izjava ljubavi

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
kada kažete "volim te" na šta tačno mislite?
šta to tačno volite? o čemu razmišljate u tom trenutku? šta za vas predstavljaju te reči? da li su one poput nekog zaveta ili su samo nešto čime izražavate da ste zadovoljni vezom u kojoj se nalazite?
 
kada kažete "volim te" na šta tačno mislite?
šta to tačno volite? o čemu razmišljate u tom trenutku? šta za vas predstavljaju te reči? da li su one poput nekog zaveta ili su samo nešto čime izražavate da ste zadovoljni vezom u kojoj se nalazite?
Nikad nisam shvatao čemu hajp oko te dve reči. Retko ih govorim, ne razmećem se njima, ali mi nemaju neku posebnu težinu. Volim te mi je gotovo uvek vezano za neku situaciju gde me devojka oduševi, ne govorim van konteksta i ničim izazvan.
 
Treba dobro poznavati danasnji ljubavni recnik.Kada devojka kaze mladicu "volim te",to znaci znam da imas dosta love.Kada kaze:"Ne mogu vise bez tebe".
To u stvari znaci,uverila sam se da si veliki lovander,zelim da se udam za tebe! Ni jedan savremen muskarac,ne pada vise na neku romantiku.Danas se igra igra,
izmedju muskaraca i zena,otvorenim kartama,samo u posebnim sifrovanim recima.Muskarci takodje nisu naivni.Ukoliko se uveri,da je devojka stvarno gradjena "ko grom",
da ima dobro izgradjenu seksualnu semu,on je prihvata.Bice sa njom.dok je ne "iscedi" seksualno kao limun.Kao limun je i odbacuje,najdalje za dve godine.
Onda pocinje novi lov,na novu semu,sa jos mladjom devojkom,koja voli totalni seks.Devojke preko tridesete godine,takozvane polovnjace,mogu od seksa da ocekuju
samo masturbiranje,jer one za muskarce pretstavljaju "materijal" za "reciklazu".To je zivotna istina,i ne treba se zavaravati.prave ljubavi,vise nema.!
 
To vrlo zavisi od mnogo cinioca, cak i kod jednog istog coveka, a da ne govorimo o razlicitostima ljudi, godsinjem dobu,
dnevnoj svetlosti, kolicini alkohola u krvi ili mesecevim menama.
Dakle volim te moye da znaci kod zene da je sex bio dobar, da joj nesto treba za sta zna samo tebe, trenutno, (poradice na tome da bude nezavisna, ali kasnije.), duzan si joj pare pa ne zna kako da te dovede blizu ili bar uzme delic na daljinu, prevarila te je pa oseca krivicu (jer si ti najbolji, trenutno)
i klasika, nema sta da obuce ili obuje (za tebe) itd....

- - - - - - - - - -

Treba dobro poznavati danasnji ljubavni recnik.Kada devojka kaze mladicu "volim te",to znaci znam da imas dosta love.Kada kaze:"Ne mogu vise bez tebe".
To u stvari znaci,uverila sam se da si veliki lovander,zelim da se udam za tebe! Ni jedan savremen muskarac,ne pada vise na neku romantiku.Danas se igra igra,
izmedju muskaraca i zena,otvorenim kartama,samo u posebnim sifrovanim recima.Muskarci takodje nisu naivni.Ukoliko se uveri,da je devojka stvarno gradjena "ko grom",
da ima dobro izgradjenu seksualnu semu,on je prihvata.Bice sa njom.dok je ne "iscedi" seksualno kao limun.Kao limun je i odbacuje,najdalje za dve godine.
Onda pocinje novi lov,na novu semu,sa jos mladjom devojkom,koja voli totalni seks.Devojke preko tridesete godine,takozvane polovnjace,mogu od seksa da ocekuju
samo masturbiranje,jer one za muskarce pretstavljaju "materijal" za "reciklazu".To je zivotna istina,i ne treba se zavaravati.prave ljubavi,vise nema.!

A bre Mitre, tj lorde sta znaci volim te? Zoki misli na mozak, ja na gomilu mogucih varijanti, a ti si malo zaluteo....
 
Kakvi se, užas!
krsta.php.gif


Ot: Onaj kome kažem da ga volim vrlo dobro zna šta to znači i da se ne menja ni kad je bez dinara u džepu.
 
