"ĐUKANOVIĆ JE ŠEF KRIMINALNE HOBOTNICE": Afera "koverat" potresa Crnu Goru, Knežević


Knezevic spreman da prizna saucesnistvo u kriminalu sa DJukanovicem i da bude svedok saradnik protiv Mila....

- - - - - - - - - -


Dritan je isto Srbin

Vidjao sam u Ulcinju mnogo nasilno albanizovanih Srba sa srpskim imenima a albanskim prezimenima sa severa Albanije rade na velikoj plazi uglavnom u restoranima i kaficima....

Ti ljudi su prvo nasilno katoliceni a kasnije nasilno albanizovani pod vlascu Envera Hodze
 
ПРАВДА ЗА МИЛА

1118726130.jpg


Протест у Подгорици због афере „Коверта“, на транспарентима писало „1.000 евра“

Вечерас је у Подгорици у 18 сати испред зграде Врховног државног тужилаштва (ВДТ) поводом афере „Коверта“
одржан протест на ком се окупило око хиљаду грађана.


Протест је организовала група грађана која тврди да је овим отпочела „грађанску борбу“ против
режима у Црној Гори, те да иза њих не стоји нико.

Организатори су грађанима симболично дијелили коверте, након чега је почела протестна шетња
Улицом слободе, до Булевара Ивана Црнојевића и натраг до зграде Тужилаштва, гдје су саопштили који је њихов циљ.

Учесници су носили папире на којима је писало „Коверта“, „1.000 евра“,
„Обод“ „Рат за мир“, „Дувански комбинат“, „РТЦГ“, „КАП“…


Уз пиштаљке и сирене демонстранти су скандирали „Мило, лопове“, „Улица слободе“, „Устани, народе“, „Хоћемо правду“, z:lol:
након чега су испред зграде Врховног државног тужилаштва оставили 97 коверата на којима је са једне стране писало
„1.000 евра“, а са друге нека од дугогодишњих нерасвијетљених афера које Тужилаштво треба да ријеши.
https://rs.sputniknews.com/regioni/201902021118726277-pg-protest-1000evra/

1118726221.jpg
 
Ovako se i Alek preznojava u zadnje vreme osecaju da im se blizi zatvor...z:lol:

Pogledajte prilog 528820
%D0%92%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%9C.jpg

Samo bolesan um moze da poredi Vucica sa Djukanovicem. Jes da se trudite da mu nadjete i dlaku u jajetu, ono ako ne kod njega, bar kod familije,....al nesto vam ne ide.
 

Knezevic spreman da prizna saucesnistvo u kriminalu sa DJukanovicem i da bude svedok saradnik protiv Mila....

- - - - - - - - - -



Dritan je isto Srbin

Vidjao sam u Ulcinju mnogo nasilno albanizovanih Srba sa srpskim imenima a albanskim prezimenima sa severa Albanije rade na velikoj plazi uglavnom u restoranima i kaficima....

Ti ljudi su prvo nasilno katoliceni a kasnije nasilno albanizovani pod vlascu Envera Hodze

Bice picvajza u Montenegru
 
Нови обрачун ФАМИЛИЈЕ у Црном Монтенегру:

Експлозија у центру Подгорице (видео)

https://rs.sputniknews.com/regioni/201902031118730330-podgorica-eksplozija-/

Експлодирао је аутомобил „тојота“ цетињских регистарских ознака у близини Музичке школе.

Сумња се да је на аутомобилу постављена бомба, која је експлодирала, а возач је испао кроз прозор.

Према наводима локалних медија, повређени је неколико минута лежао на улици и тражио помоћ окупљених.

Неколико људи кренуло је да помогне мушкарцу, али су одустали када су чули пуцање, како сведоче, метака из запаљеног возила.

На лице места су изашли полиција, хитна помоћ и ватрогасци који су угасили пожар.
 
Knežević za Borbu: Po Milovom nalogu sam dao 50.000 eura da se Subotić izvuče iz zatvora

“Tačno je da sam dao novac za Subotića. U tom momentu nalazio sam se u Vili u Užičkoj u Beogradu, zajedno sa Mlutinom Mrkonjićem, Borisom Tadićem i Mikijem Rakićem jer sam po Đukanovićevom zadatku išao tamo da SPS napravi koaliciju sa DS, kako Koštunica ne bi više bio premijer. U tom momentu me pozvao Đukanović, bilo je oko 21 sat, i pitao da li hitno mogu da pošaljem 50.000 eura nekom advokatu u Moskvi za Stanka Subotića. Napomenuo je da je jako hitno. Pozvao sam jednog od službenika banke u Moskvi i naložio mu da ode do banke i odnese pare iz moje lične blagajne, po instrukcijama koje smo dobili, otkriva Knežević za Borbu.

Nema na čemu :lol:
 

Back
Top