уопште функционалних институција, што је Србији преко потребно а тренутно нема.
Из досадашњих текстова које је потписивао, види се да је опредељен за Србију као независну, економски јаку и базирану на праву.

Није компромитован у мери у којој су остали кандидати на политичкој сцени. Не прави скандале, одмерава речи, обраћа се културно и аргументовано.

Хахах... та сиса крије као змија ноге да је био стручњак из Г17 плус и да је једину политичку каријеру коју је имао, имао управо у Г17 плус.
 

Back
Top