Na pustom ostrvu sa partnerkom i razumnim krokodilom koji posle ode.

Posto je razuman korkodil, razumeo bi da tako tesku odluku ne mogu donijeti na precac, zamolila bih ga da se vrati za par nedelja. Do tad bi se valjda izbavili nekako a ako nebi umrli bi izcrpljeni od gladi i *ebacine :mrgreen:
Pa nije glupi krokodil ili krokodil-zlatna ribica, razuman je toliko da ne pojede sve!

- - - - - - - - - -

kažem glava,,oci, usne, mozak možeš i da se ljubiš i da pričaš i da se gledate :D
A može i da kliću gricne ko slanu semenku u Partizanu na večernjim projekcijama :)))))
 
Posto je razuman korkodil, razumeo bi da tako tesku odluku ne mogu donijeti na precac, zamolila bih ga da se vrati za par nedelja. Do tad bi se valjda izbavili nekako a ako nebi umrli bi izcrpljeni od gladi i *ebacine :mrgreen:

jedino si ti ostavila zivog partnera
e zato ti je tesko,milostiva si
niko da izjede krokodila:neutral:
 
Evo recimo posle nekog brlodoloma se budiš na pustom ostrvu, samo ti i još jedna osoba za koju nakon kratkog vremena shvatiš da do detalja sve osobine ima baš kao da si ih ti birao, sve po tvom ukusu i fizički i mentalno, duhovno, kako god poželiš... I odjednom naiđe razumni krokodil i kaže ti " ja sam došao da pojedem tvog partnera/partnerku, ali kako sam ja razuman krokodil i imam posebne moći ostaviću ti jedan deo tela po izboru i učiniću da isti ostane funkcionalan večno i onda ću otići i nikad se neću vratiti". Koji bi deo tela ostavio da imaš da ti se nađe, i zašto baš taj?

uništio si mi san o pustoostrvskoj idili.. :(
 
Evo recimo posle nekog brlodoloma se budiš na pustom ostrvu, samo ti i još jedna osoba za koju nakon kratkog vremena shvatiš da do detalja sve osobine ima baš kao da si ih ti birao, sve po tvom ukusu i fizički i mentalno, duhovno, kako god poželiš... I odjednom naiđe razumni krokodil i kaže ti " ja sam došao da pojedem tvog partnera/partnerku, ali kako sam ja razuman krokodil i imam posebne moći ostaviću ti jedan deo tela po izboru i učiniću da isti ostane funkcionalan večno i onda ću otići i nikad se neću vratiti". Koji bi deo tela ostavio da imaš da ti se nađe, i zašto baš taj?

desni guz.
to je najkorisniji deo, sa najviše mogućih primena
i realno
ako zamislimo kako izgleda imati tačno i samo desni guz u desnoj ruci,
odma se vidi da u stvari imamo fantastičnu rukavicu za drkanje! :ok:

- - - - - - - - - -

ako ovo nije za nobelovu ili bilo koju nagradu, ninovu, nebitno...al dobro
 

Back
Top