Deca iz prvog braka i problemi u drugom braku...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da ne, nisu sve zene sposobne da zive same i da gaje decu,
a najbolje da je ubedite da joj ni ovaj muy ne valja i da nadje treceg
da brine o dvoje njene dece. On tek nece valjati narocito ako se trudi da vaspita
decu koju je ona pokvarila.
Drugo, stavljanje izbora pred dete koje vec samo donosi odluke da joj se niko
ko odvraca maminu paznju od nje ne svidja, je sigurno bolje nego tuci dete.
A to i ne znaci da on tera dete koje je do juce cuvao, vec da dete ima izbor
izmedju svog oca i njega.
Vi, pametne zene, pune empatije, prvo same sa sobom ne znate sta bi uradile,
ali vam to ne smeta da rasturate brakove zena za koje i ne znate sta im treba,
pa je onda sasvim PRIRODNO da je najbolje da ima sto vise slobodnih muskaraca,
kojima se zgade yene koje ne znaju sta hoce i sve cekaju od njega.
Ovo je narocito izrazeno kod zena cija su deca vec dovoljno velika da se one osete slobodnim.

Meni to ne smeta, ali me nervira lazna, prirodna, zenska empatija prema zenama kao jedinim prirodnim neprijateljima. :)

Birajuci izedju muza/zene i deteta svaka osoba treba da na prvom mestu stavi interes deteta,
Ovde i pre rodjenja deteta neke stvari nisu ocigledno funkcionisali jer starije dete nije prihvatalo ocuha. S druge strane, realno mi ne znamo da li zato sto je bioloski otac, njen tata, na to napujdo ili joj ocuh nije jednostavno legao zbog karaktera, navika i sl. S druge strane on je svesno u brak usao s zenom koja vec ima dete i kao odrasla osoba je morao da zna sta sve to nosi sa sobom.
Nego Metronomy odakle ti uopste ideja da ima vise slobodnih muskaraca kada se generalno radja vise zena + dugovecnije su tako da je uvek manjak muskaraca a ne zena,
 
Ne nije mi on bitniji ne znam na osnovu cega ste to zakljucili.Ne maltretira je fizicki,a na te njegove opaske zna mala da odgovori i zbog toga sam ja izmedju dve vatre,samo sam realna ne mogu pricati da mi je dete cvecka kad nije ,bezobrazna je uglavnom prema svima sa moje stane dok je kod oca druga prica sad zbog cega ne znam dal se njega plasi ili sta je vec u pitanju...

Ne mora da se plasi oca, vec je mozda u fazi bunta.
Mozda se nadala da cete se pomiriti.,,,
Mozda majku smatra krivcem (sto be mora da bude tacno ali deca uvek imaju svoje vidjenje) zasto se mama razvela od tate.
A kao treca, nista manja stavka - mozda joj jednostavno odgovara ocevo okruzenje.
Lako moze da se desi i da ocuh jednostavno nije znao na koji nacin da joj u pocetku prdidje i onda je ona napravila neki gard stav.
Inace, mnogo je teze psihicno nego fizicko maltretiranje - to ti mora biti jasno.
 
Pa daaaa zelis,cutala si danima dok nisi procitala post u delimicno tvoju korist.
Sad da zatvorimo,nema problema,ali ti ces platiti racun na kraju balade ne mi.
Izmedju dve vatre si haha,stavila opet na isti nivo dete i muskarca koga nazivas muzem.
Ma dista mi je vas nazovi zena i majke.
Zatvorite temu kaze,ne govorite nista jer mi se ne svidja.
E ne moze draga,nije sve na dugme ovde.
Da me ne banuju a i vaspitana sam takvim bi te epitetima okitila da se onesvestis.
Pazi ,sve se vraca i jednog dana ces se setiti.
Tvoja devojcica ti nece nikada zaboraviti.
Kad se budes stara piskila u gace,zvaces tvoj u cerku jer nikoga nece biti vise pored tebe...nece ti mozda odgovoriti.

Ti sto tvoja devojcica sada prolazi NIKADA neve biti zaboravljeno.
Ti sto sejes,izrasce.
Mnogo lako,zatvorite temu i hvala lepo.
Stidi se.
 
Poslednja izmena:
Bas juce ovde u Italiji,u okolini Napulja tragedia.
Jedno dete 6 godina ubijeno batinama,setra mu,8 godina u teskom stanju,u bolniciali prezivece.Sta bi?
Ona 30 ,muz 24, dvoje dece njenih iz prvog braka,sin mrtav,cerka tesko stanje.Zajednicka devojcica 4 g.nepovredjena.
Uhapseni otac rece da ih je ubijao od batina jer mi je zena toj deci posvecivala paznjuSvoje sete nije ni dirnuo.
Uhapseni su oboje,on kao ubica i ona sto je znala ta maltretiranja i nije prijavila.
Vidi ti majke koja izgubi jedno dete(doktori sokirani kako ga je unakazio,),cerka u bolnici nema facu,trece sete nece imati nikada jer je pod zastitom drzave sada.
Deca nisu vlasnistvo roditelja nego drustva.
Ne mozes ti da radis sta hoces ni sa psom a kamoli detetom.
Izvinite na agresivnosti ali ovo je nevidjen srednji vek.
Kao hvala zatvorite temu...dadada tvoja vrata pakla za tvoje dete su uvek otvorena...i za sina takodje videci kakva si ...

I
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top