Kada kažeš nešto što nema potrebe da izgovoriš ali ipak to činiš da ne bude kako nisi rekao.

- - - - - - - - - -

I moliš se u sebi da te ne upita: 'opiši mi kako me voliš, zašto si to rekao, šta tačno voliš, o čemu razmišljaš, šta to za tebe predstavlja...'
 
kada kažete "volim te" na šta tačno mislite?
šta to tačno volite?
o čemu razmišljate u tom trenutku?
šta za vas predstavljaju te reči? da li su one poput nekog zaveta ili su samo nešto čime izražavate da ste zadovoljni vezom u kojoj se nalazite?

Kad kazem Volim te znaci da ga Volim,...nema tu neke filozofije....Volim ga takav kakav jeste, sve u vezi njega i oko njega.
 
kada kažete "volim te" na šta tačno mislite?
šta to tačno volite? o čemu razmišljate u tom trenutku? šta za vas predstavljaju te reči? da li su one poput nekog zaveta ili su samo nešto čime izražavate da ste zadovoljni vezom u kojoj se nalazite?

Ne vole zene to da im se prica, pokazati da, ali pricati ne...
Ubija se ta neka čar suvišnim rečima...ic kajnda boring...a i kliše je...
 
Kada kažeš nešto što nema potrebe da izgovoriš ali ipak to činiš da ne bude kako nisi rekao.

- - - - - - - - - -

I moliš se u sebi da te ne upita: 'opiši mi kako me voliš, zašto si to rekao, šta tačno voliš, o čemu razmišljaš, šta to za tebe predstavlja...'
Sto da ne, neka pita, da pricamo. A najsmesnije mi je:
-Volis li me?
-Ko i ti mene.
???? Pa ti vidi.
 
kada kažete "volim te" na šta tačno mislite?
šta to tačno volite? o čemu razmišljate u tom trenutku? šta za vas predstavljaju te reči? da li su one poput nekog zaveta ili su samo nešto čime izražavate da ste zadovoljni vezom u kojoj se nalazite?

Pravi muškarac retko kada izgovara takve otrcane fraze, ali zato čini sve da voli svakog trena i da voljena tu istinsku ljubav oseća, da joj blagougodi i uvek prija ...

- - - - - - - - - -

Od devojaka sam, najčešće, odlazio onog trena čim bi me upitala:

"Da li me voliš ?!"

Objašnjavati nešto što ona ne oseća je šuplja priča ...
 
Pravi muškarac retko kada izgovara takve otrcane fraze, ali zato čini sve da voli svakog trena i da voljena tu istinsku ljubav oseća, da joj blagougodi i uvek prija ...

- - - - - - - - - -

Od devojaka sam, najčešće, odlazio onog trena čim bi me upitala:

"Da li me voliš ?!"


Objašnjavati nešto što ona ne oseća je šuplja priča ...
ti u buduce ces morati da se zabavljas samo sa onim devojkama koje su vidovite,koje citaju misli,koje znaju da vide buducnost.

Emotivno skrtost z:cry:
 
Bravo! Sad 3 dana ne moras nista da pises. :)

CVET - IZVOLI.jpg


- - - - - - - - - -

zašto jedno negira drugo?
zašto ste mišljenja da neko ko voli isključivo pokazuje delima/ćuti i radi u rudniku/, a ako ne voli to serre rečima?
za moj pojam kretenski, ako voliš nekoga tako se i ponašaš i kažeš, tj nemaš problem da izgovoriš.

Nije nikakav problem u izgovaranju, ali kretenizam je to stalno ponavljati, a još veći nekoga pitati : DA LI ME VOJIŠ ?
 
Pravi muškarac retko kada izgovara takve otrcane fraze, ali zato čini sve da voli svakog trena i da voljena tu istinsku ljubav oseća, da joj blagougodi i uvek prija ...

- - - - - - - - - -

Od devojaka sam, najčešće, odlazio onog trena čim bi me upitala:

"Da li me voliš ?!"

Objašnjavati nešto što ona ne oseća je šuplja priča ...

Uglavnom se slažem sa tobom
Samo što prestrogo sudis, jer kreces od sebe, žene su večito nešto nesigurne a i vole da se maze, otud to.
I naravno da nije normalno ako prelazi granice.
 

Back
Top