Na pustom ostrvu sa partnerkom i razumnim krokodilom koji posle ode.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
Evo recimo posle nekog brlodoloma se budiš na pustom ostrvu, samo ti i još jedna osoba za koju nakon kratkog vremena shvatiš da do detalja sve osobine ima baš kao da si ih ti birao, sve po tvom ukusu i fizički i mentalno, duhovno, kako god poželiš... I odjednom naiđe razumni krokodil i kaže ti " ja sam došao da pojedem tvog partnera/partnerku, ali kako sam ja razuman krokodil i imam posebne moći ostaviću ti jedan deo tela po izboru i učiniću da isti ostane funkcionalan večno i onda ću otići i nikad se neću vratiti". Koji bi deo tela ostavio da imaš da ti se nađe, i zašto baš taj?
 
Evo recimo posle nekog brlodoloma se budiš na pustom ostrvu, samo ti i još jedna osoba za koju nakon kratkog vremena shvatiš da do detalja sve osobine ima baš kao da si ih ti birao, sve po tvom ukusu i fizički i mentalno, duhovno, kako god poželiš... I odjednom naiđe razumni krokodil i kaže ti " ja sam došao da pojedem tvog partnera/partnerku, ali kako sam ja razuman krokodil i imam posebne moći ostaviću ti jedan deo tela po izboru i učiniću da isti ostane funkcionalan večno i onda ću otići i nikad se neću vratiti". Koji bi deo tela ostavio da imaš da ti se nađe, i zašto baš taj?

kada bih imala partnera koji je identičan kao ja+na pustom ostrvu= kroko prožderi manitog čoveka, bez da išta ostane od njega, inače ću napraviti torbu i cipele od tebe
 
Uvek sam želeo da su vezikule isto što i vezivna tkiva, ali nisu, vezikule su: ...kesice relativno male veličine, obavijene dvoslojnom fosfolipidnom membranom. Funkcija vezikula je transport i magaciniranje materije, a omogućena je sposobnošču ćelijskih membrana da pupe i fizionišu... sad ima deo da nastaju pupljenjem bla bla bla...

Što nisi želeo loptu ili bicikl kao sva normalna deca?
 
A ne bre identičan ko ti, nego onakav kakav želiš da bude. Bude pametan, načitan, obrazovan, inteligentan, duhovit, domišljat, šarmantan, nežan, dominantan, ima mišiće razvijene, teške kosti, rastegljiva vezivna tkiva, uredno nijansiranu kožu, kosu, nokte, svilenu dlaku tamno pigmentiranu i kaju da je okej...

aaaaaaaaaa..ja ipak želim da bude mrtav, makar bio i kakvog ga ja hoću..JERY ĆU ONDA NASLEDITY PUSTO OSTRVO I KUĆNOG LJUBIMCA!!!
 
A ne bre identičan ko ti, nego onakav kakav želiš da bude. Bude pametan, načitan, obrazovan, inteligentan, duhovit, domišljat, šarmantan, nežan, dominantan, ima mišiće razvijene, teške kosti, rastegljiva vezivna tkiva, uredno nijansiranu kožu, kosu, nokte, svilenu dlaku tamno pigmentiranu i kaju da je okej...

3oki, takav decko vec ima decka:malav:

- - - - - - - - - -

ehstra, ja sama..ostrvo moje..rođena za naslednicu

Znaci, i tebi su udarile nekretnine uglavu:sad2:
 
Evo recimo posle nekog brlodoloma se budiš na pustom ostrvu, samo ti i još jedna osoba za koju nakon kratkog vremena shvatiš da do detalja sve osobine ima baš kao da si ih ti birao, sve po tvom ukusu i fizički i mentalno, duhovno, kako god poželiš... I odjednom naiđe razumni krokodil i kaže ti " ja sam došao da pojedem tvog partnera/partnerku, ali kako sam ja razuman krokodil i imam posebne moći ostaviću ti jedan deo tela po izboru i učiniću da isti ostane funkcionalan večno i onda ću otići i nikad se neću vratiti". Koji bi deo tela ostavio da imaš da ti se nađe, i zašto baš taj?

Usta, da moze da mi kaze sta da radim i da me voli.
 

Back
Top