Dama

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Setih se pre godinu dve na jednoj slavi, sedim pored jedne devojane...nismo se muvali da ne bude zabune... jer su joj i matorci bili tu... i isprica ti ona meni jedan vic...
I ja se na zalost ne mogu setiti celog vica, ali znam da je bio deo "ko je brisao doope sa mojom carapom?" i ceo vic je bio u tom fazonu...
I meni se smuci i vecera i ta devojka i sve... A devojku sam utripovao kao neku seljanku, divljakusu...

Sad da me neko ne razume pogresno volim ja otvorenu komunikaciju o svemu i ne volim one ustogljene sa kojima ne mozes ni pricati normalno ali ipak neka doza i granica bi trebala da postoji...

Sta je to Dama? Kakvo ponasanje bi ona trebalo da ima?
 
Jugoslovenka:
Uh pretpostavljam da se mi razvedene ne ubrajamo u kategoriju DAMA, pa onda nema svrhe ni komentarisati...!
Otkud ti ta ideja?


Dama je osoba koja je svesna sebe , prijatnog izgleda bar, zna da se ponasha i nosi,fina gestikulacija ...ali nije folirant...najkrace recheno ...mada bih josh poneshto dodao ...ali ok
 
istrazivach:
Otkud ti ta ideja?


Dama je osoba koja je svesna sebe , prijatnog izgleda bar, zna da se ponasha i nosi,fina gestikulacija ...ali nije folirant...najkrace recheno ...mada bih josh poneshto dodao ...ali ok

Pitaj Petra odakle mi ta ideja....................Pročitaj odgovore na temu o razvedenoj devojci i njenom pitanju....
 
sko:
femka se i kad joj udje

...а не...права дама (као и сви) ужива у томе...само се разликује приступ како долази до тога...:)


Само да додам...дама мора бити елегантна, суптилна, женствена, образована...али опет природна, неизвештачена...жена која брине о себи (и још више о другима) на неупадљив начин...жена која плени шармом и харизмом...
Дама не може бити врло млада жена...мора бити релативно искусна жена...жена која је доста прошла (немо' неко да је споменуо километражу :lol: )

У овом тренутку не заслужујем даму (мада и није то баш моја сфера интересовања због објективних ствари), али бих волео да сутра будем уз једну такву...


3 речи...Принцеза Јелисавета Карађорђевић.
 
Da bi bila prava DAMA potrebno je da ima sve to sto ste rekli, ali ako nije sigurna u sebe, onda to ona nemoze biti, i zato vi zene buduce dame budite sigurne u sebe. Moram da dodam jos ovo, morate biti finansijski jake ili BOGATE.
 
Dama je obicna, a neobicna zena.Ne mozes tacno da navedes sve ono po cemu se izdvaja iz grupe od npr. 10-tak zena, a lepo vidis da drugacije zraci. Dame ne upadaju u oci na prvi, vec na treci pogled. Za damu treba imati urodjene sklonosti, ali se mora i vredno uciti, i raditi na sebi. Citavog zivota. Dama, na zalost ima sve manje, dostojanstveno se povlace pred naletom sponzor/udav devojcica koje za zemlju dama nikada nece dobiti pasos, ni vizu.
 
malavelika:
Dama je obicna, a neobicna zena.Ne mozes tacno da navedes sve ono po cemu se izdvaja iz grupe od npr. 10-tak zena, a lepo vidis da drugacije zraci. Dame ne upadaju u oci na prvi, vec na treci pogled. Za damu treba imati urodjene sklonosti, ali se mora i vredno uciti, i raditi na sebi. Citavog zivota. Dama, na zalost ima sve manje, dostojanstveno se povlace pred naletom sponzor/udav devojcica koje za zemlju dama nikada nece dobiti pasos, ni vizu.


Istina.
 
Dama je danas postao cist izlizan dupeuvlakachki izraz koji koriste likovi iz lichnih kontakata, on trazi nju i ona njega, SMS chatovima po kojekakvim Koshavama, SOSovima, Mostovima, Stankomima, njegov trazi njenu itd isl oglasima... "Trazi se rasna DAMA za... blablabla..."!

MRZIM TAJ IZRAZ, ZBOG TOGA!!! :evil:
 
Dama je dostojanstvena, odmerena, ne reaguje afektivno, ima dobar gard i time drzi do sebe, elokventna je, ne koristi ulicarske reci i nije prizemna, vec radi na sebi u svakom pogledu - i fizickom i mentalnom i intelektualnom.
 
Kad_LupimLupim:
Dama je danas postao cist izlizan dupeuvlakachki izraz koji koriste likovi iz lichnih kontakata, on trazi nju i ona njega, SMS chatovima po kojekakvim Koshavama, SOSovima, Mostovima, Stankomima, njegov trazi njenu itd isl oglasima... "Trazi se rasna DAMA za... blablabla..."!

MRZIM TAJ IZRAZ, ZBOG TOGA!!! :evil:


Jaaaaoooo, jeste, kad vidim ono "trazi se napaljena dama da joj ga m..." ....mislim, stvarno......sve ce dame da mu se jave.....btw, zivo me zanima da li se iko prima na tako nenormalne stvari?!?
 
Razbio sam Sezampro i Telekom
a037.gif
Juce pocele da me zajebavaju veze, cas ima cas nema. Al sad ko podmazano.
 
Koliko sam samo pisao na ovu temu....
Dama=apsolutno zensko.

To sto je ovaj termin toliko zloupotrebljavan, ja nisam odgovoran za to, ali sam svestan i znam sta je Dama, kako se prepoznaje sto je jos vaznije.
 
Jugoslovenka:
Uh pretpostavljam da se mi razvedene ne ubrajamo u kategoriju DAMA, pa onda nema svrhe ni komentarisati...!
Jbg i meni je krivo kad neka misli da ja imam neki minus... No prodje me to...
Mislim da dama nema veze sa razvedenom ili ne... vec sa karakterom ponasanja...
 
paradizo:
Da bi bila prava DAMA potrebno je da ima sve to sto ste rekli, ali ako nije sigurna u sebe, onda to ona nemoze biti, i zato vi zene buduce dame budite sigurne u sebe. Moram da dodam jos ovo, morate biti finansijski jake ili BOGATE.
Da li Dama podrazumeva materijalne stvari... Mozda cisto da ima ukusa pri oblacenju... ali i ovde cu reci da Damu odredjuje karakter ali ne i novci... Moz biti najbogatija a najveca seljanka... mislim da nema mnogo veze...
 

Back
Top