Korpice ;)

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
H

hanibaI77

Gost
znaci nadjem konacno lep brushalter obucem ga dva puta i ona zica iz korpice izadje,napravi rupu u izadje.i sta da radim?bacim!
e sad vec imam problem jer sve sto sam platila manje od 100€(najozbiljnije) je sa zicama napolje,nemam ni sta da nosim!
je l imate neki trik za te glupe zice?
ne mogu da nosim brushalter bez istih jer nosim 95c,ti predlozi otpadaju a nemam para da kupujem perle i zayebancije
 
Pa, ja kad mi izađe žica vratim je unutra i dooobrooo zašijem rupicu kroz koju je pobegla :-? :-(
A i ja hoću da poludim od toga; još neke žice su OK, pa zaobljene na krajevima, ali one druge kad zagrebu:shock: :x
 
Iskreno, nemam pojma. Mislim da za žice tog tipa pomoći nema. To znači da brus nije adekvatan.
U mom okruženju dve žene nose tvoj broj brusa.
One kupuju isključivo Lisca / Triumph.
Kažu da je sve ostalo shit.
 
jao cali ovde imas da biras
1.dobre od 100€ minimum ali jbt ne mogu da si priustim 10 takvih,skupi su do jaja
2.sra nje od 10€ o tome i ne razmisljam
3.sa ispadajucim zicama od 30-60€ eto recimo takve bih lepi su ali zice mi uvek ispadaju
kupila sam pre 2 nedelje prelep komplet i posle prvog pranja vidim da je ispala zica!!! :mad: ne verujem da je neadekvatan broj jer uvek isprobavam,zovem i nesrecnu prodavacicu da vidi,kupovina brusa mi je bas akcija,skacem po kabini da vidim da li ce da ispadnu,saginjem se iz istog razloga,par puta sam kupila neke extra bruseve al mgu samo da stojim u njim cim se savijem op napolje :roll:
 
Hm...:roll: Verujem - jeste preskupo.
Ali, ne moraš ih imati deset, zar ne?
Bolje dva-tri funkcionalna nego deset koji ti prave šljive...
Meni je udobnost tu jedini kriterijum.
I uvek se o svede na slične modele... da ne kažem jedan te isti u različitim bojama. :lol:
Uzgred, mislim da su ovi moji fišbajni plastični, mada nisam sigurna, pošto ne ispadaju.
 
Nisi jedina sa tim problemom.. definitivno
ali iz licnog iskustva, mogu da ti kazem da sivenje pomaze za odredjeno vreme, ali PROKLETA ZICA nadje neko drugo mesto kroz koje ce da se provuce :|
 
SimpleMe:
Nisi jedina sa tim problemom.. definitivno
ali iz licnog iskustva, mogu da ti kazem da sivenje pomaze za odredjeno vreme, ali PROKLETA ZICA nadje neko drugo mesto kroz koje ce da se provuce :|

Jeste,upravo tako................sad ću da se nasmejem:-D.............kakvih mi sve problema imamo.........:-D
 
Ništa, Majo, kažeš da je bila gužva u prevozu, tamo su ostale ;) Jao, mislim da sam nekom dala onaj bedž sa natpisom "Imam sise samo ih danas nisam ponela"! Moram da pogledam.
 
Klasicni problem! Skoro svaki mi se raspadne, neki cak i vrlo brzo po kupovini.

E, ali zato se jedna vrsta NIKAD ne raspada, rasteze, menja boju, tegli isl. Victorias Secret. Imam jedan jarko roze brus, koji redovno nosim, vec vise od dve godine, i izgleda brand new, kao da je juce kupljen. Stvarno je odlican. Isto je i sa gacicama, ni koncic im nije krenuo, a uglavnom mi ves ne traje dugo. Vicky's je izuzetak.

Preporucujem ti ih skroz. Pogledaj www.victoriassecret.com isporucuju svuda, ako stize u Bg stici ce ti i u Francusku sigurno. Cene su im ok, brus je oko 40 dolara, 5 komada gacica je 25, a boje su im najbolje!

I LOVE VICKYS
 
jao to nije skupo :D posebno cega
ali jedini problem je kako probati :confused: vec sam objasnila da ja moram da skocim nekoliko puta pre nego sto ga kupim :lol:
hmm videcu da l moze da se naruci u francusku ako nista vredi bar zbog 5 gacerona za 25 dolars
 
ma super... jako skromno, nema šta.
skupo bre to ćero :lol:

Ja obično te ,,iz kutije'' uzimam u metrou ili depou i balavim na one radnje sa skupim vešom okolo... Uđem nekad, nije da ne - ali kako uđem tako i izaćem
 
imaju size chart, probaj da se po tome premeris. Ali ima svih velicina, moja sestra je vrlo vrlo obdarena, i moze da nadje, bez problema. Isplati se kupiti vise stvari, jer je jedna postarina, a tek trenerkice i spavacice, pidzamice, to je sad bilo na rasprodaji... Ma, zabalavim cim pomislim :)
 
I ja bas htedoh da pitam Larru kako mozes da kupujes brus bez probe. :shock:
I ja obilazim njihov sajt redovno, ali ne usudjujem se da kupim ves bez probe. Znam sta se posle desava. Ostane da stoji u fioci, neupotrebljen. :?
A brusevi su mi svi manje vise, sa po jednom zicom, ili na kraju bez obe, ali to ne lici vise ni na sta. :-(
Usivam i ja, ali ebga, uvek prodje.:roll:
 

Back
Top